Aroma Park Lofty

12 zdjęć

Aroma Park Lofty
Aroma Park Lofty
Aroma Park Lofty
Aroma Park Lofty

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Aroma Park Lofty dostępnych jest 165 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (165)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 170 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

loggia, balkon, ogródek, taras.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne .
 • miejsca postojowe naziemne : zewnętrzne.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 165 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 27 do 119 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4, 5-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 485 421 do 1 950 039 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 12 538 do 20 403 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Aroma Park Lofty znajduje się 66 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Opis inwestycji

Przestrzeń dla Twojej historii

Aroma Park Lofty to inwestycja największego fińskiego dewelopera – YIT.

Białołęka, a dokładniej Henryków - dawniej tereny, na których znajdowały się niewielkie wsie, dzikie pola oraz lasy. Punktem zwrotnym dla okolicy było powstanie gorzelni drożdżowej, która zaczęła przyciągać w swe okolice nowych mieszkańców.

Od momentu powstania gorzelni drożdżowej minęło ponad 100 lat, w tym czasie powstała niesamowita historia nie tylko samej fabryki, ale również dzielnicy. Sam obszar - Henryków – zawdzięcza swoją nazwę właśnie założycielowi gorzelni Henrykowi Bienenthal.

Gorzelnia zakończyła już swoją działalność, natomiast YIT postanowiło dać terenowi nowe życie poprzez zachowanie ponad stuletniej architektury i zrewitalizowanie budynków. Dzięki temu przyszli mieszkańcy otrzymają niepowtarzalną okazję, by zamieszkać w jedynym takim miejscu w stolicy.

Aroma Park znajduje się w samym sercu zielonej Białołęki, na działce o wielkości trzech hektarów. Blisko 40% tej powierzchni stanowi zieleń oraz dojrzałe drzewostany. Inwestycja graniczy również z odnowionym Parkiem Henrykowskim, do którego prowadzi bezpośrednie przejście z terenu osiedla, które dostępne jest wyłącznie dla mieszkańców.

Przyszli mieszkańcy mogą liczyć na liczne udogodnienia w stylu fińskim, zaprojektowane z myślą o środowisku, zaś miejsca postojowe w garażu podziemnym zostaną wyposażone w instalacje do ładowania pojazdów elektrycznych i hybrydowych.

Aroma Park jest osiedlem dla osób lubiących spędzać czas na świeżym powietrzu. W częściach wspólnych powstanie plac zabaw, strefa jogi, tężnia solankowa, strefa relaksu czy część piknikowa, gdzie znajdą się stoły, hamaki oraz boisko do gry w bule.

Każdy budynek, każde mieszkanie będzie posiadać swój unikatowy charakter, oferując przestrzeń, w której każdy będzie mógł napisać swoją własną historię.

Jedno miejsce wiele możliwości

Obecnie w sprzedaży znajdują się mieszkania w:

- budynku zrewitalizowanej Fabryki (łącznie 30 mieszkań),

- budynku zrewitalizowanej Willi (łącznie 8 mieszkań),

- Starym Magazynie (łącznie 8 mieszkań),

- nowym budynku łączącym nowoczesność z historią miejsca (łącznie 124 mieszkania).

Doświadczenie i jakość

Decydując się na zakup mieszkania w Aroma Park Lofty wybierasz sprawdzonego fińskiego dewelopera YIT Development Sp. z o.o. posiadającego doświadczenie oraz najwyższe standardy jakości w budownictwie. Działamy na terenie: Finlandii, Czech, Estonii, Litwy, Łotwy, Szwecji, Norwegii oraz Słowacji.

Inwestycja Aroma Park Lofty znajduje się na Henrykowie, ul. Klasyków 10 (11.8 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez YIT Development Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 170 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Aroma Park Lofty w sprzedaży jest 165 nowych mieszkań o powierzchni od 27 do 119 metrów kwadratowych, w cenie od 12 538 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 27 do 36 m2 w cenie od 485 421 zł (17 mieszkań)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 35 do 54 m2 w cenie od 552 575 zł (49 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 53 do 89 m2 w cenie od 727 522 zł (65 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 77 do 119 m2 w cenie od 1 015 848 zł (28 mieszkań)
 • 5-pokojowe o powierzchni od 98 do 115 m2 w cenie od 1 330 115 zł (6 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców YIT Development Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Teren inwestycji znajduje się na warszawskiej Białołęce, a dokładniej w Henrykowie przy ul. Klasyków. W okolicy Aroma Park Lofty znajdują się: park, w którym będziesz mieć możliwość spacerowania, przedszkola oraz szkoła podstawowa, dzięki czemu Twoje dziecko będzie mogło uczyć się w pobliżu domu, sklepy spożywcze, gdzie zakupisz świeże produkty, siłowania, na której będziesz mieć możliwość pracy nad swoją formą oraz galeria, w której znajdziesz wiele restauracji, miejsc rozrywki oraz sklepów.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Aroma Park Lofty?

Niecałe 200 metrów od inwestycji znajduje się przystanek, na którym zatrzymują się autobusy linii 126, 152, 314. 150 metrów dalej tuż przy Modlińskiej przyszli mieszkańcy będą mogli skorzystać z przystanku przez który przejeżdżają autobusy linii 126, 511, 723 oraz 731. Dzięki liniom autobusowym, które jeżdżą tuż przy Aroma Park Lofty osoby podróżujące komunikacją miejską mogą szybko przemieścić się do przystanków tramwajowych Mehoffera 05 oraz Mehoffera 06 oddalonych 2,4 km od inwestycji na których działają linie tramwajowe 2 i 17.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Aroma Park Lofty znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Aroma Park Lofty znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy w odległości 240 m, Przedszkole Niepubliczne "Promyki" w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Aroma Park Lofty składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 650 m znajduje się centrum handlowe Kaufland wraz z apteką, cukiernią, sklepem zoologicznym, paczkomatem oraz bankomatem. Dodatkowo 2 km od inwestycji znajduje się Galeria Północna z szeroką ofertą lokali usługowo – handlowych.

Sport

Przyszli mieszkańcy będą mieli możliwość aktywnego spędzania czasu w częściach wspólnych znajdujących się na terenie inwestycji jak: strefa jogi, boisko do buli, stolików do gry w szachy. Dodatkowo w Parku Henrykowskim znajdującym się tuż obok inwestycji można znaleźć boiska wraz z licznymi atrakcjami dla najmłodszych. Prócz powyższych propozycji mieszkańcy będą mogli zdecydować się na ruch w zamkniętej przestrzeni, gdyż w odległości mniejszej, do 2 km znajdują się 3 siłownie. Miłośnicy sportów zimowych będą mogli korzystać z górki saneczkowej zlokalizowanej 2,6 km od inwestycji.

Data publikacji: 05.08.2022
Data aktualizacji: 29.09.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Henrykowie

Oferty na Henrykowie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: