Aroma Park Lofty

Mieszkania na sprzedaż ul. Klasyków, oferowane bezpośrednio przez

YIT Development Sp. z o.o.

Warszawa, Białołęka, Henryków, ul. Klasyków 10

Ceny od: 12 538 zł/m2
Aroma Park Lofty

12 zdjęć

Aroma Park Lofty
Aroma Park Lofty
Aroma Park Lofty
Aroma Park Lofty

Termin oddania

4 kw. 2024

Powierzchnie

27 - 119/m2

Przedział pokoi

1 - 5

Kondygnacje

4

Budynki

4

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Warszawa Płudy - 1140 m

Przystanek Tramwajowy - 1550 m

Przystanek Autobusowy - 160 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

3 placówki medyczne, 30 placówek edukacyjnych, 5 kawiarni i restauracji, 9 sklepów, 15 obiektów sportowych, 7 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 170 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 265 do 440 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

taras, balkon, ogródek, loggia

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne : zewnętrzne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 117 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 27 do 119 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4, 5-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 511 548 do 1 950 039 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 12 538 do 19 650 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Aroma Park Lofty znajduje się 47 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem

Opis inwestycji

Przestrzeń dla Twojej historii

Aroma Park Lofty to inwestycja największego fińskiego dewelopera – YIT.

Białołęka, a dokładniej Henryków - dawniej tereny, na których znajdowały się niewielkie wsie, dzikie pola oraz lasy. Punktem zwrotnym dla okolicy było powstanie gorzelni drożdżowej, która zaczęła przyciągać w swe okolice nowych mieszkańców.

Od momentu powstania gorzelni drożdżowej minęło ponad 100 lat, w tym czasie powstała niesamowita historia nie tylko samej fabryki, ale również dzielnicy. Sam obszar - Henryków – zawdzięcza swoją nazwę właśnie założycielowi gorzelni Henrykowi Bienenthal.

Gorzelnia zakończyła już swoją działalność, natomiast YIT postanowiło dać terenowi nowe życie poprzez zachowanie ponad stuletniej architektury i zrewitalizowanie budynków. Dzięki temu przyszli mieszkańcy otrzymają niepowtarzalną okazję, by zamieszkać w jedynym takim miejscu w stolicy.

Aroma Park znajduje się w samym sercu zielonej Białołęki, na działce o wielkości trzech hektarów. Blisko 40% tej powierzchni stanowi zieleń oraz dojrzałe drzewostany. Inwestycja graniczy również z odnowionym Parkiem Henrykowskim, do którego prowadzi bezpośrednie przejście z terenu osiedla, które dostępne jest wyłącznie dla mieszkańców.

Przyszli mieszkańcy mogą liczyć na liczne udogodnienia w stylu fińskim, zaprojektowane z myślą o środowisku, zaś miejsca postojowe w garażu podziemnym zostaną wyposażone w instalacje do ładowania pojazdów elektrycznych i hybrydowych.

Aroma Park jest osiedlem dla osób lubiących spędzać czas na świeżym powietrzu. W częściach wspólnych powstanie plac zabaw, strefa jogi, tężnia solankowa, strefa relaksu czy część piknikowa, gdzie znajdą się stoły, hamaki oraz boisko do gry w bule.

Każdy budynek, każde mieszkanie będzie posiadać swój unikatowy charakter, oferując przestrzeń, w której każdy będzie mógł napisać swoją własną historię.

Jedno miejsce wiele możliwości

Obecnie w sprzedaży znajdują się mieszkania w:

- budynku zrewitalizowanej Fabryki (łącznie 30 mieszkań),

- budynku zrewitalizowanej Willi (łącznie 8 mieszkań),

- Starym Magazynie (łącznie 8 mieszkań),

- nowym budynku łączącym nowoczesność z historią miejsca (łącznie 124 mieszkania).

Doświadczenie i jakość

Decydując się na zakup mieszkania w Aroma Park Lofty wybierasz sprawdzonego fińskiego dewelopera YIT Development Sp. z o.o. posiadającego doświadczenie oraz najwyższe standardy jakości w budownictwie. Działamy na terenie: Finlandii, Czech, Estonii, Litwy, Łotwy, Szwecji, Norwegii oraz Słowacji.

Inwestycja Aroma Park Lofty znajduje się na Henrykowie, ul. Klasyków 10 (11.8 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez YIT Development Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 170 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Aroma Park Lofty w sprzedaży jest 117 nowych mieszkań o powierzchni od 27 do 119 metrów kwadratowych , w cenie od 12 538 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców YIT Development Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Teren inwestycji znajduje się na warszawskiej Białołęce, a dokładniej w Henrykowie przy ul. Klasyków.

W okolicy Aroma Park Lofty znajdują się: park, w którym będziesz mieć możliwość spacerowania, przedszkola oraz szkoła podstawowa, dzięki czemu Twoje dziecko będzie mogło uczyć się w pobliżu domu, sklepy spożywcze, gdzie zakupisz świeże produkty, siłowania, na której będziesz mieć możliwość pracy nad swoją formą oraz galeria, w której znajdziesz wiele restauracji, miejsc rozrywki oraz sklepów.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Aroma Park Lofty?

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a także tramwaje umożliwiające bezpośrednie dotarcie do centrum Warszawy.

Niecałe 200 metrów od inwestycji znajduje się przystanek, na którym zatrzymują się autobusy linii 126, 152, 314. 150 metrów dalej tuż przy Modlińskiej przyszli mieszkańcy będą mogli skorzystać z przystanku przez który przejeżdżają autobusy linii 126, 511, 723 oraz 731. Dzięki liniom autobusowym, które jeżdżą tuż przy Aroma Park Lofty osoby podróżujące komunikacją miejską mogą szybko przemieścić się do przystanków tramwajowych Mehoffera 05 oraz Mehoffera 06 oddalonych 2,4 km od inwestycji na których działają linie tramwajowe 2 i 17.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Aroma Park Lofty znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Aroma Park Lofty znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy w odległości 240 m, Przedszkole Niepubliczne "Promyki" w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Aroma Park Lofty jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stomatologia Klasyków w odległości 210 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 490 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 560 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Aroma Park Lofty składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 650 m znajduje się centrum handlowe Kaufland wraz z apteką, cukiernią, sklepem zoologicznym, paczkomatem oraz bankomatem. Dodatkowo 2 km od inwestycji znajduje się Galeria Północna z szeroką ofertą lokali usługowo – handlowych.

Sport

Przyszli mieszkańcy będą mieli możliwość aktywnego spędzania czasu w częściach wspólnych znajdujących się na terenie inwestycji jak: strefa jogi, boisko do buli, stolików do gry w szachy. Dodatkowo w Parku Henrykowskim znajdującym się tuż obok inwestycji można znaleźć boiska wraz z licznymi atrakcjami dla najmłodszych. Prócz powyższych propozycji mieszkańcy będą mogli zdecydować się na ruch w zamkniętej przestrzeni, gdyż w odległości mniejszej, do 2 km znajdują się 3 siłownie. Miłośnicy sportów zimowych będą mogli korzystać z górki saneczkowej zlokalizowanej 2,6 km od inwestycji.

Data publikacji: 05.08.2022
Data aktualizacji: 01.12.2023
YIT Development Sp. z o.o. logo

YIT Development Sp. z o.o.

Adres biura sprzedaży:

ul. Klasyków 10, 03-115 Warszawa

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 10:00 - 18:00
 • Środa: 10:00 - 18:00
 • Czwartek: 10:00 - 18:00
 • Piątek: 10:00 - 18:00
 • Sobota: 10:00 - 15:00

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: