Osiedle Mieszko

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezVictoria Dom S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 371 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Mały Grochów(0.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Grochów, ul. Siennicka (5.2 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 900 brutto/m2
  Mały Grochów
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 67
  Powierzchnia: 30 - 90 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 2 oferty
  DEVELIA (wcześniej LC Corp S.A.)
 • Chrzanowskiego(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Grochów, ul. Chrzanowskiego 14 (5.1 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 300 brutto/m2
  Chrzanowskiego
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 16
  Powierzchnia: 42 - 62 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  P. B. Konstanty Strus
 • Praga Arte(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Kamionek, ul. Żupnicza (5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 800 brutto/m2
  Praga Arte
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 64
  Powierzchnia: 54 - 93 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 2 oferty
  Robyg S.A.

Opis Inwestycji

Na warszawskim Grochowie powstaje IV etap osiedla Mieszko, inwestycji Victoria Dom. W okolicy dawnej fabryki słodyczy na ul. Chrzanowskiego powstanie aż 106 nowych mieszkań o średnim metrażu 45,57 m2. Każde z nich wyróżnia się dobrym projektem, gwarantującym ustawność i wygodę w codziennym funkcjonowaniu. Ponadto Osiedle Mieszko charakteryzuje bardzo dobre połączenie z resztą miasta. Inwestycja znajduje się 300 m od przystanków autobusowych i 2 km od stacji SKM Olszynka Grochowska. W jej najbliższej okolicy planowane są dwie stacje III linii metra - Mińska i Rondo Wiatraczna.Zakończenie budowy IV etapu - III kwartał 2020KLUCZOWE ATUTYCzwarty etap inwestycji Osiedle Mieszko to 106 nowych mieszkań na sprzedaż, rozmieszczonych na sześciu piętrach. Wygodne poruszanie się między kondygnacjami zapewnią cztery klatki schodowe wyposażone w cichobieżne windy. Na parkingu podziemnym znajdzie się miejsce dla 98 samochodów, a kolejne 8 zaparkuje na miejscach naziemnych. Każde mieszkanie wyposażone jest ponadto w ogródek, balkon lub taras.

Inwestycja Osiedle Mieszko znajduje się na Grochowie, ul. Przeworska 8b (5.4 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Victoria Dom S.A..

Inwestycja Osiedle Mieszko jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 430 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 6 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Mieszko pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 61 do 78 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Victoria Dom S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 6 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 430 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Mieszko

Mieszkańcy Osiedla Mieszko docenią bliskość kilku galerii handlowych – tj. Promenada, King Cross, Szembeka oraz Gocław. Codzienne zakupy zrobią w pobliskich dyskontach – Lidlu i Biedronce, lub na jednym z okolicznych bazarków. Grochów można także pochwalić za dobrą infrastrukturę – mieszkańcy skorzystają z licznych szkół każdego poziomu (w tym wyższej – SWPS) i przedszkoli. Spędzą czas w położonym nieopodal Ośrodku Sportu i Rekreacji ze ścianką wspinaczkową, na pływalni „Szuwarek” oraz terenie Klubu Sportowego „Orzeł” lub na spacerze. Sprzyja temu niewielka odległość do parków - Polińskiego, Obwodu Praga Armii Krajowej, Skaryszewskiego i Rezerwatu Przyrody Olszynka Grochowska. Zrewitalizowana przestrzeń przy niedalekiej ulicy Mińskiej zapewnia ponadto liczne knajpki i restauracje.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Mieszko mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Osiedle Mieszko znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Siennicka 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Mieszko znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 153 "Słoneczne Przedszkole" w odległości 240 m, Przedszkole Nr 51,,Misia Czarodzieja" w odległości 300 m, Prywatne Przedszkole "Rośnij z Didasko" w odległości 330 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Mieszko jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 320 m, Centralny Szpital Kliniczny MON w odległości 700 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Mieszko składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 420 m znajduje się Sklep warzywny, sklep spożywczy..

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Mieszko w odległości 340 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.06.2017

Data aktualizacji: 27.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie