Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Metro Art

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Żupnicza, oferowane bezpośrednio przez

Victoria Dom S.A.

Warszawa, Praga-Południe, Kamionek, ul. Żupnicza

Metro ArtMetro Art

31 zdjęć

Metro Art
Metro Art
Metro Art
Metro Art
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

4 kw. 2024

Powierzchnie

55 - 87/m2

Przedział pokoi

2 - 3

Kondygnacje

7

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Mieszkania w inwestycji (4)

Pokoje

Piętra

Metraż

Promocje

 • Promocja

  Festiwal Letnich Cen w Victoria Dom! Skorzystaj z rabatu nawet do 78 000 zł!

  Oferta obowiązuje do końca czerwca. Więcej informacji w biurze sprzedaży.

Metro - Stadion Narodowy - 1695 m

Przystanek Tramwajowy - 633 m

Przystanek Autobusowy - 49 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

10 placówek medycznych, 63 placówki edukacyjne, 45 kawiarni i restauracji, 48 sklepów, 89 obiektów sportowych, 36 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 6 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 110 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 250 do 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

taras, balkon

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 4 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 55 do 87 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Znajdź wymarzone mieszkanie dla Siebie i swojej rodziny!

Rozpoczynamy w Victoria Dom Festiwal Letnich Cen, gdzie oferujemy tylko do końca czerwca wyjątkowe rabaty na mieszkania w Warszawie.

Skorzystaj z rabatu nawet do 78 000 zł!

Dlaczego warto wybrać mieszkanie w Victoria Dom?

Atrakcyjne lokalizacje: Mieszkania w najlepszych dzielnicach Warszawy.

Dobrze zaplanowane: Zaprojektowane z myślą o komforcie i wygodzie.

Przestrzeń zielona: Atrakcyjna, dobrze zaprojektowana zielona przestrzeń na naszych osiedlach.

Gotowe do odbioru: Wybrane mieszkania dostępne od ręki.

Zintegrowana infrastruktura: Na naszych osiedlach znajdziecie drogi dojazdowe, bezpieczne chodniki i ścieżki rowerowe.

Inwestycja Metro Art powstająca na warszawskiej Pradze Południe jest skierowana do dynamicznych osób ceniących sobie klimat tej dzielnicy, bliskość infrastruktury, jak i terenów zielonych. Nowoczesny budynek w loftowym stylu oferuje mieszkania od 29 do 135 m2. Tu możesz cieszyć się pełnią życia mając wszystko na wyciągnięcie ręki. Warszawska Praga już od kliku lat przeżywa istny renesans ciesząc się uznaniem zarówno osób znanych, artystów, jak i młodych osób ceniących sobie bliskość licznych lokali gastronomicznych, galerii, centrów handlowych, kultowych plaż nad Wisłą oraz terenów zielonych. Niewątpliwą zaletą Metro Art jest lokalizacja tuż przy przystanku autobusowym i tramwajowym, nieopodal powstającej III linii metra Mińska, pozwalająca jednocześnie dostać się spacerem do centrum miasta.

Postindustrialny klimat, artystyczna atmosfera, nowoczesny design i zabytkowe sąsiedztwo gwarantują wiele atrakcyjnych form spędzania czasu. Połączenie ciszy, spokoju i możliwości prawdziwego relaksu z bliskością sklepów, biur, restauracji i kawiarni. Ale to nie wszystko w okolicy znajdują się miejsca kulturalne i rozrywkowe galerie, muzea, koncerty i wydarzenia artystyczne. Bliskość plaż miejskich: prom Pliszka płynący na bulwary, Park Skaryszewski bogaty w stawy, boisko, kort i place zabaw, Rezerwat Olszynka Grochowska, Stadion Narodowy oraz ulica Francuska oferująca ogrom restauracji i kawiarni to mieszanka, której trzeba doświadczyć osobiście w pobliżu Metro Art.

Metro Art to nowoczesny budynek ze sznytem praskiej architektury, który oferuje swoim mieszkańcom 127 mieszkań na 7 kondygnacjach. W ramach oferty dostępne są mieszkania: 1,2,3,4-pokojowe. Każde z mieszkań będzie posiadać balkon lub ogródek/taras. Ponadto w budynku przewidziano przestrzeń na komórki lokatorskie, boksy rowerowe, czy wózkownię.

Poczuj wyjątkowy klimat Pragi!

Metro Art 4 to nowoczesne osiedle cenione przez Klientów Victoria Dom na warszawskiej Pradze.

Osiedle w zabytkowym sąsiedztwie to miejsce, które łączy w sobie urok i charakter historycznych budynków z nowoczesnymi udogodnieniami i wygodą współczesnego stylu życia.

Piękny obszar, zielone otoczenie, bliskość infrastruktury, liczne knajpki i kawiarnie sprawiają, że możesz tu cieszyć się pełnią życia mając wszystko na wyciągnięcie ręki.

Oddajemy w Państwa ręce kolejny etap Osiedla Metro Art 5 w atrakcyjnej lokalizacji - na warszawskiej Pradze. Wyjątkowe położenie w sąsiedztwie zabytków i historycznych budynków połączone

z nowoczesnością, wygodą i mnóstwem udogodnień. W ofercie oferujemy łącznie 114 lokali na 7 kondygnacjach naziemnych. Mieszkania o metrażach 33-83 m2. Funkcjonalne układy mieszkań od 2 do 4 pokoi. Wybór mieszkań z balkonem lub ogródkiem.

Niewątpliwą zaletą Metro Art jest lokalizacja, która zapewnia mieszkańcom łatwy dostęp do wielu udogodnień, co przekłada się na wygodę i komfort codziennego życia. Tuż przy osiedlu znajdują się sklepy, usługi i przystanek autobusowy, pozwalający szybko i sprawnie dotrzeć do centrum miasta.

Szeroki dostęp do okolicznych atrakcji dostarczy mieszkańcom wielu możliwości spędzenia czasu. Sąsiedztwo industrialnej część Warszawy, kultowe praskie kamienice pozwolą poczuć niezwykły klimat i urok tej dzielnicy a zarazem wielkomiejski styl życia.

TERMINU ZAKOŃCZENIA BUDOWY

Etap I - II kwartał 2023

Etap II - IV kwartał 2023

Etap IV - IV kwartał 2024

Etap V - IV kwartał 2024

Inwestycja Metro Art znajduje się na Kamionku, ul. Żupnicza (4.5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Victoria Dom S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 110 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Metro Art w sprzedaży są 4 nowe mieszkania o powierzchni od 55 do 87 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Victoria Dom S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Atuty lokalizacji:

- Centrum Praskie Koneser

- Elektrownia Powiśle

- Sklepy i usługi

- Uczelnia Wyższa

- Przedszkola i szkoły podstawowe

- Park Skaryszewski

- Plaża Poniatówka

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Metro Art?

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Metro Art mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1695 metrów od inwestycji Metro Art znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stadion Narodowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Metro Art znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Metro Art znajdują się 63 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Prywatna Szkoła Podstawowa nr 98 "Didasko" w odległości 315 m, Uniwersytet SWPS w odległości 361 m, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 240 w odległości 472 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Metro Art jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: affidea w odległości 605 m, Medicover w odległości 608 m, X-Dent w odległości 622 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Metro Art składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 83 m znajduje się Lidl, w odległości 123 m znajduje się Żabka, w odległości 145 m znajduje się Orlen.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Metro Art w odległości 159 m znajduje się Centrum Testów, w odległości 431 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 539 m znajduje się centrum sportowe.

Data publikacji: 25.04.2022
Data aktualizacji: 10.06.2024
Victoria Dom S.A. logo

Victoria Dom S.A.

Adres biura sprzedaży:

ul. Szpacza 14, Warszawa

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 11:00 - 18:00
 • Wtorek: 11:00 - 18:00
 • Środa: 12:00 - 18:00
 • Czwartek: 11:00 - 18:00
 • Piątek: 11:00 - 18:00
 • Sobota: 10:00 - 14:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023