Metro Art

19 zdjęć

Metro Art
Metro Art
Metro Art
Metro Art

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Metro Art dostępne są 63 oferty

 • 11 pokój
 • 22 pokoje
 • 33 pokoje
 • 44 pokoje
 • 5+5 pokoi i więcej

Promocje

 • Promocja

  Mega Rabat: 900 zł/m2

  Rabat dotyczy wybranych mieszkań: 1, 13, 75, 80, 94 oraz 104.

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 6 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 110 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 250 do 260 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

loggia, balkon, ogródek.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 63 mieszkania.

Powierzchnie mieszkań:

od 29 do 135 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Metro Art znajduje się 25 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Opis inwestycji

Mega rabat 900 ZŁ/M2 mieszkania

dla wybranych mieszkań: 1, 13, 75, 80, 94 oraz 104.

Atrakcyjny Harmonogram płatności 20/80%

Szukasz mieszkania 3 -pokojowego lub większego?

Sprawdź Program 20/80% od Victoria Dom https://kampania.victoriadom.pl/20-80/

Wpłać 20% przy podpisywaniu umowy deweloperskiej, a resztę dopiero przed odbiorem mieszkania!

Inwestycja Metro Art powstająca na warszawskiej Pradze Południe jest skierowana do dynamicznych osób ceniących sobie klimat tej dzielnicy, bliskość infrastruktury, jak i terenów zielonych. Nowoczesny budynek w loftowym stylu oferuje mieszkania od 29 do 135 m2. Tu możesz cieszyć się pełnią życia mając wszystko na wyciągnięcie ręki. Warszawska Praga już od kliku lat przeżywa istny renesans ciesząc się uznaniem zarówno osób znanych, artystów, jak i młodych osób ceniących sobie bliskość licznych lokali gastronomicznych, galerii, centrów handlowych, kultowych plaż nad Wisłą oraz terenów zielonych. Niewątpliwą zaletą Metro Art jest lokalizacja tuż przy przystanku autobusowym i tramwajowym, nieopodal powstającej III linii metra Mińska, pozwalająca jednocześnie dostać się spacerem do centrum miasta.

Postindustrialny klimat, artystyczna atmosfera, nowoczesny design i zabytkowe sąsiedztwo gwarantują wiele atrakcyjnych form spędzania czasu. Połączenie ciszy, spokoju i możliwości prawdziwego relaksu z bliskością sklepów, biur, restauracji i kawiarni. Ale to nie wszystko w okolicy znajdują się miejsca kulturalne i rozrywkowe galerie, muzea, koncerty i wydarzenia artystyczne. Bliskość plaż miejskich: prom Pliszka płynący na bulwary, Park Skaryszewski bogaty w stawy, boisko, kort i place zabaw, Rezerwat Olszynka Grochowska, Stadion Narodowy oraz ulica Francuska oferująca ogrom restauracji i kawiarni to mieszanka, której trzeba doświadczyć osobiście w pobliżu Metro Art.

Metro Art to nowoczesny budynek ze sznytem praskiej architektury, który oferuje swoim mieszkańcom 127 mieszkań na 7 kondygnacjach. W ramach oferty dostępne są mieszkania: 1,2,3,4-pokojowe. Każde z mieszkań będzie posiadać balkon lub ogródek/taras. Ponadto w budynku przewidziano przestrzeń na komórki lokatorskie, boksy rowerowe, czy wózkownię.

TERMINU ZAKOŃCZENIA BUDOWY

Etap I - II kwartał 2023

Etap II - IV kwartał 2023

Inwestycja Metro Art znajduje się na Kamionku, ul. Żupnicza (4.5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Victoria Dom S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 110 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Metro Art w sprzedaży są 63 nowe mieszkania o powierzchni od 29 do 135 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Victoria Dom S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Atuty lokalizacji: - Centrum Praskie Koneser - Elektrownia Powiśle - Sklepy i usługi - Uczelnia Wyższa - Przedszkola i szkoły podstawowe - Park Skaryszewski - Plaża Poniatówka

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Metro Art?

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Metro Art mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Metro Art znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chodakowska 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Metro Art znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Metro Art znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Prywatna Szkoła Podstawowa Nr 98 "Didasko" w odległości 320 m, Szkoła Podstawowa Nr 255 im. Cypriana Kamila Norwida w odległości 560 m, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Warszawie w odległości 570 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Metro Art składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Lidl, w odległości 480 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Metro Art w odległości 160 m znajduje się Centrum Testów, w odległości 440 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 25.04.2022
Data aktualizacji: 20.03.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Kamionku

Oferty na Kamionku

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: