Deo Plaza

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez TEKTON CAPITAL Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 268 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Riverfront Apartments(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Śródmieście, ul. Kamienna Grobla 30 (1.3 km od centrum Gdańska)
  Riverfront Apartments
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 40
  Powierzchnia: 44 - 122 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Opus Investment Sp. z o.o. Sp. k.
 • Dwie Motławy(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Śródmieście, ul. Toruńska 20 (1.2 km od centrum Gdańska)
  Dwie Motławy
  Apartament wakacyjny
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 76
  Powierzchnia: 29 - 109 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Marvipol Development
 • Rajska 8(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Śródmieście, ul. Rajska 8 (0.5 km od centrum Gdańska)
  Rajska 8
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 25 - 145 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Apollo-Rida Poland Sp. z o.o.

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Wyjątkowa inwestycja na mapie Europy, łącząca w sposób harmonijny historię miejsca ze współczesnymi oczekiwaniami. Deo Plaza na Wyspie Spichrzów to nowe centrum biznesowe, turystyczne i wypoczynkowe Gdańska. To miejsce oferujące luksusowe mieszkania w najbardziej pożądanej lokalizacji w mieście.Na powierzchni użytkowej około 40 000 m2 powstaną komfortowe apartamenty mieszkalne z widokiem na Motławę, apartamenty inwestycyjne i luksusowy, czterogwiazdkowy hotel dla spragnionych wypoczynku oraz strefa handlowo-usługowa z restauracjami i kawiarniami. Do dyspozycji mieszkańców i gości będzie dwupoziomowy parking podziemny z ponad 200 miejscami postojowymi.Zaprojektowany kompleks będzie kontynuował starogdański styl architektoniczny wzbogacony o nowoczesne wykończenie. Zachowana zostanie wysokość budynków i strzelistość dachów. Ciekawym rozwiązaniem będą elewacje wykonane z wysokiej jakości kamienia, ceramiki, dużej ilości przeszkleń oraz stali (również korodowanej), cegły czy betonu. Wysoka jakość materiałów wykończeniowych wewnątrz budynku, reprezentacyjne części wspólne oraz cichobieżne windy dopełniają obrazu luksusowej inwestycji.

Inwestycja Deo Plaza znajduje się w Śródmieściu, ul. Chmielna (0.8 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera TEKTON CAPITAL Sp. z o.o..

Inwestycja Deo Plaza została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 126 nowych mieszkań. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Deo Plaza pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 25 do 189 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper TEKTON CAPITAL Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 126 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, internet, recepcja, winda, sala fitness.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się morze.

Lokalizacja inwestycji Deo Plaza

Gdańsk Śródmieście to dzielnica o powierzchni 5,6 km kw położona pomiędzy dzielnicami Aniołki, Młyniska, Przeróbka, Chełm, Orunia, Olszynka, granicząca od północy z rzeką Martwa Wisła. Mieszka tu 30 tys. mieszkańców a na zabudowę składają się w większości zabytkowe kamienice, odrestaurowana starówka i nowoczesne budynki. Z zachodu na wschód dzielnicę przedziela Al. Armii Krajowej a z północy na południe – droga E77 a także rzeka Motława. Znajduje się tu wiele najważniejszych dla Gdańska zabytków, takich jak Muzeum Narodowe, Fontanna Neptuna, Brama Wyżynna, Bazylika Mariacka czy Filharmonia Bałtycka. Na terenie dzielnicy działa m.in. szpital Copernicus i apteka całodobowa, można tu znaleźć również Stadion im. Zbigniewa Podleckiego, Urząd Miejski w Gdańsku czy Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia. O edukację dbają położone tu szkoły, takie jak Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna, Wyższa Szkoła Bankowa czy Szkoła Wyższa Ateneum. Komunikację zapewnia położona na zachodzie dzielnicy stacja Gdańsk Główny i dworzec PKS.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się główna stacja PKS dla Gdańska a także dworzec Gdańsk Główny, z którego można dojechać na wszystkie stacje Trójmiasta i do większości polskich miast. W Śródmieściu spotykają się ze sobą wszystkie najważniejsze linie tramwajowe miasta a na tutejszych pętlach autobusowych kończy bieg 15 autobusów, w tym kilka nocnych. Transport wewnątrz dzielnicy uzupełnia Tramwaj Wodny a dodatkową atrakcją są promy na Hel, do Kaliningradu czy na Westerplatte.

W odległości 250 metrów od inwestycji Deo Plaza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Pomorska - Kapliczna.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Deo Plaza znajduje się 30 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Językowe Kraina Tęczy w odległości 350m, Przedszkole nr 32 w odległości 400m, Gdański Zespół Żłobków - Żłobek nr 7, Berek w odległości 500m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 350 m znajduje się NZOZ Przychodnia Kaletnicza, w odległości 400 m znajduje się Apteka Ratuszowa Sp. z o.o., w odległości 500 m znajduje się Apteka Dbam o zdrowie.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 50 m znajduje się Zejman, w odległości 50 m znajduje się Galeria Spiż 7, w odległości 150 m znajduje się Zielona Brama - Oddział Muzeum Narodowego w Gdańsku.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 850 m znajduje się Armada - centrum sportowe, w odległości 950 m znajduje się Stadion żużlowy im. Z. Podleckiego Obiekt MOSIR.

Data publikacji: 31.05.2019

Data aktualizacji: 31.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie