Deo Plaza

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Chmielna, oferowane bezpośrednio przez

TEKTON CAPITAL Sp. z o.o.

Gdańsk, Śródmieście, ul. Chmielna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 674 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Deo PlazaDeo Plaza

11 zdjęć

Deo Plaza
Deo Plaza
Deo Plaza
Deo Plaza

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • recepcja
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • sala fitness

Przyroda w okolicy

  • 13 parków w okolicy
  • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 126 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się morze

Opis inwestycji

Wyjątkowa inwestycja na mapie Europy, łącząca w sposób harmonijny historię miejsca ze współczesnymi oczekiwaniami. Deo Plaza na Wyspie Spichrzów to nowe centrum biznesowe, turystyczne i wypoczynkowe Gdańska. To miejsce oferujące luksusowe mieszkania w najbardziej pożądanej lokalizacji w mieście.

Na powierzchni użytkowej około 40 000 m2 powstaną komfortowe apartamenty mieszkalne z widokiem na Motławę, apartamenty inwestycyjne i luksusowy, czterogwiazdkowy hotel dla spragnionych wypoczynku oraz strefa handlowo-usługowa z restauracjami i kawiarniami. Do dyspozycji mieszkańców i gości będzie dwupoziomowy parking podziemny z ponad 200 miejscami postojowymi.

Zaprojektowany kompleks będzie kontynuował starogdański styl architektoniczny wzbogacony o nowoczesne wykończenie. Zachowana zostanie wysokość budynków i strzelistość dachów. Ciekawym rozwiązaniem będą elewacje wykonane z wysokiej jakości kamienia, ceramiki, dużej ilości przeszkleń oraz stali (również korodowanej), cegły czy betonu. Wysoka jakość materiałów wykończeniowych wewnątrz budynku, reprezentacyjne części wspólne oraz cichobieżne windy dopełniają obrazu luksusowej inwestycji.

Inwestycja Deo Plaza znajduje się w Śródmieściu, ul. Chmielna (0.8 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez TEKTON CAPITAL Sp. z o.o.

Inwestycja Deo Plaza została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 126 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Deo Plaza nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców TEKTON CAPITAL Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Gdańsk Śródmieście to dzielnica o powierzchni 5,6 km kw położona pomiędzy dzielnicami Aniołki, Młyniska, Przeróbka, Chełm, Orunia, Olszynka, granicząca od północy z rzeką Martwa Wisła. Mieszka tu 30 tys. mieszkańców a na zabudowę składają się w większości zabytkowe kamienice, odrestaurowana starówka i nowoczesne budynki. Z zachodu na wschód dzielnicę przedziela Al. Armii Krajowej a z północy na południe – droga E77 a także rzeka Motława. Znajduje się tu wiele najważniejszych dla Gdańska zabytków, takich jak Muzeum Narodowe, Fontanna Neptuna, Brama Wyżynna, Bazylika Mariacka czy Filharmonia Bałtycka. Na terenie dzielnicy działa m.in. szpital Copernicus i apteka całodobowa, można tu znaleźć również Stadion im. Zbigniewa Podleckiego, Urząd Miejski w Gdańsku czy Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia. O edukację dbają położone tu szkoły, takie jak Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna, Wyższa Szkoła Bankowa czy Szkoła Wyższa Ateneum. Komunikację zapewnia położona na zachodzie dzielnicy stacja Gdańsk Główny i dworzec PKS.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Deo Plaza?

Na terenie dzielnicy znajduje się główna stacja PKS dla Gdańska a także dworzec Gdańsk Główny, z którego można dojechać na wszystkie stacje Trójmiasta i do większości polskich miast. W Śródmieściu spotykają się ze sobą wszystkie najważniejsze linie tramwajowe miasta a na tutejszych pętlach autobusowych kończy bieg 15 autobusów, w tym kilka nocnych. Transport wewnątrz dzielnicy uzupełnia Tramwaj Wodny a dodatkową atrakcją są promy na Hel, do Kaliningradu czy na Westerplatte.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Deo Plaza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 859 metrów od inwestycji Deo Plaza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdańsk Śródmieście.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Deo Plaza znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Deo Plaza znajdują się 34 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 32 w odległości 325 m, przedszkole w odległości 326 m, przedszkole w odległości 334 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Deo Plaza jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gajda Aleksandra Pracownia Protetyczna w odległości 342 m, Anna dental clinic w odległości 553 m, Dermatologia w odległości 600 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Deo Plaza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 104 m znajduje się Żabka, w odległości 123 m znajduje się Żabka, w odległości 160 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Deo Plaza w odległości 329 m znajduje się boisko / kort, w odległości 371 m znajduje się boisko / kort, w odległości 392 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 31.05.2019
Data aktualizacji: 30.08.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: