Leśna Residence

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSławbud

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 518 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Bliżej Gwiazd na Mehoffera(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Nowodwory, ul. Mehoffera (11.7 km od centrum Warszawy)
  Bliżej Gwiazd na Mehoffera
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 45
  Powierzchnia: 32 - 135 m2
  Liczba pokoi: 2 - 7
  INREST GROUP
 • Mehoffera(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Nowodwory, ul. Mehoffera (11.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 290 brutto/m2
  Mehoffera
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 10
  Powierzchnia: 46 - 62 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 1 oferta
  Grupa Inwest
 • Essentiel Talarowa(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Tarchomin, ul. Talarowa (11.4 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 7 177 brutto/m2
  Essentiel Talarowa
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 100
  Powierzchnia: 26 - 85 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 37 ofert
  Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Inwestycja Leśna Residence to nowoczesny, trzykondygnacyjny budynek wielorodzinny z garażem podziemnym położony na bliskiej Białołęce u zbiegu ulic Leśnej Polanki i Hanki Ordonówny.Projekt budynku cechują starannie zaprojektowane, funkcjonalne przestrzenie mieszkalne z dużymi oknami. W budynku mieści się 12 lokali o metrażach od 40 m² do 80 m². Założenia projektowe przewidują lokale mieszkalne dwu-, trzy- i cztero-pokojowe. Na każdej kondygnacji zaprojektowano cztery lokale mieszkalne.Budynek ma kształt wielokąta, składa się z dwóch skrzydeł o funkcji mieszkalnej. Pierwsze z nich usytuowane jest wzdłuż południowo-zachodniej granicy działki, drugie skrzydło wzdłuż granicy południowo-wschodniej. Obie części budynku połączone są trzonem komunikacyjnym na który składają się klatka schodowa i dźwig osobowy, który łączy wszystkie kondygnacje budynku łącznie z podziemną.Wejście do budynku usytuowano od strony północno-wschodniej z utwardzonym dojściem od ulicy Leśnej Polanki. Od tej strony również znajduje się wjazd do garażu dla samochodów osobowych. Przy schodach wejściowych przewidziano podnośnik dla osób niepełnosprawnych.Nowoczesne układy mieszkań z aneksami kuchennymi oraz ciekawie rozmieszczonymi pokojami mają na celu zapewnienie maksymalnej funkcjonalności i poczucia niczym nie skrępowanej przestrzeni. Do mieszkań na parterze przynależą ogródki o zróżnicowanych powierzchniach. Mieszkania na pierwszym i drugim piętrze posiadają balkony o powierzchniach od 2 do 8 m².Inwestycja charakteryzuje się wysoką jakością wykonania o podwyższonymi parametrami energooszczędności i dźwiękoszczelności.Mieszkania sprzedawane będą w stanie deweloperskim. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, poszerzyliśmy naszą ofertę o wszechstronne usługi wykończenia i aranżacji wnętrz.Leśna Residence to idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój, bliskość natury i wygodny styl życia w pobliżu centrum miasta. Niewątpliwym atutem inwestycji jest umiejscowienie w sąsiedztwie lasu. Spokojna zieleń otaczająca nasza inwestycję umożliwi Państwu codzienne obcowanie z naturą. W pobliżu znajduje się również obiekt handlowy, szkoła nauki tańca oraz różnego rodzaju placówki dydaktyczne i centrum zabaw dla dzieci. Obecnie blisko inwestycji powstaje nowoczesna szkoła. Sąsiedztwo głównej ulicy miasta - ul. Modlińskiej oraz dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej zapewniają łatwe i szybkie przemieszczanie się. Dojazd samochodem do centrum zajmuje ok. 10 min, natomiast do mostu Marii Curie Skłodowskiej tylko 5 minut.Termin rozpoczęcia inwestycji: I kwartał 2014r.Planowany termin zakończenia inwestycji: I kwartał 2015r.

Inwestycja Leśna Residence znajduje się na Nowodworach, ul. Leśnej Polanki (11.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Sławbud.

Inwestycja Leśna Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Leśna Residence pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Sławbud przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (10 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (4 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (10 miejsc).
 • miejsca postojowe naziemne (4 miejsca).
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Leśna Residence

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Leśna Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Leśna Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Leśnej Polanki 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Leśna Residence znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie Szkoła Filialna w Warszawie w odległości 230 m, Przedszkole Niepubliczne "Plastuś" w odległości 250 m, Przedszkole Niepubliczne Akademia Przedszkolaka w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Leśna Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Dziadek, w odległości 480 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Leśna Residence w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 23.04.2014

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie