Rezydencje Tatarska

- Mieszkaj stylowo!

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Sanbet Development

Ceny od: 5 900 zł/m2

Rekomendowane pod inwestycje

W inwestycji Rezydencje Tatarska jest 1 apartament który może być dobrą ofertą dla inwestorów, którzy chcą czerpać korzyści z wynajmu nieruchomości. Ma on lepszą niż rynkowa stopę zwrotu z inwestycji (szybciej niż przeciętnie zwraca się zainwestowany kapitał).

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Rezydencje Tatarska dostępna jest 1 oferta

Pod wynajem
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
4
78 m2
Parter
458 961 zł5 900 zł/m²

Opis Inwestycji

Spokojna okolica i komfortowe mieszkania w kameralnej zabudowie willi miejskich, to jedna z najnowszych inwestycji Spółki Sanbet Development. We wrocławskich rezydencjach przy ulicy Tatarskiej powstaną 49 mieszkania o powierzchni od 36 do 87m2. Termin oddania inwestycji to II kwartał 2018 roku.Nowe mieszkania przy ulicy Tatarskiej to propozycja skierowana zarówno do rodzin, jak i singli poszukujących swego wymarzonego mieszkania. Dodatkowo, do dyspozycji mieszkańców osiedla Spółka Sanbet Development oddaje komórki lokatorskie, a także zapewnia dogodne miejsca postojowe.

Inwestycja Rezydencje Tatarska znajduje się na Brochowie, ul. Tatarska (6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Sanbet Development.

Inwestycja Rezydencje Tatarska została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 49 nowych apartamentów. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rezydencje Tatarska pozostał na sprzedaż 1 apartament o powierzchni 78 metrów kwadratowych w cenie od 5 900 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 78 m2 w cenie od 458 961 zł (1 apartament)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Sanbet Development przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 49 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.
Typ nieruchomości:Apartament inwestycyjny

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:aktualnie dostępne jest 1 apartament.
Powierzchnie apartamentów: 78 m2.
Liczba pokoi:dostępne są apartamenty 4-pokojowe.
Ceny apartamentów:
  • kształtują się na poziomie 458 961 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 5 900 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rezydencje Tatarska

Rezydencje przy ulicy Tatarskiej to nie tylko jeden z najpiękniejszych projektów deweloperskich realizowanych obecnie we Wrocławiu, ale i bardzo dobra lokalizacja, zapewniająca wygodny dostęp do obiektów handlowo-usługowych, przychodni, szpitala, szkół podstawowych oraz przedszkoli. Niezmotoryzowani mieszkańcy osiedla docenią bliskie sąsiedztwo przystanku autobusowego, a miłośnicy wypoczynku na świeżym powietrzu będą mogli korzystać z uroków pobliskiego parku, stawu, boiska oraz placu zabaw dla dzieci.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

W odległości 150 metrów od inwestycji Rezydencje Tatarska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Centralna (25307).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencje Tatarska znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 80 w odległości 200m, Przedszkole Nr 51 w odległości 450m, Przedszkole Nr 51 w odległości 450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się Apteki AB sp.j. Kaźmierczak I., Styczeń K., Turowska M., w odległości 250 m znajduje się AB sp.j. Apteka. Kaźmierczak I., Styczeń K., Turowska M., w odległości 300 m znajduje się Ar-Med s.c. NZOZ Przychodnia lekarska.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 150 m znajduje się MIEJSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA FILIA NR 47, w odległości 250 m znajduje się Św. Jerzego Męczennika i Podwyższenia Krzyża Św. , w odległości 1950 m znajduje się Solo Mim. Teatr.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 450 m znajduje się Ocean Sub, w odległości 1600 m znajduje się Aleks. Torbus-Pawełko A..

Data publikacji: 29.04.2016

Data aktualizacji: 30.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie