Rezydencje Tatarska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Tatarska, oferowane bezpośrednio przez Sanbet Development

Wrocław, Krzyki, Brochów, ul. Tatarska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 214 ofert w najbliższej okolicy!

Rezydencje Tatarska

3 zdjęcia

Rezydencje Tatarska
Rezydencje Tatarska
Rezydencje Tatarska

Najbliższe inwestycje

 • Green City
  Pod wynajem

  West Star Development

 • Murapol Zielona Toskania

  Murapol S.A.

 • Viva Jagodno etap II
  od: 7 144 zł/m2
  Pod wynajem

  Ronson Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Spokojna okolica i komfortowe mieszkania w kameralnej zabudowie willi miejskich, to jedna z najnowszych inwestycji Spółki Sanbet Development. We wrocławskich rezydencjach przy ulicy Tatarskiej powstaną 49 mieszkania o powierzchni od 36 do 87m2. Termin oddania inwestycji to II kwartał 2018 roku.

Nowe mieszkania przy ulicy Tatarskiej to propozycja skierowana zarówno do rodzin, jak i singli poszukujących swego wymarzonego mieszkania. Dodatkowo, do dyspozycji mieszkańców osiedla Spółka Sanbet Development oddaje komórki lokatorskie, a także zapewnia dogodne miejsca postojowe.

Inwestycja Rezydencje Tatarska znajduje się na Brochowie, ul. Tatarska (6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Sanbet Development.

Inwestycja Rezydencje Tatarska została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 49 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rezydencje Tatarska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Sanbet Development przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 49 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Rezydencje przy ulicy Tatarskiej to nie tylko jeden z najpiękniejszych projektów deweloperskich realizowanych obecnie we Wrocławiu, ale i bardzo dobra lokalizacja, zapewniająca wygodny dostęp do obiektów handlowo-usługowych, przychodni, szpitala, szkół podstawowych oraz przedszkoli. Niezmotoryzowani mieszkańcy osiedla docenią bliskie sąsiedztwo przystanku autobusowego, a miłośnicy wypoczynku na świeżym powietrzu będą mogli korzystać z uroków pobliskiego parku, stawu, boiska oraz placu zabaw dla dzieci.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencje Tatarska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Rezydencje Tatarska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Semaforowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencje Tatarska znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: SILEZJAN w odległości 160 m, Szkoła Podstawowa Nr 80 w odległości 170 m, Przedszkole nr 51 w odległości 260 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rezydencje Tatarska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ "AR-MED" w odległości 330 m, Szpital Specjalistyczny im. A.Falkiewicza w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencje Tatarska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 20 m znajduje się Żabka, w odległości 280 m znajduje się Biedronka, w odległości 380 m znajduje się Hert.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencje Tatarska w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 29.04.2016
Data aktualizacji: 07.10.2019
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: