Kamińskiego róg Myśliborskiej

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRSM Praga

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Kamińskiego róg Myśliborskiej dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
68
3
82,8 m²
Parter
28
4
81,1 m²
2
51
4
80,2 m²
1
54
4
80,3 m²
2

Oferty specjalne

  • Dni otwarte

    Zapraszamy Państwa do Biura Sprzedaży w każdy czwartek w godzinach od 16-19.

    Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

Jest to nasza nowa inwestycji zlokalizowana w doskonałym punkcie Tarchomina przy jednych z głównych ulic tego Osiedla tj. ul. Światowida i ul. Myśliborskiej. Budynek będzie posiadał 83 mieszkania o powierzchniach od 31,40 m2 do 83,50 m2. Składał się będzie z czterech klatek schodowych wyposażonych w windy. Wszystkie mieszkania posiadają przestronne balkony i ogródki.Obiekt będzie całodobowo monitorowany.W sąsiedztwie inwestycji znajdują się m.in. przedszkola, żłobek, szkoły, przychodnie lekarskie, banki, hale sportowe, pętla autobusowa oraz linia tramwajowa.Przedsięwzięcie to, to także wolnostojący, wielostanowiskowy budynek garażowy z lokalami usługowymi w parterze.Przewidywany termin zakończenia inwestycji – IV kwartał 2018 r.

Inwestycja Kamińskiego róg Myśliborskiej znajduje się na Tarchominie, ul. Światowida (11.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera RSM Praga.

Inwestycja Kamińskiego róg Myśliborskiej została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 83 nowych mieszkań. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kamińskiego róg Myśliborskiej pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 80 do 83 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 83 m2 (1 mieszkanie)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 80 do 81 m2 (3 mieszkania)

Aktualnie w inwestycji Kamińskiego róg Myśliborskiej w sprzedaży znajduje się 1 mieszkanie, które spełniało kryteria MDM 2018.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper RSM Praga przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 83 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Dla przyszłych mieszkańców deweloper RSM Praga przewidział miejsca postojowe w garażu wielostanowiskowym w cenie 30 000zł..
Udogodnienia: monitoring, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 80 do 83 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Program dopłat MDM:dostępne jest 1 mieszkanie, które spełniało kryteria programu MDM 2018.

Lokalizacja inwestycji Kamińskiego róg Myśliborskiej

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kamińskiego róg Myśliborskiej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 280 metrów od inwestycji Kamińskiego róg Myśliborskiej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Erazma z Zakroczymia 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kamińskiego róg Myśliborskiej znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Progresja" w odległości 130 m, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w odległości 170 m, Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 65 "Tarchominek" w odległości 510 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kamińskiego róg Myśliborskiej jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicover w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kamińskiego róg Myśliborskiej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Dom Handlowy Tarchomin, w odległości 290 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 360 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kamińskiego róg Myśliborskiej w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Białołęcki Ośrodek Sportu, w odległości 220 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.09.2016

Data aktualizacji: 24.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie