Kamińskiego róg Myśliborskiej

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Światowida, oferowane bezpośrednio przez RSM Praga

Warszawa, Białołęka, Tarchomin, ul. Światowida

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 86 ofert w najbliższej okolicy!

Kamińskiego róg Myśliborskiej

8 zdjęć

Kamińskiego róg Myśliborskiej
Kamińskiego róg Myśliborskiej
Kamińskiego róg Myśliborskiej
Kamińskiego róg Myśliborskiej

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Jest to nasza nowa inwestycji zlokalizowana w doskonałym punkcie Tarchomina przy jednych z głównych ulic tego Osiedla tj. ul. Światowida i ul. Myśliborskiej. Budynek będzie posiadał 83 mieszkania o powierzchniach od 31,40 m2 do 83,50 m2. Składał się będzie z czterech klatek schodowych wyposażonych w windy. Wszystkie mieszkania posiadają przestronne balkony i ogródki.

Obiekt będzie całodobowo monitorowany.

W sąsiedztwie inwestycji znajdują się m.in. przedszkola, żłobek, szkoły, przychodnie lekarskie, banki, hale sportowe, pętla autobusowa oraz linia tramwajowa.

Przedsięwzięcie to, to także wolnostojący, wielostanowiskowy budynek garażowy z lokalami usługowymi w parterze.

Przewidywany termin zakończenia inwestycji – IV kwartał 2018 r.

Inwestycja Kamińskiego róg Myśliborskiej znajduje się na Tarchominie, ul. Światowida (11.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez RSM Praga.

Inwestycja Kamińskiego róg Myśliborskiej została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 83 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Kamińskiego róg Myśliborskiej nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców RSM Praga przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 83 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Dla przyszłych mieszkańców deweloper RSM Praga przewidział miejsca postojowe w garażu wielostanowiskowym w cenie 30 000zł..
Udogodnienia:
monitoring, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kamińskiego róg Myśliborskiej?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kamińskiego róg Myśliborskiej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 280 metrów od inwestycji Kamińskiego róg Myśliborskiej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Erazma z Zakroczymia 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kamińskiego róg Myśliborskiej znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kamińskiego róg Myśliborskiej znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Progresja" w odległości 130 m, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 344 w odległości 170 m, Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 65 "Tarchominek" w odległości 510 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kamińskiego róg Myśliborskiej jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicover w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kamińskiego róg Myśliborskiej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Dom Handlowy Tarchomin, w odległości 290 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 360 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kamińskiego róg Myśliborskiej w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Białołęcki Ośrodek Sportu, w odległości 220 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.09.2016
Data aktualizacji: 24.02.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: