Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Ursus Centralny etap IV bud. 5

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Gierdziejewskiego, oferowane bezpośrednio przez

Ronson Development Sp. z o.o.

Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Gierdziejewskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 430 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Ursus Centralny etap IV bud. 5Ursus Centralny etap IV bud. 5

5 zdjęć

Ursus Centralny etap IV bud. 5
Ursus Centralny etap IV bud. 5
Ursus Centralny etap IV bud. 5
Ursus Centralny etap IV bud. 5

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw
  • siłownia plenerowa

Przyroda w okolicy

  • 6 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Ursus Centralny etap IV bud. 5 logo

Osiedle Ursus Centralny jest największym projektem w portfolio Ronson Development. Inwestycję wyróżnia znakomita lokalizacja zapewniająca dogodny dostęp do pobliskiej infrastruktury. Ursus to najszybciej rozwijająca się dzielnica Warszawy, z dużym potencjałem inwestycyjnym. Projekt budowany jest z dbałością o historię tego miejsca.

Ursus Centralny dzieli zaledwie kilkaset metrów do pobliskich supermarketów oraz stacji szybkiej kolei miejskiej. Z pewnością przyszłych mieszkańców zadowoli fakt, że na terenie osiedla powstanie szkoła, liczne punkty usługowe oraz bulwar z atrakcjami takimi jak: fontanny, place zabaw, strefy fitness oraz odpoczynku. Znajdujący się w sąsiedztwie EKOpark to gwarancja relaksu i dobrej zabawy w otoczeniu zieleni.

Inwestycja Ursus Centralny znajduje się w bliskim sąsiedztwie stacji SKM i przystanków autobusowych – to zaledwie 15 min dojazdu do centrum.

Cała inwestycja składać się będzie z 7 etapów, które liczą prawie 1600 mieszkań w 17 budynkach. Obecnie gotowe są 2 etapy inwestycji i trwa budowa dwóch kolejnych.

- 3 etap – planowane oddanie do użytkowania na IV kw. 2022 r.

- 4 etap – planowane oddanie do użytkowania na II kw. 2023 r.

4 etap składa się z dwóch budynków, w których znajdują się 202 mieszkania. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się rozbudowany plac zabaw dla dzieci. To miejsce jest zwieńczeniem osiedlowego Pasażu Wisła.

Inwestycja Ursus Centralny etap IV bud. 5 znajduje się na Szamotach, ul. Gierdziejewskiego (9.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Ronson Development Sp. z o.o.

Inwestycja Ursus Centralny etap IV bud. 5 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Aktualnie w inwestycji Ursus Centralny etap IV bud. 5 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Ronson Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Ursus położony jest w zachodniej części Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ursus Centralny etap IV bud. 5?

Przez teren dzielnicy przebiegają dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Ursus posiada dogodne połączenie komunikacyjne z lotniskiem na Okęciu, a do położonego w odległości 9 km Śródmieścia, można dojechać autobusem lub pociągiem podmiejskim. Kursują stąd pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ursus Centralny etap IV bud. 5 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 827 metrów od inwestycji Ursus Centralny etap IV bud. 5 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Ursus 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ursus Centralny etap IV bud. 5 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ursus Centralny etap IV bud. 5 znajdują się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Żłobek nr 48 w odległości 396 m, Zespół Szkół nr 80 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 448 m, Niepubliczne Przedszkole Językowe Smart Planet w odległości 468 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ursus Centralny etap IV bud. 5 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Uśmiech Proszę w odległości 245 m, Apex Stomatologia i Medycyna Estetyczna w odległości 253 m, Kids Medic - Centrum Terapii Dzieci w odległości 288 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ursus Centralny etap IV bud. 5 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 233 m znajduje się Żabka, w odległości 268 m znajduje się La Tienda Española, w odległości 274 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ursus Centralny etap IV bud. 5 w odległości 202 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 265 m znajduje się boisko / kort, w odległości 353 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 18.02.2022
Data aktualizacji: 24.01.2024

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023