Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Piętra
Termin oddania
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Szukasz nowe mieszkania Warszawa, Ursus, Czechowice

Znaleziono 47 ofert w 1 inwestycji
map

Zobacz na mapie

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.
Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

Nowe mieszkania na warszawskich Czechowicach w wysokim standardzie

Czechowice to osiedle położone w południowej części warszawskiej dzielnicy Ursus, na zachodzie miasta, po lewej stronie Wisły. Przez lata Czechowice były typowym osiedlem robotniczym zamieszkiwanym głównie przez pracowników Zakładów Mechanicznych Ursus, w związku z czym znaczna część zabudowy osiedla to budownictwo wielorodzinne różnego typu w niewysokim standardzie i z dość wysokim czynszem. Z tego powodu, w ostatnich latach tak dużą popularnością wśród ludności napływowej cieszą się nowe mieszkania na Czechowicach z rynku pierwotnego, które są znacznie nowocześniejsze i w dłuższej perspektywie bardziej opłacalne. Ursus dopiero niedawno został doceniony przez przyjezdnych, którzy zaczęli tłumnie sprowadzać się do tej części miasta, ożywiając tutejszy rynek nieruchomości na niespotykaną wcześniej skalę.

Nowe mieszkania na Czechowicach - rynek pierwotny w dzielnicy

Stały rozwój Ursusa, zwłaszcza w obszarze infrastruktury usługowej i komunikacyjnej, sprawił, że pomimo dość peryferyjnego położenia, stał się coraz chętniej wybieranym miejscem do życia w stolicy. Niewątpliwie przyczynił się do tego dobrze przygotowywany przez lata plan zagospodarowania przestrzennego Ursus Czechowice, zgodnie z którym wykorzystywano tereny dawnych Zakładów Mechanicznych pod nowe inwestycje. Największą popularnością wśród mieszkań na sprzedaż w Czechowicach cieszą się te o średnim lub podwyższonym standardzie i o maksymalnie trzech pokojach o łącznym metrażu rzadko przekraczającym 80m2 i rozbudowanej infrastrukturze w najbliższej okolicy. Niestety tego typu lokale są też najdroższe, choć nie powinny przyprawiać warszawskich inwestorów o ból głowy, ponieważ Ursus Czechowice wciąż znajduje się na liście najtańszych stołecznych dzielnic. Dodatkowym źródłem oszczędności może być to, że bardzo łatwo jest znaleźć na rynku pierwotnym na Czechowicach mieszkania bezczynszowe, które generują znacznie mniejsze koszty niż lokale należące do wspólnot mieszkaniowych.

Dlaczego warto zainwestować w mieszkanie na Czechowicach? 

Największą zaletą warszawskich Czechowic jest bezpieczeństwo, ponieważ już od kilku lat Ursus prowadzi w rankingach najbezpieczniejszych warszawskich dzielnic. Mieszkańcy chwalą również świetnie funkcjonującą komunikację miejską oraz infrastrukturę drogową: przebiega tędy międzynarodowa trasa E-30, trasa katowicka E-67, a północną granicę gminy wyznacza międzynarodowa linia kolejowa. Ursus posiada także dobre połączenie z Portem Lotniczym Okęcie, z czego wynika, że mieszkania w Czechowicach - własnościowego lub pod wynajem - powinny szukać przede wszystkim osoby, które często podróżują zarówno po kraju, jak i całej Europie. Niestety bliskość lotniska oraz tylu ciągów komunikacyjnych sprawia, że w określonych porach dnia, a zwłaszcza w godzinach szczytu, może tu być dość głośno. W dzielnicy nie brakuje jednak nowoczesnych ekranów dźwiękoszczelnych i płotów akustycznych, które tłumią niepotrzebne hałasy, a mieszkańcy mogą szukać wytchnienia chociażby w malowniczym Parku Czechowickim.

Szukasz atrakcyjnej nieruchomości w stolicy? Sprawdź oferty nowych mieszkań na warszawskich Czechowicach lub skontaktuj się z naszym ekspertem, który znajdzie mieszkanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. 

Informacje o Czechowicach

Na Czechowicach dostępnych jest 45 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy na Czechowicach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 39 do 95 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (25 mieszkań).
 • 3-pokojowe (16 mieszkań).
 • 4-pokojowe (1 mieszkanie).

Wśród inwestycji deweloperskich na Czechowicach nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Czechowicach kosztuje 421 980 zł.

Aktualnie obowiązuje 1 oferta promocyjna.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: