Neopolis I

Mieszkania na sprzedaż ul. Silnikowa, oferowane bezpośrednio przez

Neocity

Warszawa, Ursus, Szamoty, ul. Silnikowa

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 190 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Neopolis I

4 zdjęcia

Neopolis I
Neopolis I
Neopolis I
Neopolis I

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • winda
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • 9 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 147 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 272 do 400 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (66): komórki znajdują się na piętrach, ich wielkość wynosi 1,36-4,75 m, zakup nie jest obowiązkowy

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (177 miejsc) : przewidziane do każdego mieszkania, jest możliwość kupienia dwóch miejsc

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

NeoPolis to kompleks 4 nowoczesnych budynków apartamentowych, które powstaną w otoczeniu zielonej postindustrialnej części warszawskiego Ursusa. W I etapie inwestycji oddany zostanie 8-kondygnacyjny budynek mieszkalny z lokalami usługowymi na parterze i garażami podziemnymi.

Modernistyczna bryła budynku i wysoki standard wykończenia to doskonała opcja dla tych, którzy szukają nietuzinkowych rozwiązań dotyczących przyszłego miejsca zamieszkania. Budynki zostały doskonale wkomponowane w przestrzeń Ursusa oraz wzbogacone o zieleń na dziedzińcach, ogródkach i terenach przy budynku.

W pierwszym budynku zostanie wybudowanych 147 komfortowych mieszkań o powierzchni od 34 do 91 m2, z ogródkami, balkonami lub loggiami. Ich funkcjonalne rozkłady o wysokości od 2,72 m do 4,0 m to wiele możliwości aranżacji wnętrz.

Na ostatniej kondygnacji zaprojektowano wycofane w bryle budynku tarasy. Do każdego z mieszkań przynależeć będą miejsca postojowe w garażu podziemnym.

Elementy elewacji NeoPolis, budynku nowoczesnego i eleganckiego, wykończone będą tynkami mineralnymi w kolorze białym oraz lokalnie okładziną z płytek elewacyjnych w kolorze szarym. Na balkonach zaprojektowano balustrady aluminiowe z wypełnieniem szkłem półprzeziernym.

Inwestycja Neopolis I znajduje się na Szamotach, ul. Silnikowa (9.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Neocity.

Inwestycja Neopolis I została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 147 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Neopolis I nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Neocity przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (177 miejsc)

W inwestycji znajduje się 66 komórek lokatorskich komórki znajdują się na piętrach, ich wielkość wynosi 1,36-4,75 m, zakup nie jest obowiązkowy.

Lokalizacja inwestycji

Nowa inwestycja NeoCity usytuowana jest przy ulicy Silnikowej w Ursusie – najszybciej rozwijającej się dzielnicy Warszawy. Osiedle NeoPolis jest świetnie skomunikowane z każdą częścią miasta, niezależnie od wybranego środka transportu.

Ursus postrzegany jest jako zielona dzielnica. Jedną z największych jego zalet są parki oraz liczne skwery i zieleńce. Zwolennikom aktywnego wypoczynku okolica oferuje ponadto liczne ścieżki rowerowe, kluby fitness, baseny i ośrodki sportowe. Działają tu świetne restauracje, sklepy oraz centra handlowe. Szkoły i przedszkola z tego rejonu oceniane są wysoko, a oferta kulturalna dzielnicy przedstawia się bardzo atrakcyjnie. W sąsiedztwie znajduje się także duża liczba przychodni, centrów medycznych oraz aptek.

Ursus położony jest w zachodniej części Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Neopolis I?

Przez teren dzielnicy przebiegają dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Ursus posiada dogodne połączenie komunikacyjne z lotniskiem na Okęciu, a do położonego w odległości 9 km Śródmieścia, można dojechać autobusem lub pociągiem podmiejskim. Kursują stąd pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Neopolis I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 490 metrów od inwestycji Neopolis I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Ursus Północny 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Neopolis I znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Neopolis I znajduje się 35 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akwarelki - Niepubliczne Dwujęzyczne Przedszkole i Żłobek w odległości 330 m, Klub Dziecięcy My Teddy Bear w odległości 370 m, Społeczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Wł. Grabskiego STO w Warszawie w odległości 380 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Neopolis I jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Family Medica w odległości 330 m, BlancoDent w odległości 380 m, Hipokrates w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Neopolis I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Stokrotka Express, w odległości 290 m znajduje się Żabka, w odległości 300 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Neopolis I w odległości 350 m znajduje się boisko / kort, w odległości 390 m znajduje się boisko / kort, w odległości 560 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 27.09.2021
Data aktualizacji: 30.10.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: