Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Ville Zagony

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Zagony, oferowane bezpośrednio przez

Rodis Sp. z o.o.

Wrocław, Fabryczna, Muchobór Wielki, ul. Zagony 53

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 35 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Ville ZagonyVille Zagony

4 zdjęcia

Ville Zagony
Ville Zagony
Ville Zagony
Ville Zagony

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

W cichym zakątku Muchoboru Wielkiego powstaje wyjątkowa przestrzeń mieszkaniowa. W bezpośrednim sąsiedztwie domów jednorodzinnych i zabudowań willowych wkomponowaliśmy domy zaprojektowane z myślą o poszanowaniu wrocławskich tradycji willowych z jednej strony a stworzeniu nowoczesnego, wyjątkowo przestrzennego miejsca z drugiej. Inwestycja to 4 wille miejskie, podziemny garaż, oraz w pełni zagospodarowany i ogrodzony teren. Mieszkania na parterze, duże, przestronne z bardzo dużą ilością światła, oknami do podłogi, posiadają przynależne tarasy oraz własne ogródki. Mieszkania na drugim piętrze, mają dla odmiany, unikatowe, potężne, 30 metrowe tarasy.

Inwestycja Ville Zagony znajduje się na Muchoborze Wielkim, ul. Zagony 53 (6.7 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Rodis Sp. z o.o.

Inwestycja Ville Zagony została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Ville Zagony nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Rodis Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ville Zagony?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ville Zagony mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 118 metrów od inwestycji Ville Zagony znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zagony.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ville Zagony znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ville Zagony znajdują się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Ochronka w odległości 31 m, Przedszkole nr 22 w odległości 179 m, przedszkole w odległości 180 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ville Zagony jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ "Remedis" w odległości 126 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 158 m, NZOZ "Remedis" w odległości 166 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ville Zagony składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 194 m znajduje się Aldi, w odległości 339 m znajduje się Latający Spodek, w odległości 432 m znajduje się U Sławka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ville Zagony w odległości 218 m znajduje się boisko / kort, w odległości 224 m znajduje się boisko / kort, w odległości 231 m znajduje się bieżnia / tor.

Data aktualizacji: 06.06.2018

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023