Słoneczna Morena - etap W2

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Robyg

Gdańsk, Piecki-Migowo, ul. Piekarnicza

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 110 ofert w najbliższej okolicy!

Słoneczna Morena - etap W2

3 zdjęcia

Słoneczna Morena - etap W2
Słoneczna Morena - etap W2
Słoneczna Morena - etap W2

Najbliższe inwestycje

 • Blue by Hanza
  Pod wynajem

  Hanza Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.

 • Wolne Miasto (etap VI)
  od: 7 510 zł/m2

  ECO Classic Sp. z o.o.

 • Villa Jaśkowa Dolina
  od: 11 100 zł/m2

  Cordia Polska

Opis Inwestycji

Słoneczna Morena to nowoczesne osiedle usytuowane w środku miasta, w otoczeniu bujnej zieleni — idealne dla miłośników aktywnego wypoczynku oraz dla osób ceniących sobie rodzinne życie. Zlokalizowane jest pomiędzy dwoma centrami Gdańska: handlowym (Wrzeszcz) i kulturalnym (Stare Miasto) oraz doskonale skomunikowane dzięki rozwiniętej sieci dróg, linii autobusowych i linii tramwajowej.

Słoneczna Morena to prawdziwa oaza w mieście, gdyż aż 30% działki, na której powstaje — czyli ponad 4 ha — przeznaczone jest na tereny zielone. Słoneczną Morenę tworzy kompleks mieszkań, apartamentów i domów w zabudowie bliźniaczej — to niespotykane w Gdańsku rozwiązanie, łączące różne rodzaje zabudowy z gwarancją spokoju i prywatności.

Z myślą o najmłodszych na terenie inwestycji zbudowaliśmy place zabaw, a mając na uwadze osoby aktywne — stworzyliśmy zewnętrzną strefę fitness i wybudowaliśmy boisko wielofunkcyjne.

Na terenie osiedla powstało również specjalne miejsce do relaksu, gdzie na wygodnych leżakach można wypocząć na łonie natury.

Ponadto w celu poprawienia komfortu wszystkich mieszkańców dzielnicy, wybudowaliśmy obiekt handlowo-usługowy, znajdujący się bezpośrednio przy inwestycji. w którym funkcjonują już sklepy.

Inwestycja Słoneczna Morena - etap W2 znajduje się na Pieckach-Migowo, ul. Piekarnicza (4 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Robyg.

Inwestycja Słoneczna Morena - etap W2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Słoneczna Morena - etap W2 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 63 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Robyg przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 6 do 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 270 do 340 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, boisko, internet, TV kablowa, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Piecki-Migowo to dzielnica Gdańska o powierzchni nieco ponad 4 km kw i liczbie ludności 22 tys. Ta niewielka dzielnica położona jest w środkowej części Gdańska, pomiędzy dzielnicami Brętowo, Wrzeszcz Górny, Suchanino, Siedlce, Ujeścisko-Łostowice i Jasień. Znajdują się tu liczne zbiorniki wodne, m. in. Staw Pistolet i Wileńska. Znajduje się tu też Gdański Park Naukowo-Technologiczny, miejskie ogródki działkowe i spore tereny zielone. Największą arterią dzielnicy jest przecinająca ją na pół ul. Rakoczego z licznymi kawiarniami czy restauracjami. Znajdują się tu też liczne zabytki wojskowe z okresu II wojny światowej. W dzielnicy mieści się centrum handlowe Morena a także supermarket Tesco. Najbliższymi szkołami wyższymi są Gdański Uniwersytet Medyczny, Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa a także Wyższa Szkoła Bankowa mieszczące się w odległości ok. 2 km od granicy dzielnicy. Dobry dojazd do innych dzielnic zapewniają trzy pętle autobusowe i kilkanaście linii autobusów przejeżdżających przez Piecki – Migowo.

Komunikacja

Na tutejszych trzech pętlach autobusowych zatrzymuje się 5 autobusów, a po dzielnicy kursuje kilkanaście autobusów miejskich. Przy ul. Rakoczego funkcjonuje przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitalnej „Gdańsk Brętowo”.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczna Morena - etap W2 znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne My First Academy Towarzystawa Edukacyjnego Vizja w odległości 210 m, Szkoła Podstawowa Towarzystwa Edukacyjnego Vizja w Gdańsku w odległości 210 m, Liceum Ogólnokształcące TE Vizja z Oddziałami Dwujęzycznymi w odległości 210 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Słoneczna Morena - etap W2 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Intermedica Sp. z o. o. w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Słoneczna Morena - etap W2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Delikatesy Dominik.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczna Morena - etap W2 w odległości 190 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.02.2017
Data aktualizacji: 20.12.2019

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: