Rezydencja Borek

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Saperów, oferowane bezpośrednio przez PROFIT Development

Wrocław, Fabryczna, Grabiszyn-Grabiszynek, ul. Saperów 18

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 102 oferty w najbliższej okolicy!

Rezydencja Borek

1 zdjęcie

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

STYL“Rezydencja Borek” to siedemnaście ekskluzywnych apartamentów w prestiżowej dzielnicy Wrocławia.Reprezentacyjny budynek doskonale prezentuje się w sąsiedztwie stylowych zabytkowych kamienic.

Nowoczesności dodają mu zastosowane w elewacji duże powierzchnie przeszkleń, a połączenie szkła z piaskowcem zapewnia ekskluzywny wygląd. Na Państwa życzenie apartamenty zostaną wykończone w bardzo wysokim standardzie przy zastosowaniu najlepszych materiałów.LUKSUS I KOMFORT NA CO DZIEŃ. Dla Państwa wygody i poczucia bezpieczeństwa, w reprezentacyjnym holu wejściowym znajduje się recepcja z profesjonalną obsługą Państwa oraz Gości.

W podziemnej części budynku przewidziano miejsce na pomieszczenia rekreacyjne – saunę oraz fitness club. Doskonałym miejscem wypoczynku i relaksu będzie również elegancka, wygodna altana znajdująca się w ogrodzie Rezydencji.

INWESTYCJA ZREALIZOWANA.

Inwestycja Rezydencja Borek znajduje się na Grabiszynie-Grabiszynku, ul. Saperów 18 (3.6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez PROFIT Development.

Inwestycja Rezydencja Borek została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 17 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Borek nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców PROFIT Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 17 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, standard deweloperski podwyższony
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
sauna, klub fitness, pomieszczenie rekreacyjne, recepcja, TV kablowa, internet, winda, przystosowane dla niepełnosprawnych, klimatyzacja, monitoring, własna kotłownia, pomieszczenie rekreacyjne, ochrona całodobowa
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się staw

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rezydencja Borek?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Borek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Rezydencja Borek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gajowicka (szkoła).

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rezydencja Borek znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Borek znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 61 w odległości 380 m, Przedszkole Nr 141 w odległości 520 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Borek składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Żabka, w odległości 310 m znajduje się Centrum Handlowe Borek, w odległości 380 m znajduje się Furtak.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Borek w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: