Rezydencja Borek

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez PROFIT Development

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 251 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Planty Racławickie (1,3 km dalej)

Inwestycja Planty Racławickie znajduje się w Krzykach, ul. Racławicka (4,9 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Archicom S.A.. Inwestycja Planty Racławickie jest w trakcie przygotowań z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 248 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 36 do 89 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wrocław, Krzyki, ul. Racławicka (4,9 km od centrum Wrocławia)
Ceny od: 7 700 zł/m2

Inwestycja polecana

Planty Racławickie
 • Termin oddania: 3 kw. 2021
 • Liczba mieszkań: 148
 • Powierzchnia: 36 - 89 m2
 • Liczba pokoi: 4 - 8
Archicom S.A.
Mieszkania spełniające kryteria

Kwadrat etap II (1,4 km dalej)

Inwestycja Kwadrat etap II znajduje się na Grabiszynie-Grabiszynku, ul. Grabiszyńska (3,7 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera PROFIT Development. Inwestycja Kwadrat etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym znajdują się lokale o powierzchniach od 32 do 52 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wrocław, Grabiszyn-Grabiszynek, ul. Grabiszyńska (3,7 km od centrum Wrocławia)
Ceny od: 8 590 zł brutto/m2

Inwestycja polecana

Kwadrat etap II
Condohotel
 • Termin oddania: 1 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 51
 • Powierzchnia: 32 - 52 m2
 • Liczba pokoi: 2
PROFIT Development
Apartamentów spełniające kryteria

Grabiszyńska 141 (1,5 km dalej)

Inwestycja Grabiszyńska 141 znajduje się na Gajowicach, ul. Grabiszyńska 141 (2,8 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Dom Development S.A.. Inwestycja Grabiszyńska 141 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 59 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 35 do 67 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Wrocław, Gajowice, ul. Grabiszyńska 141 (2,8 km od centrum Wrocławia)

Inwestycja polecana

Grabiszyńska 141
 • Termin oddania: 4 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 46
 • Powierzchnia: 35 - 67 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 3
Dom Development S.A.
Mieszkania spełniające kryteria

STYL“Rezydencja Borek” to siedemnaście ekskluzywnych apartamentów w prestiżowej dzielnicy Wrocławia.Reprezentacyjny budynek doskonale prezentuje się w sąsiedztwie stylowych zabytkowych kamienic.

Nowoczesności dodają mu zastosowane w elewacji duże powierzchnie przeszkleń, a połączenie szkła z piaskowcem zapewnia ekskluzywny wygląd. Na Państwa życzenie apartamenty zostaną wykończone w bardzo wysokim standardzie przy zastosowaniu najlepszych materiałów.LUKSUS I KOMFORT NA CO DZIEŃ. Dla Państwa wygody i poczucia bezpieczeństwa, w reprezentacyjnym holu wejściowym znajduje się recepcja z profesjonalną obsługą Państwa oraz Gości.

W podziemnej części budynku przewidziano miejsce na pomieszczenia rekreacyjne – saunę oraz fitness club. Doskonałym miejscem wypoczynku i relaksu będzie również elegancka, wygodna altana znajdująca się w ogrodzie Rezydencji.

INWESTYCJA ZREALIZOWANA.

Inwestycja Rezydencja Borek znajduje się na Grabiszynie-Grabiszynku, ul. Saperów 18 (3,6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera PROFIT Development.

Inwestycja Rezydencja Borek została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 17 nowych mieszkań w tym 8 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Borek pozostało na sprzedaż 0 mieszkań .

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PROFIT Development przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

None

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 17 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, standard deweloperski podwyższony.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: sauna, klub fitness, pomieszczenie rekreacyjne, recepcja, tv kablowa, internet, winda, przystosowane dla niepełnosprawnych, klimatyzacja, monitoring, własna kotłownia, pomieszczenie rekreacyjne, ochrona całodobowa.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się staw.

Lokalizacja inwestycji Rezydencja Borek

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia. W odległości 350 metrów od inwestycji Rezydencja Borek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Gajowicka (Gimnazjum nr 23) (11546).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Borek znajduje się 51 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Gimnazjum nr 23 w odległości 350 m, Przedszkole Nr 61 w odległości 350 m, Przedszkole Nr 61 w odległości 400 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 400 m Południowa. Apteka, w odległości 550 m Apteka, w odległości 600 m Lwowska. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Bank Millennium S.A. w odległości 350 m, Mijo Mijo w odległości 400 m, Mai-Lan w odległości 400 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Ocean Divers s.c. Nyczaj B.K. w odległości 50 m, Atmosfera Studio SPA w odległości 400 m, WCT6 Spartan w odległości 550 m.

Data publikacji: 21 lutego 2012 21:08

Data aktualizacji: 24 listopada 2017 13:24

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet

Wiadomości powiązane z PROFIT Development

ŻYJ DOBRZE 2017 – targi Wrocław

ŻYJ DOBRZE 2017 – targi Wrocław

Jak polepszyć sytuację na rynku mieszkaniowym?

Jak polepszyć sytuację na rynku mieszkaniowym?

Mieszkaniowy Dzień Otwarty - odwiedź kilkanaście inwestycji w jeden dzień!

Mieszkaniowy Dzień Otwarty - odwiedź kilkanaście inwestycji w jeden dzień!