Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Nefrytowa 77

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Nefrytowa, oferowane bezpośrednio przez

Platforma Mieszkaniowa

Wrocław, Krzyki, Ołtaszyn, ul. Nefrytowa 77

Nefrytowa 77Nefrytowa 77

6 zdjęć

Nefrytowa 77
Nefrytowa 77
Nefrytowa 77
Nefrytowa 77
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

41 - 44/m2

Przedział pokoi

1 - 2

Kondygnacje

3

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Wrocław Wojszyce - 2292 m

Przystanek Tramwajowy - 2700 m

Przystanek Autobusowy - 396 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

2 placówki medyczne, 12 placówek edukacyjnych, 6 kawiarni i restauracji, 5 sklepów, 10 obiektów sportowych, 26 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

loggia, balkon

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 3 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 41 do 44 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja Nefrtowa 77 zlokalizowana w południowej części Wrocławia w granicach dzielnicy Krzyki - Ołtaszyn przy skrzyżowaniu ul. Nefrytowej i Brylantowej. Nasza inwestycja ulokowana została w otoczeniu innych budynków mieszkalnych o niskiej zabudowie, harmonijnie rozmieszczonych i charakteryzujących się nowoczesną architekturą. Idealna do rodzin z dziećmi ze względu na zaplecze oświatowe w okolicy – Szkoła Podstawowa nr 34 przy ul. Gałczyńskiego oraz Przedszkole przy Kurpiów. Na Ołtaszynie otwarto NZOZ „Twój Lekarz” który świadczy usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, a także specjalistycznej. W kameralnym budynku wielorodzinnym mamy do zaoferowania 24 mieszkania. Lokale położone są na 1 i 2 piętrze. Mieszkania 1, 2 i 3 pokojowe o pow. od ok. 27 m2 do ok. 58 m2. Większość mieszkań posiada balkony, cztery z nich loggie. W celu zapewnienia funkcjonalności mieszkań na poddaszu – zaprojektowano facjatki z dachem płaskim. Mieszkania na poddaszu mają swoje strychy. Mieszkania są doświetlone i funkcjonalne. Budynek wpisuje się w kształt litery L, nowoczesny, położony w tak zwanej dominancie architektonicznej zwraca uwagę swoim nieregularnym, urozmaiconym kształtem. Kolorystyka budynku utrzymana jest w odcieniach bieli i szarości do grafitu. Balkony i loggie zamknięte balustradami ze szklanymi wypełnieniami. Budynek posiada trzy kondygnacje nadziemne, w tym poddasze użytkowe. Nakryty jest dachem stromym. Pokrycie dachu stanowi dachówka ceramiczna płaska, w kolorze grafitowym. Skalą oraz formą nawiązuje do budynków istniejących zlokalizowanych naprzeciwko, które również stanowią lokalne dominanty. Na ścianie frontowej od strony ul. Brylantowej w części usługowej zastosowano duże efektowne szklane przyciemniane witryny. Projekt pracowni WPA-Wilisowski Pracownia Architektoniczna.

Inwestycja Nefrytowa 77 znajduje się na Ołtaszynie, ul. Nefrytowa 77 (6.7 km od centrum Wrocławia), sprzedaż prowadzi Platforma Mieszkaniowa.

Inwestycja Nefrytowa 77 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nefrytowa 77 w sprzedaży są 3 nowe mieszkania o powierzchni od 41 do 44 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Ta urokliwa lokalizacja daje możliwość obcowania z naturą dzięki rozległym terenom zielonym - Tor Wyścigów Konnych Partynice, Park Kleciński, Park Południowy, zamek Topacz. Dzięki rozbudowanej sieci ścieżek rowerowych lokalizację pokochają aktywni. Dogodne połączenia komunikacyjne dzięki bliskości AOW. Osiedle posiada również bardzo dobre połączenie z centrum Wrocławia. Inwestycja zlokalizowana zaledwie 8 km od wrocławskiego Rynku. Komunikacja miejska – autobus - linie nr 113 oraz 612. Atutem inwestycji jest bliskość Bielan Wrocławskich, gdzie usytuowane są liczne centra handlowe. Sam Ołtaszyn przez ostanie lata rozkwitł w zakresie rozwoju bazy handlowo-usługowej. Głównie wzdłuż ul. Zwycięskiej mieszczą się liczne sklepy, punkty usługowe, biura, restauracje, punkt fitness i siłownia. Na samej ul. Brylantowej w bezpośrednim sąsiedztwie naszej inwestycji znajdziemy sklep spożywczy, cukiernię i restaurację.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduje się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym jest Wroclavia o powierzchni 71 000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nefrytowa 77?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nefrytowa 77 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2292 metrów od inwestycji Nefrytowa 77 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Wojszyce.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nefrytowa 77 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nefrytowa 77 znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żlobek i Przedszkole Bajkowe Ludki w odległości 164 m, Punkt Przedszkolny Promitis w odległości 393 m, Przedszkole Niepubliczne "Totutaj" w odległości 454 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nefrytowa 77 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Brylantowa Medycyna Estetyczna w odległości 175 m, Centrum Dializ Fresenius w odległości 997 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nefrytowa 77 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 167 m znajduje się Żabka, w odległości 569 m znajduje się Drewniak, w odległości 901 m znajduje się Family Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nefrytowa 77 w odległości 295 m znajduje się boisko / kort, w odległości 532 m znajduje się basen, w odległości 698 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 05.09.2022
Data aktualizacji: 21.05.2024
Platforma Mieszkaniowa logo

Platforma Mieszkaniowa

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023