Osiedle Hokejowa

Oferta archiwalna

Gdańsk, Chełm, Ul. Hokejowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 204 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Hokejowa

5 zdjęć

Osiedle Hokejowa
Osiedle Hokejowa
Osiedle Hokejowa
Osiedle Hokejowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 84 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Ściany konstrukcyjne oraz zewnętrzne żelbetowe i murowane z pustaków ceramicznych.

Elewacja

Ściany zewnętrzne ocieplone styropianem, wykończone tynkiem mineralnym.

Stolarka okienna

Okna i drzwi balkonowe PCV.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań zabezpieczeniowe.

Balkony

Posadzki balkonów wykończone gresem, zamontowane balustrady.

Posadzka

Wylewka cementowa, izolacja akustyczna: styropian. Zalecane jest wykonanie izolacji przeciwwodnych w pomieszczeniach mokrych: łazienka oraz toaleta.

Ściany

Wykończone tynkiem gipsowym.

Sufity

Wykończone tynkiem gipsowym.

Parapety wewnętrzne

Wykonane z PCV.

Instalacje

Instalacja elektryczna, instalacja c.o. instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja internetowa, telewizyjna, telefoniczna, instalacja domofonowa.

Ogrzewanie

Z sieci miejskiej,

Wentylacja

Grawitacyjna.

Wyposażenie łazienki

Doprowadzone instalacje bez białego montażu.

Wyposażenie kuchni

Doprowadzone instalacje bez montażu urządzeń.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada: Wyprzedane.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (43 miejsca) : Cena: 19680 zł.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

OSIEDLE PRZYJAZNE MIESZKAŃCOMOsiedle Hokejowa, to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w Gdańsku – Łostowicach przy ulicy Hokejowej. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie wysoki komfort, a zarazem zwracających uwagę na cenę nieruchomości.Ciekawie zaaranżowany czterokondygnacyjny budynek stanowią 84 doskonale zaprojektowane 1, 2 i 3 – pokojowe mieszkania o zróżnicowanych metrażach (od 29 do 73 m2). Do dyspozycji mieszkańców, oddana zostanie pozdziemna hala garażowa na poziomie której znajdują się również komórki.Budynek, jako jedyny w całej dzielnicy wyposażony jest w nowoczesne cichobieżne windy firmy Schindler, łączące poszczególne kondygnacje z halą garażową. Inwestor zapewnił również podjazdy dla osób niepełnosprawnych. Wszystkie elementy zostały zaprojektowane z najwyższą starannością, tak aby ułatwiać codzienne życie mieszkańcom osiedla. W najbliższym otoczeniu Osiedla Hokejowa, z myślą o wygodzie i komforcie mieszkańców, zaplanowane zostały również urokliwe alejki spacerowe oraz wewnętrzne patio.

FUNKCJONALNOŚĆ I ESTETYKAHokejowa, to doskonałe osiedle dla osób poszukujących pierwszego mieszkania, ale również dla rodzin szukających większego lokalu w korzystnej cenie.Wszystkie mieszkania cechuje wyjątkowa funkcjonalność oraz układ zapewniający doświetlenie naturalnym światłem – rozwiązania tak ważne, dla większości osób poszukujących lokalu. Optymalnie zaplanowana przestrzeń umożliwia dogodną aranżację wnętrza i swobodne rozmieszczenie mebli.Mieszkania wyposażone są w balkony, najwyższych piętrach – tarasy z widokiem na malowniczą okolicę, na parterze – przestronne loggie. Co niezwykle istotne, wszystkie mieszkania kwalifikują się do programu “Mieszkania Dla Młodych”.

LOKALIZACJA:

Osiedle Hokejowa usytuowane jest przy ulicy Hokejowej, w nowoczesnej części dzielnicy Gdańsk-Łoskowice, w jednym z najbardziej atrakcyjnych, widokowych miejsc miasta. Jest to doskonała lokalizacja dla osób ceniących spokój i ciszę, a jednocześnie potrzebujących dogodnej i szybkiej komunikacji z centrum miasta (15 minut drogi samochodem od Centrum Gdańska).W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanki komunikacji miejskiej oraz liczne placówki oświatowe, zdrowotne, usługowe i rekreacyjne. To wszystko czyni Osiedle Hokejowa idealnym miejscem do zamieszkania, usytuowanym w optymalnie zaaranżowanej przestrzeni.

Inwestycja Osiedle Hokejowa znajduje się w Chełmie (6 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Pharma Trade Polska Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Hokejowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 84 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Hokejowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Pharma Trade Polska Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (43 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Wyprzedane..

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana w Gdańskiej dzielnicy Łoskowice przy ul. Hokejowej.

Gdańsk Południe to dawna (do 2011 roku) dzielnica Chełm i Gdańsk Południe, która dziś dzieli się na Chełm, Ujeścisko i Jasień. Dzielnica ma powierzchnię 30 km kw i jest zamieszkana przez 71 tys. osób. Z dzielnicą graniczą miejskie dzielnice Matarnia, Brętowo, Piecki-Migowo, Siedlce, Śródmieście, Orunia, Kokoszki a także gminy podmiejskie Kolbudy i Pruszcz Gdański. Na krajobraz obszaru składają się Potok Oruński i duże Jezioro Jasień, położone na zachodzie. Dodatkowo Chełm wyróżnia się górzystym terenem – znajduje się tu najbardziej stroma trasa tramwajowa w Polsce. Znajduje się tu też obwodnica Trójmiasta będąca częścią drogi ekspresowej S6, a także drogi krajowe 221 i 222. Gdańsk Południe to głównie nowoczesne osiedla mieszkalne i bloki a dobrą komunikację z resztą miasta zapewniają tramwaje i autobusy miejskie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Hokejowa?

Na terenie Gdańska Południe znajduje się trójmiejska obwodnica, trasa W-Z a także drogi krajowe 221 i 222. Cały obszar jest dobrze skomunikowany z resztą miasta tramwajami, kilkunastoma autobusami dziennymi i czterema autobusami nocnymi. Jako część Pomorskiej Kolei Metropolitalnej planowana jest też stacja Gdańsk Jasień położona na terenie Gdańska Południe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Hokejowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Osiedle Hokejowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Hokejowa.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Hokejowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Hokejowa w odległości 380 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data aktualizacji: 27.09.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Chełmie

Oferty w Chełmie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: