Pharma Trade Polska Sp. z o.o. logo

Pharma Trade Polska Sp. z o.o.

Gdańsk, Ul. Hokejowa
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma PHARMA TRADE Sp. z o.o  z siedzibę w Warszawie, przy ul. Słoneczna 28, rozpoczęła swoją działalność w październiku 2008 roku. Spółka należy do firm, których podstawową działalnością jest świadczenie usług w branży budownictwa mieszkaniowego na rzecz przyszłych Klientów jako  Inwestor / Deweloper.  Zadaniem firmy jest więc utrzymanie się na rynku, na którym występuje bardzo duża konkurencja. Poprzez stosowanie nowoczesnych technologii, wysokiej jakości prowadzonych usług oraz stosowanie konkurencyjnych cen ofertowych – firma pragnie zapewnić sobie przyszły rozwój przedsiębiorstwa.

Zainteresowanie Spółki skupione jest przede wszystkim na rynku krajowym, ze szczególnym uwzględnieniem województwa pomorskiego. Doświadczenie, możliwości finansowe (inwestycja realizowana z własnych środków)  i techniczne (outsorsing) pozwalają  firmie podjąć się wykonawstwa inwestycji z zastosowaniem nowoczesnych technologii spełniających wymagania jakościowe. Rozpoczęła swoją pierwszą inwestycję na przełomie IV/2010r  projektem Osiedle Hokejowa zlokalizowaną  w Gdańsku- Południe (dzielnica Łostowice). Inwestycja jest w głównej mierze realizowana przez Spółkę, dla której jest ona podstawowym przedmiotem działalności.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

Pharma Trade Polska Sp. z o.o. logo
Pharma Trade Polska Sp. z o.o.
Gdańsk, Ul. Hokejowa
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: