Chrzanowskiego

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezP. B. Konstanty Strus

Ceny od: 8 200 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Chrzanowskiego dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
B15
2
38,35 m²
4
B1
2
45,4 m²
Parter
A6
3
58,43 m²
2
A16
3
57,16 m²
5

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Inwestycja Chrzanowskiego 14 to zespół pięciu budynków, których układ przestrzenny zaprojektowano tak, by wydzielić kameralne dziedzińce, wyróżniające się ciekawą aranżacją zieleni oraz chodników, z niewielkim placykiem oraz placem zabaw dla najmłodszych. w parterze przewidziano lokale usługowe. Nie zabraknie również miejsc postojowych w halach garażowych. Realizację podzieliliśmy na trzy etapy. W pierwszym z nich oferujemy łącznie 208 mieszkań.Praga Południe to coraz popularniejsza i wciąż zmieniająca się dzielnica Warszawy. Stadion Narodowy, Park Skaryszewski, autentyczna, zabytkowa architektura, klimatyczne restauracje, bogata oferta artystyczna i kulturalna, to tylko niektóre z dostępnych tu atrakcji. W okolicy nie brakuje sklepów czy przedszkoli, a dogodna komunikacja pozwala na szybkie dotarcie do centrum miasta. Komfort i możliwości jakie daje ta lokalizacja zachęciły nas do stworzenia tu nowoczesnego osiedla mieszkaniowego.

Inwestycja Chrzanowskiego znajduje się na Grochowie, ul. Chrzanowskiego 14 (5.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera P. B. Konstanty Strus.

Inwestycja Chrzanowskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 209 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 6 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Chrzanowskiego pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 38 do 58 metrów kwadratowych w cenie od 8 200 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 38 do 45 m2 (2 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 57 do 58 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper P. B. Konstanty Strus przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 6 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 209 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 38 do 58 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 200 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Chrzanowskiego

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

W odległości 150 metrów od inwestycji Chrzanowskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny SIENNICKA 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Chrzanowskiego znajduje się 41 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Gimnazjum Sportowe nr 21 w odległości 150m, Przedszkole nr 153 "Słoneczne Przedszkole" w odległości 150m, Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 291 im. prof. dr med. Zofii Falkowskiej w odległości 500m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 16, w odległości 150 m znajduje się Sanitas. Praktyka lekarska ginekologia i położnictwo. Bramski W., w odległości 300 m znajduje się Zakład Lecznictwa Otwartego.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 150 m znajduje się Karczma Rzym. Jolanta Marciniak, w odległości 150 m znajduje się Karczma Rzym. Marciniak J., w odległości 250 m znajduje się sklep Habibi.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 150 m znajduje się Boisko Piłkarskie, w odległości 150 m znajduje się Orzeł. Klub Sportowy Im. Józefa Piłsudskiego , w odległości 450 m znajduje się Tkkf Ognisko Grochów.

Data publikacji: 15.11.2017

Data aktualizacji: 29.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie