Złota Praga

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Drwęcka, oferowane bezpośrednio przez

Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Młodych

Warszawa, Praga-Południe, Grochów, ul. Drwęcka 11

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 506 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Złota PragaZłota Praga

9 zdjęć

Złota Praga
Złota Praga
Złota Praga
Złota Praga

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 92 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : zakup jest obowiązkowy

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Złota Praga logo

Złota Praga to miejsce zaprojektowane z myślą o osobach poszukujących wygody i wytchnienia od wielkomiejskiego zgiełku.

Złota Praga to 5-piętrowy budynek o nowoczesnej architekturze wraz z podziemną halą garażową. Z myślą o wygodzie mieszkańców zaprojektowano duże przeszklenia w mieszkaniach oraz przestronne loggie, tarasy i ogródki. Komfortowym rozwiązaniem dla wielu mieszkańców będą komórki lokatorskie. Część z nich ulokowano na piętrach. W trosce o najmłodszych mieszkańców na terenie Złotej Pragi powstanie plac zabaw.

Złota Praga to nowoczesny budynek, w którym znajdą się 92 mieszkania o powierzchni od 36 m2 do 93 m2 (od 2 do 4 pokoi).

Projekty apartamentów przygotowano z wykorzystaniem najlepszych rozwiązań architektonicznych. Dzięki dbałości o funkcjonalność rozkładów w trakcie aranżacji lokali, będzie można łatwo dopasować je do własnych potrzeb.

Części wspólne budynku zaprojektowano z dbałością o każdy element. Do ich wykończenia wybrano odpowiednio wyselekcjonowane materiały budowlane.

Naturalny kamień, którym ozdobione zostaną portale windowe, nada wnętrzom elegancji. Idealnym uzupełnieniem całości będą portale drzwiowe. Dzięki takim rozwiązaniom części wspólne zyskają nowoczesny charakter.

Zakończenie prac zaplanowano na 4 kw. 2023r.

Inwestycja Złota Praga znajduje się na Grochowie, ul. Drwęcka 11 (5.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Młodych.

Inwestycja Złota Praga została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 92 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Złota Praga nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Młodych przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Złota Praga to idealnie zlokalizowana inwestycja. Dzięki rozbudowanej siatce komunikacji – miejskie autobusy, tramwaje oraz II linia metra – można szybko, wygodnie i łatwo przedostać się do niemal każdego zakątka stolicy. Dworzec Wschodni zapewnia dogodne połączenie z całą Polską. Warto zaznaczyć, że połączenia komunikacyjnie dzielnicy są stale rozbudowywane. Planowana jest m.in. budowa stacji III linii metra, która powstanie przy ul. Mińskiej oraz stacja kolejowa Warszawa Wiatraczna.

Interesującym punktem na mapie Pragi jest Centrum Praskie Koneser. Tu znajdziemy popularne sklepy i modne restauracje. Koneser to również miejsce z niezwykle bogatą ofertą wydarzeń kulturalnych. Praga to dzielnica pełna ciekawostek. To tu znajduje się jedna z pierwszych fabryk czekolady Wedla, która funkcjonuje do dziś.

Dziś Praga Południe to miejsce z niesamowicie bogatą ofertą kulturalną i rozrywkową. Ciekawe wystawy, spektakle teatralne, rodzinne pikniki – wybór jest tak duży, że każdy znajdzie tu atrakcje dla siebie. Co więcej na Pradze nie brakuje rozrywki w postaci koncertów światowych gwiazd czy imprez sportowych na najwyższym poziomie – to wszystko za sprawą PGE Narodowego. Muzyczni koneserzy docenią natomiast bliskość Sinfonii Varsovii.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Złota Praga?

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Złota Praga mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2484 metrów od inwestycji Złota Praga znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szwedzka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Złota Praga znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Złota Praga znajduje się 40 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Językowe Funny Fox w odległości 169 m, Przedszkole Nr 153 „Słoneczne Przedszkole” w odległości 244 m, Przedszkole Publiczne Edulica 3 w odległości 258 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Złota Praga jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 363 m, Centralny Szpital Kliniczny MON w odległości 467 m, OrtoGo Centrum Medyczne w odległości 525 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Złota Praga składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 141 m znajduje się Żabka, w odległości 191 m znajduje się Żabka, w odległości 224 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Złota Praga w odległości 246 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 292 m znajduje się Stadion "Podskarbińska", w odległości 297 m znajduje się Hala "Siennicka".

Data publikacji: 02.03.2022
Data aktualizacji: 08.08.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: