Apartamenty Marymont

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Lektykarska, oferowane bezpośrednio przez Matexi Polska Sp. Z o.o.

Warszawa, Bielany, Marymont Kaskada, ul. Lektykarska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 6 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty Marymont

8 zdjęć

Apartamenty Marymont
Apartamenty Marymont
Apartamenty Marymont
Apartamenty Marymont

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Apartamenty Marymont logo

Projekt Apartamenty Marymont podzielony jest na II etapy. Pierwszy z nich to 12. dwupiętrowych budynków usytuowanych na ponad hektarowej działce przy zbiegu ulic Lektykarskiej i Smoleńskiego. W etapie tym zaprojektowaliśmy 94 mieszkania. Drugi etap osiedla to 9 budynków dwu- i trzypiętrowych obejmujących 70 mieszkań. Każdy budynek wyposażony jest w windę oraz komfortowe loggie, a na ostatnich piętrach w budynkach trzypiętrowych mieszkania posiadają tarasy. Mieszkańcy mają do dyspozycji komórki lokatorskie.

Do wszystkich lokali na parterze przynależy dodatkowo prywatny ogródek. Zaplanowano tu jednopoziomowe, podziemne garaże z wjazdem bezpośrednio od ul. Lektykarskiej, dzięki czemu całe osiedle zamknięte będzie dla ruchu kołowego. Prostota, elegancja i funkcjonalność wpisane w prywatną przestrzeń zielonego parku to główne założenia projektu Apartamenty Marymont. Części wspólne osiedla zaprojektowano tak, by zapewnić maksymalny komfort mieszkańcom. Klimatyczne alejki, oświetlenie i parkowa zieleń, plac zabaw dla najmłodszych – to wszystko tworzy niepowtarzalne miejsce do życia oraz przemyślaną i przyjazną do mieszkania enklawę. Główne wejście to reprezentacyjne lobby.

To dobry początek, aby poczuć się tu wyjątkowo.

Inwestycja Apartamenty Marymont znajduje się na Marymoncie Kaskadzie, ul. Lektykarska (6.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Matexi Polska Sp. Z o.o.

Inwestycja Apartamenty Marymont została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 164 nowych mieszkań znajdujących się w 21 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Marymont nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Matexi Polska Sp. Z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 21 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 164 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 286 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, internet, TV kablowa, winda, inteligentny dom
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Marymont?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Marymont mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 330 metrów od inwestycji Apartamenty Marymont znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Lektykarska 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Marymont znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Marymont znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "Supernauczyciel" w odległości 190 m, Przedszkole Sióstr Imienia Jezus w odległości 340 m, SZkoła Podstawowa Niepubliczna nr 74 im. Bł. Honorata Koźmińskiego w odległości 340 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Marymont jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Mavit w odległości 360 m, Centrum Medyczne NeuroProtect w odległości 400 m, Medica Pro Familia w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Marymont składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 400 m znajduje się Społem Wola, w odległości 480 m znajduje się Owoce - Warzywa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Marymont w odległości 350 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 15.03.2016
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: