Osada Złotnicka

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Jakon Sp. z o.o.

Ceny od: 5 776 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osada Złotnicka dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
A6.23
3
61,87 m²
3
357 400 zł5 776 zł/m²
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży

Opis Inwestycji

Osada Złotnicka

Osada Złotnicka to nowa inwestycja zlokalizowana w zachodniej części Wrocławia, u zbiegu ulic Kościańskiej i Złotnickiej. Kompleks 9 budynków wielorodzinnych powstaje w otoczeniu zielonych terenów Parku Złotnickiego i Parku Leśnickiego, zapewniających idealne warunki wypoczynku i rekreacji na świeżym powietrzu.Budynki A3,A4Rozpoczęcie budowy 06.11.2017Oddanie 22.11.2019Budynki A5,A6Rozpoczęcie budowy 08.02.2018Oddanie 14.04.2020

Inwestycja Osada Złotnicka znajduje się na Złotnikach, ul. Złotnicka (11.3 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Jakon Sp. z o.o..

Inwestycja Osada Złotnicka jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Aktualnie w inwestycji Osada Złotnicka pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 62 metrów kwadratowych w cenie od 5 776 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 62 m2 w cenie od 357 400 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Jakon Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 9 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Stropy: żelbetowe typu filigran.
Dach
Pokrycie dachówką w kolorze grafitowym, rynny i rury spustowe.
Stolarka okienna
Okna PCV z okuciami obwiedniowymi, rozszczelniane, rozwieralno-uchylne (zgodnie z dokumentacją budowlaną) z okleiną zewnętrzną w kolorze szarym, dwuszybowe o współczynniku K=1,1W/m2K. Na poddaszach okna połaciowe otwierane ręcznie. Okna na parterze wyposażone w rolety zewnętrzne sterowane ręcznie. Pod oknami obniżenie (wnęki) pod montaż parapetu o grubości 3cm. Standard wykończenia nie obejmuje dostawy i montaży parapetów wewnętrznych.
Balkony
Izolowane przeciwwilgociowo, balustrady w formie elementów stalowo-szklanych, zgodnie z projektem.
Posadzka
Podkłady pod posadzki: podkłady cementowe zacierane mechanicznie układane na izolacji ze styropianu. Poziom podkładów cementowych we wszystkich pomieszczeniach na tej samej wysokości. Podkłady przygotowane pod panele lub płytki
Ściany
Ściany nośne: grubości 24 cm z pustaków ceramicznych, Tynki wewnętrzne na ścianach i sufitach: jednowarstwowe, gipsowe wykonywane mechanicznie, przygotowane pod szpachlowanie i malowanie, Ścianki działowe : z bloczków silikatowych/gazobetonowych obustronnie tynkowane.
Parapety zewnętrzne
Z blachy stalowej powlekanej, z wywinięciem.
Instalacje
Instalacja elektryczna:Podejście 3-fazowe do kuchni elektrycznej; gniazda 20-30cm nad podłogą, przełączniki około 1,4m nad podłogą, instalacja dzwonka elektrycznego. włączniki i gniazdka w kolorze białym, punkty oświetleniowe zakończone kostką. Rozmieszczenie i ilość zgodnie z projektem, Instalacja wod-kan: instalacja ciepłej i zimnej wody prowadzona w posadzkach, szachtach lub bruzdach. Liczniki zużycia wody na każdy lokal. Instalacja kanalizacyjna z rur PCV prowadzona w posadzkach, szachtach lub bruzdach. Nie obejmuje białego mon, Instalacja gazowa: nie występuje w budynku, Instalacja telewizyjna, telefoniczna i internetowa: doprowadzenie instalacji do każdego lokalu mieszkalnego dla: TV, TEL, INTERNET. Usytuowanie gniazdek zgodnie z projektem, Instalacja domofonowa: jedno połączenie domofonowe lokalu mieszkalnego z wejściem do klatki schodowej.
Ogrzewanie
Rurociągi c.o. prowadzone w stropie w warstwach podłogowych z dolnym podłączeniem grzejników. Grzejniki stalowe, płytowe z zaworami termoregulacyjnymi. Licznik zużycia energii cieplnej.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Do każdego mieszkania obligatoryjne w zakupie jest miejsce postojowe, koszt: 7 000,00 zł.
Udogodnienia: plac zabaw, internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 62 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się na poziomie 357 400 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 5 776 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osada Złotnicka

Doskonała lokalizacja pozwala na szybki i sprawny dojazd do Centrum Wrocławia. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się przystanki komunikacji autobusowej oraz tramwajowej.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

W odległości 1400 metrów od inwestycji Osada Złotnicka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Płońskiego (18310).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osada Złotnicka znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek nr 15 w odległości 800m, Szkoła Podstawowa Nr 24 w odległości 1000m, Przedszkole nr 10 w odległości 1100m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się Złotnicka. Apteka. Korzeniewska R., w odległości 600 m znajduje się Stabłowicka. Apteka. Sędzik R., mgr, w odległości 950 m znajduje się Nowa sp.j. Apteka. Nazaruk M., Świeczkowski D..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 350 m znajduje się Matki Bożej Różańcowej, w odległości 850 m znajduje się Św. Andrzeja Apostoła, w odległości 1200 m znajduje się Katedra.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 200 m znajduje się City Bike. Michalak S., w odległości 550 m znajduje się First Wrocław Golf Club, w odległości 700 m znajduje się Leśnica. Stadion Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Data publikacji: 13.06.2016

Data aktualizacji: 01.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie