Jodłowicka 3

7 zdjęć

Jodłowicka 3
Jodłowicka 3
Jodłowicka 3
Jodłowicka 3

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Jodłowicka 3 dostępnych jest 68 ofert

 • 11 pokój
 • 22 pokoje
 • 33 pokoje
 • 44 pokoje
 • 5+5 pokoi i więcej

Promocje

 • Dni Otwarte

  Zapraszamy do biura przy ul. Jodłowickiej 3 w dniu 4 lutego g. 9-14

  Umów się na spotkanie, wybierz idealne mieszkanie oraz rabat najlepiej dopasowany do swoich potrzeb. AŻ 3 PROMOCJE DO WYBORU Obejrzyj ukończony I etap inwestycji i przekonaj się o jakości Twojego mieszkania, do którego odbierzesz klucze już za rok

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 70 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

kotłownia

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, balkon.

Komórki lokatorskie:

posiada: wielkość: 3,20 - 4,72 m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne .
 • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 68 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 40 do 66 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 990 do 9 890 zł.

Opis płatności:

raty płatne zgodnie z postępem robót budowlanych..

Warunki rezerwacji:

bezpłatna na okres 7 dni.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Jodłowicka 3 znajduje się 8 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Opis inwestycji

W zielonym otoczeniu Stabłowic powstaje kolejny etap Jodłowicka - inwestycji, w ramach której oddano do użytkowania już 90 mieszkań, a następne czekają na nowych właścicieli. W ramach bieżącego etapu powstanie budynek wielorodzinny w kształcie litery „C” zorientowany w osi północ-południe. Elegancka, jasna i minimalistyczna elewacja z dużą liczbą przeszkleń nada efektu nowoczesności bryle budynku. W czteroklatkowym, pięciokondygnacyjnym budynku zaprojektowano 70 mieszkań o powierzchni od 40 do 66 metrów kwadratowych.

Ofercie dostępne są mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe – każde przemyślane pod kątem jak najlepszej aranżacji i wykorzystania przestrzeni. Duża liczba okien zapewnia bardzo dobre doświetlenia. Każde mieszkanie ma balkon lub przydomowy ogródek, dostępny z salonu. W mieszkaniach zaprojektowano wentylację mechaniczną. Budynek wyposażono także w cztery nowoczesne dźwigi osobowe, instalację monitoringu oraz zapewniony dostęp kilku wiodącym dostawcom internetu i telewizji kablowej. Dostępna jest także cyfrowa telewizja naziemna oraz zbiorcza instalacja anteny satelitarnej. Dla mieszkańców dostępne są miejsca postojowe zarówno na terenie zewnętrznym jak i w garażu podziemnym, w którym dodatkowo zlokalizowano liczne komórki lokatorskie. W ramach przedmiotowej inwestycji, wybudowany zostanie, wzdłuż południowej strony ulicy Jodłowickiej, chodnik wraz oświetleniem, zapewniający komfortową komunikację z ulicą Stabłowicką.

Inwestycja Jodłowicka 3 znajduje się na Stabłowicach, ul. Jodłowicka 3 (12 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez Wrobud Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 70 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Jodłowicka 3 w sprzedaży jest 68 nowych mieszkań o powierzchni od 40 do 66 metrów kwadratowych , w cenie od 7 990 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Wrobud Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne null
 • miejsca postojowe podziemne null

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie wielkość: 3,20 - 4,72 m2.

Lokalizacja inwestycji

Stabłowice to piękna i cicha okolica z mnóstwem zieleni. Jest to idealne miejsce do aktywnego spędzania czasu zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. W niewielkiej odległości znajdziemy wiele rozrywek takich jak: Humanitarium, stadnina koni, liczne tereny zielone: Park Stabłowicki, Park Leśnicki, a także Las Mokrzański, stawy otoczone deptakami, nie zapominając o rzece Bystrzycy i jej wałach. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. NOWY ETAP JODŁOWICKA jest usytuowany w sąsiedztwie przystanków autobusowych oraz stacji kolejowej Wrocław Pracze. Podróż pociągiem do pracy w centrum miasta zajmie o połowę krócej niż jadąc samochodem. Oczywiście w okolicy znajduje się odpowiednia infrastruktura w postaci szkoły, przedszkola, przychodni zdrowia, siłowni, klubów fitness, sklepów czy też restauracji. JODŁOWICKA to Twoje nowe miejsce na Ziemi!

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Jodłowicka 3?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jodłowicka 3 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 390 metrów od inwestycji Jodłowicka 3 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Pracze.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Jodłowicka 3 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Jodłowicka 3 znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczna Pod Wierzbami w odległości 510 m, Przedszkole Nr 62 w odległości 560 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Jodłowicka 3 w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Jeździecki Klub Sportowy ADONAI.

Data publikacji: 20.12.2022
Data aktualizacji: 20.01.2023

Pobliskie Lokalizacje

Oferty na Stabłowicach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: