Jodłowicka 3

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Jodłowicka, oferowane bezpośrednio przez

Wrobud Sp. z o.o.

Wrocław, Fabryczna, Stabłowice, ul. Jodłowicka 3

Ceny od: 7 990 zł/m2
Jodłowicka 3

7 zdjęć

Jodłowicka 3
Jodłowicka 3
Jodłowicka 3
Jodłowicka 3
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

59 - 63/m2

Przedział pokoi

3

Kondygnacje

5

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Wrocław Pracze - 389 m

Przystanek Tramwajowy - 2875 m

Przystanek Autobusowy - 208 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

1 placówka medyczna, 9 placówek edukacyjnych, 4 kawiarnie i restauracje, 3 sklepy, 11 obiektów sportowych, 11 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 70 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

kotłownia

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, balkon

Komórki lokatorskie:

posiada: wielkość: 3,20 - 4,72 m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 9 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 59 do 63 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 990 do 9 990 zł

Opis płatności:

raty płatne zgodnie z postępem robót budowlanych.

Warunki rezerwacji:

bezpłatna na okres 7 dni

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

W zielonym otoczeniu Stabłowic powstaje kolejny etap Jodłowicka - inwestycji, w ramach której oddano do użytkowania już 90 mieszkań, a następne czekają na nowych właścicieli. W ramach bieżącego etapu powstanie budynek wielorodzinny w kształcie litery „C” zorientowany w osi północ-południe. Elegancka, jasna i minimalistyczna elewacja z dużą liczbą przeszkleń nada efektu nowoczesności bryle budynku. W czteroklatkowym, pięciokondygnacyjnym budynku zaprojektowano 70 mieszkań o powierzchni od 40 do 66 metrów kwadratowych.

Ofercie dostępne są mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe – każde przemyślane pod kątem jak najlepszej aranżacji i wykorzystania przestrzeni. Duża liczba okien zapewnia bardzo dobre doświetlenia. Każde mieszkanie ma balkon lub przydomowy ogródek, dostępny z salonu. W mieszkaniach zaprojektowano wentylację mechaniczną. Budynek wyposażono także w cztery nowoczesne dźwigi osobowe, instalację monitoringu oraz zapewniony dostęp kilku wiodącym dostawcom internetu i telewizji kablowej. Dostępna jest także cyfrowa telewizja naziemna oraz zbiorcza instalacja anteny satelitarnej. Dla mieszkańców dostępne są miejsca postojowe zarówno na terenie zewnętrznym jak i w garażu podziemnym, w którym dodatkowo zlokalizowano liczne komórki lokatorskie. W ramach przedmiotowej inwestycji, wybudowany zostanie, wzdłuż południowej strony ulicy Jodłowickiej, chodnik wraz oświetleniem, zapewniający komfortową komunikację z ulicą Stabłowicką.

Inwestycja Jodłowicka 3 znajduje się na Stabłowicach, ul. Jodłowicka 3 (12 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Wrobud Sp. z o.o.

Inwestycja Jodłowicka 3 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 70 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Jodłowicka 3 w sprzedaży jest 9 nowych mieszkań o powierzchni od 59 do 63 metrów kwadratowych , w cenie od 7 990 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Wrobud Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie wielkość: 3,20 - 4,72 m2.

Lokalizacja inwestycji

Stabłowice to piękna i cicha okolica z mnóstwem zieleni. Jest to idealne miejsce do aktywnego spędzania czasu zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. W niewielkiej odległości znajdziemy wiele rozrywek takich jak: Humanitarium, stadnina koni, liczne tereny zielone: Park Stabłowicki, Park Leśnicki, a także Las Mokrzański, stawy otoczone deptakami, nie zapominając o rzece Bystrzycy i jej wałach. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

NOWY ETAP JODŁOWICKA jest usytuowany w sąsiedztwie przystanków autobusowych oraz stacji kolejowej Wrocław Pracze. Podróż pociągiem do pracy w centrum miasta zajmie o połowę krócej niż jadąc samochodem. Oczywiście w okolicy znajduje się odpowiednia infrastruktura w postaci szkoły, przedszkola, przychodni zdrowia, siłowni, klubów fitness, sklepów czy też restauracji. JODŁOWICKA to Twoje nowe miejsce na Ziemi!

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Jodłowicka 3?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jodłowicka 3 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 389 metrów od inwestycji Jodłowicka 3 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Pracze.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Jodłowicka 3 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Jodłowicka 3 znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa AMS w odległości 245 m, szkoła w odległości 276 m, Przedszkole nr 62 w odległości 490 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Jodłowicka 3 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Stabłowice w odległości 279 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Jodłowicka 3 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 475 m znajduje się Żabka, w odległości 695 m znajduje się Żabka, w odległości 915 m znajduje się Rabat.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Jodłowicka 3 w odległości 251 m znajduje się boisko / kort, w odległości 288 m znajduje się boisko / kort, w odległości 296 m znajduje się Jeździecki Klub Sportowy ADONAI.

Data publikacji: 20.12.2022
Data aktualizacji: 01.03.2024
Wrobud Sp. z o.o. logo

Wrobud Sp. z o.o.

Adres biura sprzedaży:

ul. Jodłowicka 7, Wrocław

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 18:00
 • Wtorek: 08:00 - 18:00
 • Środa: 08:00 - 18:00
 • Czwartek: 08:00 - 18:00
 • Piątek: 08:00 - 18:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: