Ogrody Neptuna

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Interium Investment Sp. z o.o. Sp. k.

Gdańsk, Olszynka, ul. Olszyńska
Ceny od: 8 100 zł brutto/m2
Ogrody Neptuna

16 zdjęć

Ogrody Neptuna
Ogrody Neptuna
Ogrody Neptuna
Ogrody Neptuna

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Ogrody Neptuna dostępnych jest 6 ofert

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

Ogrody Neptuna logo

Wielkomiejski styl w kameralnym zaciszu

Ogrody Neptuna to kameralna inwestycja powstająca w Gdańskiej Olszynce. W jej skład wchodzić będzie 9 minimalistycznych budynków, w których z największą starannością zaprojektowano funkcjonalne i komfortowe mieszkania z ogrodem na parterze lub loggią na piętrze. Inwestycja otoczona będzie ponad 2 tysiącami wyselekcjonowanych roślin, które sprawią, że każdy mieszkaniec po wyjściu na teren osiedla będzie mógł odetchnąć od wielkomiejskiego zgiełku.

Niewątpliwym atutem lokalizacji Inwestycji jest jej bliskość do serca Gdańska - Śródmieścia. Mieszkając w Ogrodach Neptuna nie trzeba rezygnować z atrybutów miejskiego życia - tu wszystko jest na wyciągnięcie ręki.

Inspiracją do projektu budynków i elewacji były Gdańskie Kamienice, z segmentową zabudową i zwężającą się fasadą. Do ich wykonania wykorzystane zostaną wysokiej jakości materiały - w tym także charakterystyczna dla gdańskiej zabudowy cegła. Całość utrzymana będzie w stonowanej, nowoczesnej stylistyce.

Bezpieczeństwo mieszkańców to dla nas priorytet, dlatego osiedle będzie monitorowane całkowicie ogrodzone. Do dyspozycji lokatorów oddane będą 44 miejsca naziemne, a także wiata rowerowa.

Inwestycja Ogrody Neptuna znajduje się na Olszynce, ul. Olszyńska (2 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera Interium Investment Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Ogrody Neptuna jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 36 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Neptuna pozostało na sprzedaż 6 mieszkań o powierzchniach od 46 do 78 metrów kwadratowych w cenie od 8 100 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 46 m2 w cenie od 409 222 zł (1 mieszkanie)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 57 m2 w cenie od 498 520 zł (1 mieszkanie)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 78 m2 w cenie od 632 205 zł (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Interium Investment Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne (44 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 9 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 36 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 256 do 258 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
loggia, ogródek.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (44 miejsca).
Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, rowerownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się morze

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 6 mieszkań .
Powierzchnie mieszkań:
od 46 do 78 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 409 222 do 632 205 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 100 do 8 900 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Ogrody Neptuna znajduje się 1 oferta rekomendowana do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Centrum miasta na wyciągnięcie ręki Osiedle Ogrody Neptuna powstaje w sercu dzielnicy Gdańsk Olszynka - tuż obok Gdańska Śródmieście. Ta wyjątkowa część miasta charakteryzuje się niską, kameralną zabudową. Niewątpliwą zaletą jest niewielka odległość do punktów usługowych, takich jak sklep spożywczy, czy szkoła podstawowa. Do aktywnego wypoczynku zachęcają rozległe tereny zielone. Każdy miłośnik jazdy na rowerze, czy joggingu znajdzie tu wymarzone tereny dla siebie. Do odkrycia jest wiele przepięknych miejsc. Piknik w Parku Opływ Motławy, wycieczka rowerowa na Kamienną Śluzę, a może poranny jogging kolorowym mostem nad Opływem Motławy? A może spotkanie z przyjaciółmi na modnym Dolnym Mieście? Każde z tych miejsc jest dosłownie obok Ciebie. Tuż przy osiedlu znajduje się przystanek autobusowy, z którego odjeżdżają dwie linie autobusowe - 123 i 131, kursujące w stronę Dworca Głównego i Mateblewa. Do stacji SKM autobusem dotrzemy w zaledwie 6 minut.

Gdańsk to miasto o powierzchni 261 km. kw. Z liczbą ludności 462 tysiące mieszkańców, położone na północy Polski w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego (Zatoka Gdańska). Ok 100 m. dzieli granice Gdańska od Pruszcza Gdańskiego, 30 km od Elbląga, 7 km od Sopotu i 12 km od Gdyni. Panorama Gdańska to zarówno przedwojenne zabytki jak i kamienice odbudowane po wojnie, bloki i domki jednorodzinne. Gdańsk składa się z dzielnic Żabia, Oliwa, Zaspa, Brzeźno, Nowy Port, Ujeścisko i Wyspa Sobieszewska. To ważny ośrodek naukowy z Uniwersytetem Gdańskim, Politechniką Gdańską czy Gdańskim Uniwersytetem Medycznym. Za kulturę odpowiada m.in. Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka, Teatr Wybrzeże, Gdański Teatr Szekspirowski, Muzeum Narodowe a ofertę kulturalną uzupełniają zabytki od średniowiecznych po te najnowsze (Stocznia Gdańska).

Komunikacja

Gdańsk łączy z Gdynią i Sopotem Szybka Kolej Miejska. Dworzec Gdańsk Główny pozwala dojechać do każdego miasta w kraju. Z Gdańska można też dostać się promem do położonego w odległości 22 km Helu a także z miastami położonymi w Szwecji. Przez miasto przebiegają drogi: europejska E28, E75 i E77 a także droga krajowa 91. W Gdańsku kursują też 73 linie autobusów w tym autobusy nocne. Znajduje się tu też Port Lotniczy Gdańsk Rębiechowo – trzeci pod względem wielkości w kraju.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ogrody Neptuna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Ogrody Neptuna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Olszyńska.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ogrody Neptuna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Data publikacji: 18.12.2020
Data aktualizacji: 16.04.2021
Ogrody Neptuna logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

80-244 Gdańsk, Al. Grunwaldzka 82 C.H. Manhattan, lokal 303
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: