Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Ogrody Neptuna

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Olszyńska, oferowane bezpośrednio przez

Interium Investment Sp. z o.o. Sp. k.

Gdańsk, Olszynka, ul. Olszyńska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 56 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Ogrody NeptunaOgrody Neptuna

16 zdjęć

Ogrody Neptuna
Ogrody Neptuna
Ogrody Neptuna
Ogrody Neptuna

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 9 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 36 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 258 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (44 miejsca) : zewnętrzne, cena 15 000 zł brutto, 17 000 zł dla osoby niepełnosprawnej, jest możliwość zakupu więcej niż jednego miejsca

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka, staw

Opis inwestycji

Wielkomiejski styl w kameralnym zaciszu

Ogrody Neptuna to kameralne osiedle, powstające w Gdańskiej Olszynce, przy ul. Olszyńskiej. W jego skład wchodzić będzie 9 minimalistycznych, 4-rodzinnych budynków, w których z największą starannością zaprojektowano funkcjonalne i komfortowe mieszkania z ogrodem na parterze lub loggią na piętrze. Łącznie w inwestycji dostępnych jest 36 mieszkań w układach 3-pokojowych.

Klimat Gdańskiej Starówki w nowoczesnym wydaniu

Inspiracją do projektu były Gdańskie Kamienice, z segmentową zabudową i zwężającą się fasadą. Nawiązująca do kamienic tekstura cegły, została zestawiona z grafitową strukturą elewacji, łącząc tym samym nowoczesny, minimalistyczny klimat budynków z historyczną zabudową, leżącej nieopodal Starówki Gdańskiej. Elementy nawiązujące do gdańskiego śródmieścia będą również wprowadzone w częściach wspólnych budynków, które to będą bogate w grafiki i szkice, ukazujące uroki kluczowych punktów miasta.

Osiedle stworzone z myślą o komforcie mieszkańców

Według naszej filozofii teren osiedla jest tak samo ważny, jak sam projekt mieszkania. W związku z tym dołożyliśmy wszelkich starań, aby maksymalnie wykorzystać jego funkcjonalność. Nie zabrakło szeregu udogodnień podnoszących komfort zamieszkania i bezpieczeństwa przyszłych mieszkańców. Teren inwestycji zostanie w całości ogrodzony i objęty system monitoringu. Ogrody Neptuna będą posiadać zewnętrzną wiatę rowerową oraz plac zabaw i miejsca do sąsiedzkiej rekreacji. Wysoki standard zagospodarowania osiedla widać w dbałości o detale takie jak, ciągi komunikacyjne czy roślinność.

Ogrody Neptuna zostały zaprojektowane, w oparciu o wysoki standard i poziom estetyki oraz szereg udogodnień. Inwestycja będzie ogrodzona, na wjeździe znajdzie się brama wjazdowa z furtką. Do użytku mieszkańców będą 44 miejsca parkingowe. W ich pobliżu będzie znajdować się zamykana wiata rowerowa, plac zabaw oraz miejsca do sąsiedzkiej rekreacji.

Każdy detal inwestycji został starannie przemyślany i opracowany. Ciągi komunikacyjne, mają zaprojektowaną nieregularną formę, która sprawia, że alejki pełnią również funkcję dekoracyjną. Bogata roślinność, wśród której znajdzie się około 200 nasadzeń m.in. niskich krzewów, ozdobnych traw czy drzew, będzie cieszyła oko mieszkańców bez względu na porę roku. W projekcie zaplanowano także dwa typy oświetlenia. Jeden z nich skupia się na technicznym aspekcie, jak oświetlenie miejsc parkingowych. Natomiast drugi typ lamp, jak np. wyeksponowanie części drzew poprzez podświetlenie ich korony oprawami wpuszczonymi w ziemię, ma uatrakcyjnić wygląd osiedla.

Inwestycja Ogrody Neptuna znajduje się na Olszynce, ul. Olszyńska (2 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Interium Investment Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja Ogrody Neptuna została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku.

Cały projekt składa się z 36 nowych mieszkań znajdujących się w 9 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Neptuna nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Interium Investment Sp. z o.o. Sp. k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (44 miejsca)

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Ogrody Neptuna powstaje tuż obok Gdańska Śródmieścia, w spokojnej dzielnicy Gdańsk Olszynka. Ta wyjątkowa część miasta charakteryzuje się niską, kameralną zabudową oraz licznymi, zielonymi terenami rekreacyjnymi.

Niewątpliwym atutem lokalizacji inwestycji jest jej dogodne położenie komunikacyjne. Przystanek autobusowy (linia 123 oraz 131) zlokalizowany jest bezpośrednio przy inwestycji. Do stacji SKM Gdańsk Śródmieście, dotrzeć można w 4 minuty, a do Dworca Głównego PKP w 6 minut.

Ponadto w okolicy są wszelkie niezbędne punkty handlowo-usługowe oraz użyteczności publicznej. Najbliższy sklep spożywczy zlokalizowany jest przy wjeździe na osiedle. Do galerii Forum Gdańsk można dojechać w ciągu 5 min, a do najbliższej Szkoły Podstawowej w zaledwie 3 minuty. Przyszli mieszkańcy będą mogli również zaopatrzyć się w produkty od lokalnych rolników na Rynku Elbląska, który położony jest 2,5 km od osiedla.

Do aktywnego wypoczynku zachęcają m.in. rozległe tereny parku przy Opływie Motławy, który posiada kilka punktów widokowych - Bastion św. Gertrudy, Bastion Żubr oraz Bastion Wyskok. Lokalizacja inwestycji zapewnia również komfortowe przemieszczenie się pomiędzy atrakcjami ścisłego serca Gdańska. O krok od inwestycji znajdują się uliczki Gdańskiej Starówki, a także liczne punkty gastronomiczne i atrakcje zlokalizowane w pobliżu prężnie rozwijającej się Wyspy Spichrzów i jej okolic.

Gdańsk to miasto położone na północy Polski w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego (Zatoka Gdańska). Ok 100 m. dzieli granice Gdańska od Pruszcza Gdańskiego, 30 km od Elbląga, 7 km od Sopotu i 12 km od Gdyni. Panorama Gdańska to zarówno przedwojenne zabytki jak i kamienice odbudowane po wojnie, a także bloki i domki jednorodzinne. Gdańsk składa się z kilkudziesięciu dzielnic, w tym Aniołki, Oliwa, Przymorze Wielkie, Strzyża, Śródmieście, Ujeścisko-Łostowice i Wyspa Sobieszewska. To ważny ośrodek naukowy z Uniwersytetem Gdańskim, Politechniką Gdańską czy Gdańskim Uniwersytetem Medycznym na czele. Za kulturę odpowiada m.in. Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka, Teatr Wybrzeże, Gdański Teatr Szekspirowski oraz Muzeum Narodowe. Ofertę kulturalną uzupełniają zabytki od średniowiecznych po te najnowsze (Stocznia Gdańska).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ogrody Neptuna?

Szybka Kolej Miejska łączy Gdańsk z Gdynią i Sopotem, z kolei dworzec Gdańsk Główny pozwala dojechać do każdego miasta w kraju. Z Gdańska można też dostać się promem do położonego w odległości 22 km Helu, a także do miejsc położonych w Szwecji. Przez miasto przebiegają drogi: europejska E28, E75 i E77, a także droga krajowa 91. W Gdańsku kursuje też kilkadziesiąt linii autobusów, w tym autobusy nocne. Znajduje się tu też Port Lotniczy Gdańsk Rębiechowo im. Lecha Wałęsy – trzeci pod względem wielkości w kraju.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ogrody Neptuna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1495 metrów od inwestycji Ogrody Neptuna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdańsk Śródmieście.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ogrody Neptuna znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Neptuna znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 65 imienia Alfa Liczmańskiego w odległości 740 m, szkoła w odległości 758 m, Akademia Sztuk Pięknych - Wydział Rzeźby i Intermediów w odległości 909 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ogrody Neptuna jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Etermed w odległości 810 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 818 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ogrody Neptuna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 112 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 667 m znajduje się Żabka, w odległości 765 m znajduje się Piekarnia Ryszard Majchrowski.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Neptuna w odległości 287 m znajduje się boisko / kort, w odległości 443 m znajduje się boisko / kort, w odległości 467 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 18.12.2020
Data aktualizacji: 28.02.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023