Ogrody Neptuna

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Olszyńska, oferowane bezpośrednio przez Interium Investment Sp. z o.o. Sp. k.

Gdańsk, Olszynka, ul. Olszyńska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 81 ofert w najbliższej okolicy!

Ogrody Neptuna

16 zdjęć

Ogrody Neptuna
Ogrody Neptuna
Ogrody Neptuna
Ogrody Neptuna

Najbliższe inwestycje

 • Dwór Uphagena
  od: 14 900 zł/m2

  Dwór Uphagena

  Arche S.A.

  Mieszkanie Śródmieście, Gdańsk
  ul. Kieturakisa 1
  1.5 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2021
  • Metraż: 18-87 m2
  • Mieszkań: 81
  • Pokoje: 1
 • Scala

  Scala

  Moderna Holding

  Mieszkanie Śródmieście, Gdańsk
  ul. Łąkowa
  1.4 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2025
  • Metraż: 30-92 m2
  • Mieszkań: 126
  • Pokoje: 1-4
 • Nadmotławie Apartments

  Nadmotławie Apartments

  Robyg

  Mieszkanie Śródmieście, Gdańsk
  ul. Sienna Grobla
  1.4 km od centrum
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 27-128 m2
  • Mieszkań: 24
  • Pokoje: 1-4

Opis Inwestycji

Ogrody Neptuna logo

Wielkomiejski styl w kameralnym zaciszu

Ogrody Neptuna to kameralna inwestycja powstająca w Gdańskiej Olszynce. W jej skład wchodzić będzie 9 minimalistycznych budynków, w których z największą starannością zaprojektowano funkcjonalne i komfortowe mieszkania z ogrodem na parterze lub loggią na piętrze. Inwestycja otoczona będzie ponad 2 tysiącami wyselekcjonowanych roślin, które sprawią, że każdy mieszkaniec po wyjściu na teren osiedla będzie mógł odetchnąć od wielkomiejskiego zgiełku.

Niewątpliwym atutem lokalizacji Inwestycji jest jej bliskość do serca Gdańska - Śródmieścia. Mieszkając w Ogrodach Neptuna nie trzeba rezygnować z atrybutów miejskiego życia - tu wszystko jest na wyciągnięcie ręki.

Inspiracją do projektu budynków i elewacji były Gdańskie Kamienice, z segmentową zabudową i zwężającą się fasadą. Do ich wykonania wykorzystane zostaną wysokiej jakości materiały - w tym także charakterystyczna dla gdańskiej zabudowy cegła. Całość utrzymana będzie w stonowanej, nowoczesnej stylistyce.

Bezpieczeństwo mieszkańców to dla nas priorytet, dlatego osiedle będzie monitorowane całkowicie ogrodzone. Do dyspozycji lokatorów oddane będą 44 miejsca naziemne, a także wiata rowerowa.

Inwestycja Ogrody Neptuna znajduje się na Olszynce, ul. Olszyńska (2 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez Interium Investment Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 36 nowych mieszkań znajdujących się w 9 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Neptuna nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Interium Investment Sp. z o.o. Sp. k. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (44 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 9 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 36 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 256 do 258 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (44 miejsca).
Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, rowerownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się morze

Lokalizacja inwestycji

Centrum miasta na wyciągnięcie ręki Osiedle Ogrody Neptuna powstaje w sercu dzielnicy Gdańsk Olszynka - tuż obok Gdańska Śródmieście. Ta wyjątkowa część miasta charakteryzuje się niską, kameralną zabudową. Niewątpliwą zaletą jest niewielka odległość do punktów usługowych, takich jak sklep spożywczy, czy szkoła podstawowa. Do aktywnego wypoczynku zachęcają rozległe tereny zielone. Każdy miłośnik jazdy na rowerze, czy joggingu znajdzie tu wymarzone tereny dla siebie. Do odkrycia jest wiele przepięknych miejsc. Piknik w Parku Opływ Motławy, wycieczka rowerowa na Kamienną Śluzę, a może poranny jogging kolorowym mostem nad Opływem Motławy? A może spotkanie z przyjaciółmi na modnym Dolnym Mieście? Każde z tych miejsc jest dosłownie obok Ciebie. Tuż przy osiedlu znajduje się przystanek autobusowy, z którego odjeżdżają dwie linie autobusowe - 123 i 131, kursujące w stronę Dworca Głównego i Mateblewa. Do stacji SKM autobusem dotrzemy w zaledwie 6 minut.

Gdańsk to miasto o powierzchni 261 km. kw. Z liczbą ludności 462 tysiące mieszkańców, położone na północy Polski w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego (Zatoka Gdańska). Ok 100 m. dzieli granice Gdańska od Pruszcza Gdańskiego, 30 km od Elbląga, 7 km od Sopotu i 12 km od Gdyni. Panorama Gdańska to zarówno przedwojenne zabytki jak i kamienice odbudowane po wojnie, bloki i domki jednorodzinne. Gdańsk składa się z dzielnic Żabia, Oliwa, Zaspa, Brzeźno, Nowy Port, Ujeścisko i Wyspa Sobieszewska. To ważny ośrodek naukowy z Uniwersytetem Gdańskim, Politechniką Gdańską czy Gdańskim Uniwersytetem Medycznym. Za kulturę odpowiada m.in. Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka, Teatr Wybrzeże, Gdański Teatr Szekspirowski, Muzeum Narodowe a ofertę kulturalną uzupełniają zabytki od średniowiecznych po te najnowsze (Stocznia Gdańska).

Komunikacja

Gdańsk łączy z Gdynią i Sopotem Szybka Kolej Miejska. Dworzec Gdańsk Główny pozwala dojechać do każdego miasta w kraju. Z Gdańska można też dostać się promem do położonego w odległości 22 km Helu a także z miastami położonymi w Szwecji. Przez miasto przebiegają drogi: europejska E28, E75 i E77 a także droga krajowa 91. W Gdańsku kursują też 73 linie autobusów w tym autobusy nocne. Znajduje się tu też Port Lotniczy Gdańsk Rębiechowo – trzeci pod względem wielkości w kraju.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ogrody Neptuna?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ogrody Neptuna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Ogrody Neptuna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Olszyńska.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ogrody Neptuna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Data publikacji: 18.12.2020
Data aktualizacji: 01.07.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: