Ogrody Neptuna

17 zdjęć

Ogrody Neptuna
Ogrody Neptuna
Ogrody Neptuna
Ogrody Neptuna

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Ogrody Neptuna dostępnych jest 15 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (15)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Promocje

 • Promocja

  SKORZYTAJ Z PROMOCJI DO 30.09.22! WYKOŃCZENIE MIESZKANIA W CENIE. OFERTA OBEJMUJE:

  - dwukrotne położenie gładzi wraz ze szlifowaniem, - malowanie, - położenie podłogi w całym mieszkaniu, - położenie kafelek w łazience oraz kuchni, - montaż drzwi wewnętrznych Szczegóły do omówienia w biurze sprzedaży.

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 9 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 36 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 258 do 407 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, balkon.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (44 miejsca): zewnętrzne, cena 15 000 zł brutto, 17 000 zł dla osoby niepełnosprawnej, jest możliwość zakupu więcej niż jednego miejsca.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka, staw

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 15 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 55 do 71 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 650 187 do 810 240 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 11 281 do 11 851 zł.

Opis płatności:

zgodnie z etapami budowy.

Warunki rezerwacji:

umowa rezerwacyjna.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Wielkomiejski styl w kameralnym zaciszu

Ogrody Neptuna to kameralne osiedle, powstające w Gdańskiej Olszynce, przy ul. Olszyńskiej. W jego skład wchodzić będzie 9 minimalistycznych, 4-rodzinnych budynków, w których z największą starannością zaprojektowano funkcjonalne i komfortowe mieszkania z ogrodem na parterze lub loggią na piętrze. Łącznie w inwestycji dostępnych jest 36 mieszkań w układach 3-pokojowych.

Klimat Gdańskiej Starówki w nowoczesnym wydaniu

Inspiracją do projektu były Gdańskie Kamienice, z segmentową zabudową i zwężającą się fasadą. Nawiązująca do kamienic tekstura cegły, została zestawiona z grafitową strukturą elewacji, łącząc tym samym nowoczesny, minimalistyczny klimat budynków z historyczną zabudową, leżącej nieopodal Starówki Gdańskiej. Elementy nawiązujące do gdańskiego śródmieścia będą również wprowadzone w częściach wspólnych budynków, które to będą bogate w grafiki i szkice, ukazujące uroki kluczowych punktów miasta.

Osiedle stworzone z myślą o komforcie mieszkańców

Według naszej filozofii teren osiedla jest tak samo ważny, jak sam projekt mieszkania. W związku z tym dołożyliśmy wszelkich starań, aby maksymalnie wykorzystać jego funkcjonalność. Nie zabrakło szeregu udogodnień podnoszących komfort zamieszkania i bezpieczeństwa przyszłych mieszkańców. Teren inwestycji zostanie w całości ogrodzony i objęty system monitoringu. Ogrody Neptuna będą posiadać zewnętrzną wiatę rowerową oraz plac zabaw i miejsca do sąsiedzkiej rekreacji. Wysoki standard zagospodarowania osiedla widać w dbałości o detale takie jak, ciągi komunikacyjne czy roślinność.

Ogrody Neptuna zostały zaprojektowane, w oparciu o wysoki standard i poziom estetyki oraz szereg udogodnień. Inwestycja będzie ogrodzona, na wjeździe znajdzie się brama wjazdowa z furtką. Do użytku mieszkańców będą 44 miejsca parkingowe. W ich pobliżu będzie znajdować się zamykana wiata rowerowa, plac zabaw oraz miejsca do sąsiedzkiej rekreacji.

Każdy detal inwestycji został starannie przemyślany i opracowany. Ciągi komunikacyjne, mają zaprojektowaną nieregularną formę, która sprawia, że alejki pełnią również funkcję dekoracyjną. Bogata roślinność, wśród której znajdzie się około 200 nasadzeń m.in. niskich krzewów, ozdobnych traw czy drzew, będzie cieszyła oko mieszkańców bez względu na porę roku. W projekcie zaplanowano także dwa typy oświetlenia. Jeden z nich skupia się na technicznym aspekcie, jak oświetlenie miejsc parkingowych. Natomiast drugi typ lamp, jak np. wyeksponowanie części drzew poprzez podświetlenie ich korony oprawami wpuszczonymi w ziemię, ma uatrakcyjnić wygląd osiedla.

Inwestycja Ogrody Neptuna znajduje się na Olszynce, ul. Olszyńska (2 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez Interium Investment Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 36 nowych mieszkań znajdujących się w 9 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Neptuna w sprzedaży jest 15 nowych mieszkań o powierzchni od 55 do 71 metrów kwadratowych, w cenie od 11 281 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 3-pokojowe o powierzchni od 55 do 71 m2 w cenie od 650 187 zł (15 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Interium Investment Sp. z o.o. Sp. k. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (44 miejsca)

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Ogrody Neptuna powstaje tuż obok Gdańska Śródmieścia, w spokojnej dzielnicy Gdańsk Olszynka. Ta wyjątkowa część miasta charakteryzuje się niską, kameralną zabudową oraz licznymi, zielonymi terenami rekreacyjnymi. Niewątpliwym atutem lokalizacji inwestycji jest jej dogodne położenie komunikacyjne. Przystanek autobusowy (linia 123 oraz 131) zlokalizowany jest bezpośrednio przy inwestycji. Do stacji SKM Gdańsk Śródmieście, dotrzeć można w 4 minuty, a do Dworca Głównego PKP w 6 minut. Ponadto w okolicy są wszelkie niezbędne punkty handlowo-usługowe oraz użyteczności publicznej. Najbliższy sklep spożywczy zlokalizowany jest przy wjeździe na osiedle. Do galerii Forum Gdańsk można dojechać w ciągu 5 min, a do najbliższej Szkoły Podstawowej w zaledwie 3 minuty. Przyszli mieszkańcy będą mogli również zaopatrzyć się w produkty od lokalnych rolników na Rynku Elbląska, który położony jest 2,5 km od osiedla. Do aktywnego wypoczynku zachęcają m.in. rozległe tereny parku przy Opływie Motławy, który posiada kilka punktów widokowych - Bastion św. Gertrudy, Bastion Żubr oraz Bastion Wyskok. Lokalizacja inwestycji zapewnia również komfortowe przemieszczenie się pomiędzy atrakcjami ścisłego serca Gdańska. O krok od inwestycji znajdują się uliczki Gdańskiej Starówki, a także liczne punkty gastronomiczne i atrakcje zlokalizowane w pobliżu prężnie rozwijającej się Wyspy Spichrzów i jej okolic.

Gdańsk to miasto o powierzchni 261 km. kw. Z liczbą ludności 462 tysiące mieszkańców, położone na północy Polski w bezpośrednim sąsiedztwie Morza Bałtyckiego (Zatoka Gdańska). Ok 100 m. dzieli granice Gdańska od Pruszcza Gdańskiego, 30 km od Elbląga, 7 km od Sopotu i 12 km od Gdyni. Panorama Gdańska to zarówno przedwojenne zabytki jak i kamienice odbudowane po wojnie, bloki i domki jednorodzinne. Gdańsk składa się z dzielnic Żabia, Oliwa, Zaspa, Brzeźno, Nowy Port, Ujeścisko i Wyspa Sobieszewska. To ważny ośrodek naukowy z Uniwersytetem Gdańskim, Politechniką Gdańską czy Gdańskim Uniwersytetem Medycznym. Za kulturę odpowiada m.in. Filharmonia Bałtycka, Opera Bałtycka, Teatr Wybrzeże, Gdański Teatr Szekspirowski, Muzeum Narodowe a ofertę kulturalną uzupełniają zabytki od średniowiecznych po te najnowsze (Stocznia Gdańska).

Komunikacja

Gdańsk łączy z Gdynią i Sopotem Szybka Kolej Miejska. Dworzec Gdańsk Główny pozwala dojechać do każdego miasta w kraju. Z Gdańska można też dostać się promem do położonego w odległości 22 km Helu a także z miastami położonymi w Szwecji. Przez miasto przebiegają drogi: europejska E28, E75 i E77 a także droga krajowa 91. W Gdańsku kursują też 73 linie autobusów w tym autobusy nocne. Znajduje się tu też Port Lotniczy Gdańsk Rębiechowo – trzeci pod względem wielkości w kraju.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ogrody Neptuna?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ogrody Neptuna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Ogrody Neptuna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Olszyńska.

Data publikacji: 18.12.2020
Data aktualizacji: 19.09.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Olszynce

Oferty na Olszynce

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: