Kamienice H. Kołłątaja

Mieszkania na sprzedaż ul. Hugo Kołłątaja, oferowane bezpośrednio przez Indai Sp. z o.o.

Gdańsk, Wrzeszcz, ul. Hugo Kołłątaja 2
Kamienice H. Kołłątaja

5 zdjęć

Kamienice H. Kołłątaja
Kamienice H. Kołłątaja
Kamienice H. Kołłątaja
Kamienice H. Kołłątaja

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Kamienice H. Kołłątaja dostępnych jest 8 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Opis Inwestycji

W jednej z najlepszych lokalizacji Górnego Wrzeszcza: pośród odrestaurowanych zabytkowych budynków, są realizowane 2 kameralne, czteropiętrowe budynki mieszkalne - Kamienice H. Kołłątaja.

Poza 46 mieszkaniami w obu Kamienicach H. Kołłątaja powstanie tu 19 lokali inwestycyjnych – działających na wynajem pod marką „Aparthotel H. Kołłątaja”.

Wyjątkową ofertę stanowić będą cztery niepowtarzalne apartamenty, zaprojektowane w odrestaurowanej „Wilii H. Kołłątaja” z ~1902 roku.

Reprezentacyjną inwestycję „Kamienice H. Kołłątaja” tworzy zespół dwóch, czteropiętrowych budynków.

Eleganckie, symetryczne bryły nowych kamienic reprezentacyjne strefy wejścia do budynków z precyzyjnie wyznaczoną komunikacją oraz dopracowane, nowocześnie zaaranżowane tereny rekreacyjne z „kieszonkowym ogrodem”, wyróżnią „Kamienice H. Kołłątaja” na tle śródmiejskiej zabudowy.

Inspiracją dla inwestora i projektantów była architektura klasycznych kamienic, uwzględniająca nowoczesne trendy, aby nową inwestycję umiejętnie wkomponować w zabytkowe sąsiedztwo. Współczesne akcenty wprowadziliśmy poprzez zastosowanie na elewacji rytmu pionowych okien w antracytowej oprawie i nadaniu lekkości fasadom budynków licznymi przeszkleniami.

Projektanci zadbali również o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców. Budynki zostały wyposażone w windy, komunikujące apartamenty z podziemną halą garażową.

Inwestycja Kamienice H. Kołłątaja znajduje się we Wrzeszczu, ul. Hugo Kołłątaja 2 (4.5 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez Indai Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 46 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kamienice H. Kołłątaja w sprzedaży jest 8 nowych mieszkań o powierzchni od 64 do 79 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 3-pokojowe o powierzchni od 64 do 79 m2 (7 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni 72 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców Indai Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 46 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 268 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda, rowerownia, videodomofon, siłownia plenerowa, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 8 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 64 do 79 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
płatność w ratach - informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Znakomita lokalizacja inwestycji w samym centrum Wrzeszcza, w pobliżu Galerii Bałtyckiej, pozwoli mieszkańcom stworzyć balans pomiędzy codziennymi obowiązkami i odpoczynkiem. Znaleźć czas na relaks, kino, spotkanie w kafejce z przyjaciółmi, zakupy, bo stąd wszędzie blisko…

Gdańsk Wrzeszcz to dzielnica o powierzchni 10 km kw położona pomiędzy Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym, dzielnicą Aniołki, Zaspa i Letnica. Mieszka tu 50 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecina droga wojewódzka E472, linia kolejowa przy której mieści się stacja Gdańsk Wrzeszcz, która jest ważnym węzłem komunikacyjnym miasta i biegnąca do niej równolegle Aleja Zwycięstwa. Na terenie Wrzeszcza odpocząć można w Parku Jaśkowej Doliny i Parku Akademickim. Największą uczelnią w okolicy jest Politechnika Gdańska a najciekawsze zabytki to Cerkiew Prawosławna pw. Św. Mikołaja, Browar we Wrzeszczu czy Westerplatte, oddalone od granic Wrzeszcza o ok. 100 metrów. Gdański Wrzeszcz ma dobry dostęp do rzeki Martwa Wisła (ok. 100 metrów) a także Morza Bałtyckiego (500 m.). Największe galerie handlowe Wrzeszcza to CH Manhattan i Galeria Bałtycka, w których łącznie znajduje się ponad 200 sklepów.

Komunikacja

Gdańsk Wrzeszcz to jedna z trzech największych stacji miasta, z której odjeżdżają zarówno lokalne, jak i ogólnopolskie pociągi. Jeździ tędy też 8 linii tramwajowych i 12 autobusów. Komunikację samochodową ułatwia droga wojewódzka E472 biegnąca z zachodu na wschód Wrzeszcza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kamienice H. Kołłątaja mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Kamienice H. Kołłątaja znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Galeria Bałtycka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienice H. Kołłątaja znajduje się się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Podstawowa Szkoła Społeczna "Niedźwiednik" w odległości 110 m, Szkoła Podstawowa im. św. Jana de La Salle w odległości 110 m, Gimazjum im. św. Jana de La Salle w odległości 110 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Kamienice H. Kołłątaja jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ortopedika w odległości 370 m, Enel-med w odległości 380 m, Poradnia Flebologiczna w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kamienice H. Kołłątaja składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Żabka, w odległości 180 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 190 m znajduje się Eugeniusz Lipiński.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kamienice H. Kołłątaja w odległości 170 m znajduje się Blokfit Boulder Center Gdańsk, w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 27.04.2020
Data aktualizacji: 12.07.2021
Indai Sp. z o.o. logo

Indai Sp. z o.o.

Dorota Kotarska

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

al. Niepodległości 645B, 81-855 Sopot

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 10:00 - 18:00
 • Środa: 10:00 - 18:00
 • Czwartek: 10:00 - 18:00
 • Piątek: 10:00 - 18:00
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: