Indai Sp. z o.o. logo

Indai Sp. z o.o.

Sopot, al. Niepodległości 645B
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma INDAI koncentruje się na pozyskiwaniu terenów położonych w najbardziej prestiżowych lokalizacjach Trójmiasta. Znakiem rozpoznawczym naszej firmy są kameralne budynki apartamentowe. Współpracujemy z renomowanymi pracowniami architektonicznymi. Nasze inwestycje stanowią odważne połączenie wizji inwestora i projektanta, mariaż nowoczesnych trendów architektonicznych z wysokiej jakości materiałami budowlanymi i profesjonalnym wykonawstwem. Nasze doświadczenie, ale przede wszystkim ukierunkowanie na potrzeby i oczekiwania klientów pomagają nam w projektowaniu funkcjonalnych i ergonomicznych apartamentów.

Nasze projekty łączy znakomita lokalizacja, optymalnie zaprojektowana przestrzeń, wysoki standard części wspólnych oraz pomysłowo i oryginalnie zaprojektowane tereny inwestycji.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

Indai Sp. z o.o. logo
Indai Sp. z o.o.
Sopot, al. Niepodległości 645B
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: