Green City etap II

5 zdjęć

Green City etap II
Green City etap II
Green City etap II
Green City etap II

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Green City etap II dostępnych jest 29 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (29)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Promocje

 • Last minute

  Kup mieszkanie na osiedlu Green City etap II bez wkładu własnego!

  Posiadamy w ofercie pulę mieszkań bez wkładu własnego, ilość mieszkań ograniczona skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły!

 • Promocja

  Gwarancja

  Gwarancja stałej ceny. Rezerwując swoje mieszkanie u nas masz pewność że cena się nie zmieni. W umowie rezerwacyjnej zawieramy taką gwarancję.

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 42 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, ogródek.

Komórki lokatorskie:

posiada (10)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (60 miejsc).

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 29 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 46 do 63 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

w kilku transzach.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Green City to kameralne i komfortowe osiedle, w którym powstanie 279 mieszkań zlokalizowanych w 2 piętrowych budynkach z cichobieżną windą. Lokale na parterach będą posiadały ogródki a mieszkania na wyższych kondygnacjach balkony. Pełna infrastruktura osiedlowa z elementami małej architektury, zieleni oraz place zabaw dla najmłodszych zapewnią przyszłym mieszkańcom osiedla optymalną przestrzeń. W budynku E2, który będzie realizowany w tym etapie powstaną 42 mieszkania 2 - 4 pokojowe o powierzchni od 30 m2 do 64 m2. Pod budynkiem znajduje się hala garażowa z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi.

Na działce przy ul. Boiskowej w sąsiedztwie Parku Bieńkowickiego wybudowane zostanie osiedle z 297 mieszkaniami. Dla przyszłych domowników przygotowano mieszkania: 2-, 3- i 4-pokojowe o metrażach od 32 m kw. do 72 m kw. Lokale na parterze posiadać będą własne ogródki, te na wyższych kondygnacjach balkony.

Na szczególną uwagę zasługują mieszkania 4-pokojowe, gdzie zaprojektowano dwa balkony. Jeden dostępny z salonu, drugi z sypialni/pokoju. Kierowcy nie będą mieli problemów z parkowaniem, zabezpieczono 392 miejsca postojowe. Przewidziano również osobne stanowiska dla rowerów.

Do dyspozycji dzieci będzie plac zabaw. Całość zwieńczy zieleń, która w połączeniu z małą architekturą dopełni to miejsce.

Inwestycja Green City etap II znajduje się na Bieńkowicach, ul. Boiskowa (7.4 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez Hreit.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 42 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Green City etap II w sprzedaży jest 29 nowych mieszkań o powierzchni od 46 do 63 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 3-pokojowe o powierzchni od 46 do 54 m2 (23 mieszkania)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 60 do 63 m2 (6 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Hreit przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (60 miejsc)

W inwestycji znajduje się 10 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Wrocław - Jedno z najszybciej rozwijających się miast w Europie jest idealnym miejscem do zamieszkania. Dynamiczny rynek pracy, bogata historia oraz ciekawa oferta kulturalna i edukacyjna sprawiają, że coraz więcej osób chce planować tutaj dalsze życie. Znając zapotrzebowanie na rynek mieszkaniowy w stolicy Dolnego Śląska inwestor West Star Development zdecydował się na realizację projektu Green City. Green City, ulokowane na południe od śródmieścia Wrocławia, będzie bardzo dobrze skomunikowane z centrum. Dostaniemy się tam szybko samochodem, komunikacją miejską, czy pociągami Kolei Dolnośląskich. Czas wolny warto zaplanować w pobliskich parkach: Bieńkowickim i Na Skraju, gdzie na dzieci czekają place zabaw. Blisko jest do sklepu, przedszkola czy szkoły. Autem dojedziemy tam w kilka minut. Nieopodal przebiega Wschodnia Obwodnica Wrocławia, przy której wyznaczono trasę dla rowerzystów. Podróż spod domu na jeden z najpiękniejszych rynków w Polsce zajmie niecałe 20 minut. Lokatorzy lubiący zagraniczne wycieczki do Portu Lotniczego Wrocław dojadą w mniej niż pół godziny.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Green City etap II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Green City etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Green City etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Iwiny – Brochowska/Polna.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Green City etap II w odległości 470 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.01.2022
Data aktualizacji: 08.09.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Bieńkowicach

Oferty na Bieńkowicach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: