Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 33,37 m² - numer 3

4.9% stopa zwrotu inwestycji rocznie
Oferta archiwalna

Kraków, Dębniki, ul. Obrońców HeluInwestycja: Dom przy RuczajuDeweloper: Grupa BUMA

Nieruchomość została sprzedana

Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Dom przy Ruczaju lub inne propozycje na Dębnikach

Dom przy Ruczaju

3 zdjęcia

Dom przy Ruczaju

Najbliższe inwestycje

Termin oddania:
4 kw. 2022
Ilość pokoi:
2 pokoje
Metraż:
33,37 m²
Piętro:
Parter
Powierzchnie dodatkowe:
Ogródek
Kuchnia:
otwarta kuchnia
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne (14 miejsc)
Komórki lokatorskie
dostępne (15)
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Udogodnienia
internet, TV kablowa, własna kotłownia
Przyroda
w okolicy inwestycji znajduje się rezerwat przyrody
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Lokalizacja inwestycji Dom przy Ruczaju

Transport

Przystanek autobusowy - 160 m

Sklepy

Sklep z warzywami - 220 m

Edukacja

Niepubliczne Przedszkole Kropelka - 310 m

Sport

Boisko - 280 m

Zdrowie

LUX MED - 360 m

Wszędzie blisko Położenie w pobliżu dużej arterii miejskiej zapewnia łatwy dojazd do centrum zarówno samochodem jak i komunikacją miejską, a niedaleka odległość od obwodnicy zapewnia szybkie i wygodne połączenie z innymi dzielnicami miasta, autostradą A4 czy lotniskiem. W odległości zaledwie 400 m znajduje się pętla komunikacji miejskiej Czerwone Maki z przystankami autobusowymi i linią szybkiego tramwaju, a także bezpieczne ścieżki rowerowe do centrum. Sąsiedztwo osiedla Ruczaj, Kampus UJ oraz kompleks biurowy Dot Office gwarantują doskonale rozwiniętą infrastrukturę w postaci wszelkiego rodzaju usług, sklepów, klubów fitness, restauracji, barów, szkół czy przedszkoli. Tu wszędzie masz blisko.

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Opis oferty

Dom przy Ruczaju logo

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 33,4 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Dom przy Ruczaju na Dębnikach, ul. Obrońców Helu (6.5 km od centrum Krakowa).

Inwestycja jest realizowana przez Grupa BUMA.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 18 nowych mieszkań.

Inwestycja jest już wyprzedana.

W budynku są 3 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Dom przy Ruczaju jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 3 znajduje się na parterze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 253 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje.

Do mieszkania przewidziano możliwość zakupu komórki lokatorskiej, którą można zagospodarować na spiżarnię, warsztat czy składzik.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa BUMA przewidział miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Być u siebie

Na krakowskich Dębnikach, w południowo-zachodniej części miasta zaprojektowaliśmy kameralne budynki mieszkalne harmonijnie wpasowane w niską zabudowę jednorodzinną. Poznaj nową inwestycję Grupy Buma przy ul. Obrońców Helu, zaprojektowaną z myślą o wygodzie z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

W harmonii z naturą

Dom przy Ruczaju powstaje w spokojnej, zielonej okolicy, gdzie tuż po sąsiedzku znajdują się rozległe tereny zielone objęte ochroną w ramach programu Natura 2000. Roztacza się stąd malowniczy widok na krakowskie Bielany z klasztorem Kamedułów w tle, a pobliskie ścieżki rowerowe, tereny do spacerów i rekreacji zapraszają do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Poczuj się jak w domu

Dom przy Ruczaju to bardzo kameralna, składająca się zaledwie z 18 mieszkań inwestycja. Dwa niskie budynki nawiązują swoją architekturą do zabudowy jednorodzinnej, a przydomowe ogródki, oczko wodne i aranżacja zieleni mają sprawiać, abyś poczuł się tu jak w domu. Na przestrzeni parteru, piętra i poddasza zaprojektowano mieszkania o powierzchni od 28m² do 68m², są wśród nich mieszkania jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe z opcją łączenia w większe metraże. Dla wygody mieszkańców pod budynkami zaprojektowany został podziemny garaż wielostanowiskowy.

Mieszkaj jak lubisz

Prosta i lekka architektura budynków oraz funkcjonalnie zaprojektowane, jasne wnętrza zachęcają do stworzenia przyjaznej przestrzeni do życia. Nowocześnie, w tylu klasycznym, skandynawskim, a może boho? Wybierz jeden z trzech gotowych pakietów wykończenia mieszkania „pod klucz” i ciesz się odbiorem kluczy do wykończonego mieszkania. Zrobimy to już w trakcie budowy. A jeśli masz własny pomysł na aranżację mieszkania przygotujemy dla Ciebie ofertę indywidualna, skrojoną na miarę.

Grupa Buma to zespół firm, działający od 30 lat w obszarze inwestycji biurowych, mieszkaniowych, zarządzania nieruchomościami, generalnego wykonawstwa inwestycji oraz generalnego wykonawstwa elewacji.

W trakcie naszej działalności zaufały nam tysiące klientów, zarówno firm jak i osób prywatnych, które uznały, że to właśnie w naszych inwestycjach warto prowadzić swój biznes i pielęgnować życie rodzinne. Zaufaj nam i Ty!

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Dom przy Ruczaju.

Grupa BUMA logo

W sprzedaży 75 nieruchomości w 2 inwestycjach

1 nagroda i wyróżnienie

Zobacz

Zrealizował i zakończył sprzedaż w 16 inwestycjach

Data publikacji: 21.07.2021
Data aktualizacji: 01.10.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: