Dom przy Ruczaju

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż ul. Obrońców Helu, oferowane bezpośrednio przez Grupa BUMA

Kraków, Dębniki, ul. Obrońców Helu
Dom przy Ruczaju

3 zdjęcia

Dom przy Ruczaju
Dom przy Ruczaju
Dom przy Ruczaju

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Dom przy Ruczaju dostępnych jest 6 ofert

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Piętra
Filtruj listę

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Opis Inwestycji

Dom przy Ruczaju logo

Być u siebie

Na krakowskich Dębnikach, w południowo-zachodniej części miasta zaprojektowaliśmy kameralne budynki mieszkalne harmonijnie wpasowane w niską zabudowę jednorodzinną. Poznaj nową inwestycję Grupy Buma przy ul. Obrońców Helu, zaprojektowaną z myślą o wygodzie z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

W harmonii z naturą

Dom przy Ruczaju powstaje w spokojnej, zielonej okolicy, gdzie tuż po sąsiedzku znajdują się rozległe tereny zielone objęte ochroną w ramach programu Natura 2000. Roztacza się stąd malowniczy widok na krakowskie Bielany z klasztorem Kamedułów w tle, a pobliskie ścieżki rowerowe, tereny do spacerów i rekreacji zapraszają do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Poczuj się jak w domu

Dom przy Ruczaju to bardzo kameralna, składająca się zaledwie z 18 mieszkań inwestycja. Dwa niskie budynki nawiązują swoją architekturą do zabudowy jednorodzinnej, a przydomowe ogródki, oczko wodne i aranżacja zieleni mają sprawiać, abyś poczuł się tu jak w domu. Na przestrzeni parteru, piętra i poddasza zaprojektowano mieszkania o powierzchni od 28m² do 68m², są wśród nich mieszkania jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe z opcją łączenia w większe metraże. Dla wygody mieszkańców pod budynkami zaprojektowany został podziemny garaż wielostanowiskowy.

Mieszkaj jak lubisz

Prosta i lekka architektura budynków oraz funkcjonalnie zaprojektowane, jasne wnętrza zachęcają do stworzenia przyjaznej przestrzeni do życia. Nowocześnie, w tylu klasycznym, skandynawskim, a może boho? Wybierz jeden z trzech gotowych pakietów wykończenia mieszkania „pod klucz” i ciesz się odbiorem kluczy do wykończonego mieszkania. Zrobimy to już w trakcie budowy. A jeśli masz własny pomysł na aranżację mieszkania przygotujemy dla Ciebie ofertę indywidualna, skrojoną na miarę.

Grupa Buma to zespół firm, działający od 30 lat w obszarze inwestycji biurowych, mieszkaniowych, zarządzania nieruchomościami, generalnego wykonawstwa inwestycji oraz generalnego wykonawstwa elewacji.

W trakcie naszej działalności zaufały nam tysiące klientów, zarówno firm jak i osób prywatnych, które uznały, że to właśnie w naszych inwestycjach warto prowadzić swój biznes i pielęgnować życie rodzinne. Zaufaj nam i Ty!

Inwestycja Dom przy Ruczaju znajduje się na Dębnikach, ul. Obrońców Helu (6.5 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez Grupa BUMA.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 18 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Dom przy Ruczaju w sprzedaży jest 6 nowych mieszkań o powierzchni od 26 do 68 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 26 do 27 m2 (2 mieszkania)
  • 2-pokojowe o powierzchni 34 m2 (1 mieszkanie)
  • 3-pokojowe o powierzchni 50 m2 (1 mieszkanie)
  • 4-pokojowe o powierzchni 68 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców Grupa BUMA przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (14 miejsc)

W inwestycji znajduje się 15 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 18 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada (15)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (14 miejsc).
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, zalew

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 6 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 26 do 68 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Dom przy Ruczaju znajdują się 3 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Położenie w pobliżu dużej arterii miejskiej zapewnia łatwy dojazd do centrum zarówno samochodem jak i komunikacją miejską, a niedaleka odległość od obwodnicy zapewnia szybkie i wygodne połączenie z innymi dzielnicami miasta, autostradą A4 czy lotniskiem. W odległości zaledwie 400 m znajduje się pętla komunikacji miejskiej Czerwone Maki z przystankami autobusowymi i linią szybkiego tramwaju, a także bezpieczne ścieżki rowerowe do centrum. Sąsiedztwo osiedla Ruczaj, Kampus UJ oraz kompleks biurowy Dot Office gwarantują doskonale rozwiniętą infrastrukturę w postaci wszelkiego rodzaju usług, sklepów, klubów fitness, restauracji, barów, szkół czy przedszkoli. Tu wszędzie masz blisko.

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Dom przy Ruczaju?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dom przy Ruczaju mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Dom przy Ruczaju znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Dom przy Ruczaju znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dom przy Ruczaju znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Kropelka w odległości 310 m, Publiczne Przedszkole Smerfy w odległości 510 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dom przy Ruczaju składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 460 m znajduje się Carrefour Market, w odległości 480 m znajduje się Carrefour.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dom przy Ruczaju w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.07.2021
Data aktualizacji: 01.04.2022
Dom przy Ruczaju logo

Łukasz Ruszkiewicz.

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Wadowicka 3A, Kraków

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: