Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Dzikiej Kaczki

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Dzikiej Kaczki, oferowane bezpośrednio przez

ELMIS GK Sp. z o.o. S.K.A.

Warszawa, Białołęka, Nowodwory, ul. Dzikiej Kaczki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 204 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Dzikiej KaczkiDzikiej Kaczki

6 zdjęć

Dzikiej Kaczki
Dzikiej Kaczki
Dzikiej Kaczki
Dzikiej Kaczki

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 48 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Inwestycji zlokalizowana jest w Warszawie, w dzielnicy Białołęka – jednej z najdynamiczniej rozwijającej się dzielnicy Miasta Stołecznego Warszawy, w jej części mieszkaniowej o zabudowie wielorodzinnej i willowej oraz dużych obszarach zieleni.

Opisywane osiedle będzie położone w wyjątkowym miejscu do zamieszkania i wypoczynku. Jego położenie zaspokoi gusta zarówno osób ceniących ciszę i spokój oraz tych, które preferują aktywny wypoczynek. Znajdujące się w pobliżu ścieżki rowerowe oraz trakty spacerowe pozwalają na miłe spędzanie czasu na łonie natury. Bliskość galerii handlowych, obiektów rekreacyjnych i sportowych, przedszkoli oraz szkół powoduje, że zamieszkanie w tej okolicy to zdecydowanie trafna decyzja.

Trasa Mostu Północnego, linie tramwajowe i autobusowe z Tarchomina do Metra oraz innych dzielnic Warszawy, jak również inne inwestycje węzłów komunikacyjnych rozwiązały problemy transportu w dzielnicy Białołęka co sprawia, że staje się ona bardzo atrakcyjnym miejscem do zamieszkania.

Dobra inwestycja w przyszłość, lub dobry zwrot na wynajmie! Zapraszamy!

Inwestycja Dzikiej Kaczki znajduje się na Nowodworach, ul. Dzikiej Kaczki (13.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez ELMIS GK Sp. z o.o. S.K.A.

Inwestycja Dzikiej Kaczki została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 48 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Dzikiej Kaczki nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ELMIS GK Sp. z o.o. S.K.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Dzikiej Kaczki?

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a także tramwaje umożliwiające bezpośrednie dotarcie do centrum Warszawy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dzikiej Kaczki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 236 metrów od inwestycji Dzikiej Kaczki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Osiedle 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Dzikiej Kaczki znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dzikiej Kaczki znajdują się 24 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Zdobywcy Świata" w odległości 143 m, Szkoła Filialna Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 154 im. Edmunda Strzeleckiego w odległości 194 m, szkoła w odległości 204 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Dzikiej Kaczki jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Skident w odległości 552 m, Ortopedika w odległości 560 m, Diagnostyka w odległości 855 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dzikiej Kaczki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 117 m znajduje się Putka, w odległości 127 m znajduje się TWZ Zielińscy, w odległości 152 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dzikiej Kaczki w odległości 207 m znajduje się boisko / kort, w odległości 223 m znajduje się boisko / kort, w odległości 502 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 14.04.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023