Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Dzikiej Kaczki - etap I

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Dzikiej Kaczki, oferowane bezpośrednio przez

ELMIS GK Sp. z o.o. S.K.A.

Warszawa, Białołęka, Nowodwory, ul. Dzikiej Kaczki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 209 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Dzikiej Kaczki - etap IDzikiej Kaczki - etap I

5 zdjęć

Dzikiej Kaczki - etap I
Dzikiej Kaczki - etap I
Dzikiej Kaczki - etap I
Dzikiej Kaczki - etap I

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

- fundamenty - płyta fundamentowa żelbetowa - konstrukcja żelbetowa monolityczna w układzie ścienno-słupowym - stropy - żelbetowe

Dach

- w formie stropodachu niewentylowanego - pokrycie z papy termozgrzewalnej - odwodnienie wpustami dachowymi do studni deszczowej poprowadzone wewnątrz budynku - obróbki blacharskie z blachy ocynkowanej powlekanej

Stolarka okienna

- okna PCV z odpowiednią ilością nawiewników

Drzwi zewnętrzne

- Wejściowe do lokali - pełne, fornirowane o konstrukcji drewnianej z wizjerem - wewnętrzne - otwory drzwiowe przygotowane do montażu ościeżnic i skrzydeł drzwiowych, nietynkowane

Balkony

- wykończone płytami chodnikowymi - balustrady zewnętrzne stalowe ocynkowane malowane proszkowo

Posadzka

- wylewki cementowe w całym lokalu na jednym poziomie

Ściany

Zewnętrzne murowane (silka 18cm) i żelbetowe, ocieplone styropianem 15cm i wykończone tynkiem cienkowarstwowym. Wewnętrzne: - częściowo konstrukcyjne żelbetowe wylewane - międzylokalowe i działowe murowane z cegły silikatowej - tynk gipsowy kat. III - ściany w łazience tynk gipsowy wykończony na ''ostro'' (sufit gładki) bez malowania

Sufity

- tynk gipsowy kat. III

Instalacje

wody: - instalacja rozprowadzona w warstwach podłogowych i piony z tworzywa sztucznego, w miejscach podłączenia punktów montowana natynkowo - indywidualne liczniki wody umiejscowione w szachtach z dostępem od strony komunikacji budynku kanalizacyjna - z rur PCV elektryczna - oświetleniowa i gniazd wtykowych z osprzętem - liczniki energii elektrycznej w zabudowanych szachtach z dostępem od strony komunikacyjnej budynku - trójfazowa do blatu kuchennego w aneksie zakończona puszką lub kostką NN - skrzynka teletechniczna w przedpokoju - instalacja telewizji satelitarnej zakończona gniazdami z anteną zbiorczą na dachu, z mozliwością odbioru TV cyfrowej (DVBT) - telefoniczna i internetowa zakończona gniazdami - domofonowa zakończona domofonem ( z możliwością zamontowania videodomofonu)

Ogrzewanie

- grzejniki płytowe - w łazienkach doprowadzenie zasilenia i powrotu do grzejnika drabinkowego (bez grzejnika) - instalacja rozprowadzona w warstwach podłogowych i piony z tworzywa sztucznego - indywidualne liczniki ciepła umiejscowione w szachtach z dostępem od strony komunikacji budynku - instalacja zasilana z gotłowni gazowej znajdującej się na dachu

Wentylacja

- wentylacja mechaniczna wywiewna w aneksie kuchennym oraz łazience - w kuchni dodatkowy pion do podłączenia okapu kuchennego bez wentylatora mechanicznego - nawiewniki okienne zgodnie z projektem

Wyposażenie łazienki

- podejścia wodno-kanalizacyjne do podłączenia odbiorników w miejscach przewidzianych w projekcie bez urządzeń i armatury czerpalnej, częściowo do ewentualnej zabudowy GK przez lokatora, punkty poboru wody zakończone korkiem - instalacja elektryczna zgodnie z projektem

Wyposażenie kuchni

- instalacja trójfazowa do podłączenia kuchni elektrycznej zakończona kostką lub puszką - podejście wodno kanalizacyjne do zlewu - instalacja elektryczna zgodnie z projektem

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : w hali garażowej na poziomie parteru

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja Dzikiej Kaczki - etap I znajduje się na Nowodworach, ul. Dzikiej Kaczki (13.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez ELMIS GK Sp. z o.o. S.K.A.

Inwestycja Dzikiej Kaczki - etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Dzikiej Kaczki - etap I nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ELMIS GK Sp. z o.o. S.K.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Dzikiej Kaczki - etap I?

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a także tramwaje umożliwiające bezpośrednie dotarcie do centrum Warszawy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dzikiej Kaczki - etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 141 metrów od inwestycji Dzikiej Kaczki - etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Tłuchowska 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Dzikiej Kaczki - etap I znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dzikiej Kaczki - etap I znajdują się 24 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Filialna Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 154 im. Edmunda Strzeleckiego w odległości 33 m, Niepubliczne Przedszkole Dookoła Świata w odległości 53 m, szkoła w odległości 58 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Dzikiej Kaczki - etap I jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Skident w odległości 607 m, Ortopedika w odległości 618 m, Diagnostyka w odległości 687 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dzikiej Kaczki - etap I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 134 m znajduje się Żabka, w odległości 155 m znajduje się TWZ Zielińscy, w odległości 169 m znajduje się Putka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dzikiej Kaczki - etap I w odległości 39 m znajduje się boisko / kort, w odległości 52 m znajduje się boisko / kort, w odległości 363 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 22.02.2019

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023