Enklawa nad Kasiną

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEkodom Deweloper Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 328 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Orion 2(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Muchobór Wielki, ul. Buczacka 4 (7.1 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 326/m2
  Osiedle Orion 2
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 85 - 86 m2
  Liczba pokoi: 4
  ARKOP Deweloper
 • Stacja 3.0(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Muchobór Wielki, ul. Mińska 54-609 (6.6 km od centrum Wrocławia)
  Stacja 3.0
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 77
  Powierzchnia: 34 - 88 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Echo Investment S.A.
 • Zielone Miasto(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Muchobór Wielki, ul. Stanisława Kunickiego 4 (7.3 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 850 brutto/m2
  Zielone Miasto
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 247
  Powierzchnia: 35 - 78 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Hossanova Sp. z o.o. Sp.K.

Opis Inwestycji

Enklawa nad KasinąMIESZKANIA Z ANTRESOLAMIod 74 m² do 116 m²KOMFORT DLA MAŁEJ I DUŻEJ RODZINYJuż dziś wybierz swoje mieszkanie, a klucze odbierz jutro!Po pierwsze: EstetykaInwestycja Enklawa nad Kasiną przy ul. Stanisławowskiej 58 we Wrocławiu to kameralny budynek z 17 mieszkaniami.Na szczególną uwagę zasługują komfortowe lokale dwupoziomowe zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami.Dopasuj mieszkanie do swoich potrzeb!Oferujemy lokale o pow. od 74 m2 do 116 m2, z możliwością zaaranżowania od 3 aż do 5 pokoi.Po drugie: KomfortKażdy dwupoziomowy lokal spełnia dwie, uzupełniające się funkcje mieszkalne.Pierwszy poziom to część dzienna: salon z kuchnią i toaletą.Drugi poziom- antresola daje możliwość uzyskania wydzielonej części nocnej, zapewniając ciszę i spokój, a dodatkowa łazienka znacznie ułatwi życie mieszkańcom.Do każdego rodzinnego mieszkania z antresolą dedykowane są 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz przestronna komórka lokatorska.Po trzecie: Dbałość o detaleBudynek wybudowany został keramzytu. Dzięki temu nasze mieszkania są ciepłe i ciche, o niskich kosztach ogrzewania.Dobre doświetlenie to efekt zastosowania dużych okien, w drewnianych ramach.Dla podniesienia komfortu oferujemy także: bezpieczne drzwi antywłamaniowe, parapety wewnętrzne z konglomeratu kamiennego, bardzo dużą ilość włączników oraz gniazd elektrycznych, cichobieżną, nowoczesną windę.

Inwestycja Enklawa nad Kasiną znajduje się na Muchoborze Wielkim, ul. Stanisławowska (6.6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Ekodom Deweloper Sp. z o.o..

Inwestycja Enklawa nad Kasiną została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 17 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Enklawa nad Kasiną pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 83 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ekodom Deweloper Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 17 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Enklawa nad Kasiną

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Enklawa nad Kasiną mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Enklawa nad Kasiną znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stanisławowska (W.K. Formaty).

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Enklawa nad Kasiną znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Wspólny Start w odległości 220 m, Przedszkole Nr 22 Muchoborek w odległości 300 m, U MIKOŁAJA w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Enklawa nad Kasiną jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ "Remedis" w odległości 330 m, NZOZ "Twój Lekarz" w odległości 450 m, Lekarz w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Enklawa nad Kasiną składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Żabka, w odległości 300 m znajduje się Żabka, w odległości 320 m znajduje się Jul-Ka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Enklawa nad Kasiną w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.04.2016

Data aktualizacji: 30.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie