Ekodom Deweloper Sp. z o.o. logo

Ekodom Deweloper Sp. z o.o.

Wrocław, ul. Trawowa 18 C
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Jesteśmy młodym, prężnym zespołem posiadającym kilkuletnie doświadczenie w budownictwie.Budujemy domy do mieszkania a nie do sprzedania. Staranie projektujemy rozkład mieszkań, tak, aby były one funkcjonalne i ładne. Wykorzystujemy naturalne budulce: kamień, drewno, ceramikę i keramzyt. Zwracamy uwagę na otoczenie budynku. Projektujemy i wykonujemy place zabaw , małą architekturę oraz zieleń. Harmonijnie wbudowujemy je w otocznie. Nasze budynki są kameralne, zaprojektowane w nich rozwiązania techniczne i architektoniczne są przyjazne mieszkańcom. Staramy się aby nasi Klienci otrzymali wszelką pomoc, która ułatwi im zamieszkanie we własnym, ładnymi i wygodnym mieszkaniu.

Z przyjemnością zapewnimy Państwu wszelką pomoc w przeprowadzeniu postępowania nabycia mieszkania. Wyjaśnimy wszelkie zawiłości i zagwarantujemy poczucie bezpieczeństwa. Przygotujemy wszelkie dokumenty potrzebne do zawarcia umowy przeniesienia własności. Na Państwa życzenie polecimy doradcę kredytowego, który bezpłatnie pomoże Państwu wybrać najlepszą opcję kredytowania zakupu wymarzonego mieszkania.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

Ekodom Deweloper Sp. z o.o. logo
Ekodom Deweloper Sp. z o.o.
Wrocław, ul. Trawowa 18 C
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: