Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Ratyń pod Lasem 2
DŚ Development - mieszkania na sprzedaż

Oferta archiwalna

Wrocław, Fabryczna, Ratyń, ul. Pejzażowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 11 ofert w najbliższej okolicy!

Podobne oferty w najbliższej okolicy

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Ratyń pod Lasem 2Osiedle Ratyń pod Lasem 2

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 6 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : garaż w bryle segmentu

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedla "RATYŃ POD LASEM 2"

realizowany przez DŚ DEVELOPMENT

we Wrocławskiej dzielnicy Fabryczna-Ratyń, w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego Parku Krajobrazowego oraz Lasu Ratyńskiego.

Kolejny etap inwestycji składa się z 6 kameralnych budynków w zabudowie dwulokalowej, tj.12 indywidualnych lokali mieszkalnych o przestronnych pozwalających na ciekawą aranżacje rozkładach.

Każde mieszkanie posiada indywidualny garaż w bryle budynku oraz słoneczny ogród, wokół którego wykonane zostaną estetyczne ogrodzenia panelowe.

Podczas tworzenia inwestycji osiedle "RATYŃ POD LASEM 2" główną ideą Dewelopera było zapewnienie naszym klientom atrakcyjnych rozwiązań architektonicznych, w pełni odpowiadających ich potrzebom.

Lokal o łącznej powierzchni użytkowej: 120,3 m2 lub 109m2

Rozkład parteru :

Wiatrołap ,Korytarz ,WC, Pom. Gospodarcze , Salon z aneksem kuchennym ,Klatka schodowa ,Garaż

Rozkład poddasza:

Korytarz ,Pokój 1,Pokój 2 ,Sypialnia, Łazienka

Usytuowanie osiedla zapewnia swobodną komunikacje zarówno z centrum Wrocławia jak i ekspresowy dostęp do obwodnicy Wrocławia oraz autostrady A4.

DŚ DEVELOPMENT WŁASNE M

Inwestycja Osiedle Ratyń pod Lasem 2 znajduje się na Ratyniu, ul. Pejzażowa (14.4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez DŚ Development.

Inwestycja Osiedle Ratyń pod Lasem 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2024 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań znajdujących się w 6 budynkach. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Ratyń pod Lasem 2 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Osiedle Ratyń pod Lasem 2 deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Ratyń pod Lasem 2?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – autobusy i tramwaje łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Ratyń pod Lasem 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 400 metrów od inwestycji Osiedle Ratyń pod Lasem 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Krajobrazowa.

Data publikacji: 13.06.2025
Data aktualizacji: 02.10.2025

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023