Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Przyjazne Quart

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Pogodna, oferowane bezpośrednio przez

Osiedla Sogo

dolnośląskie, średzki, Lutynia, ul. Pogodna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 67 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Przyjazne QuartOsiedle Przyjazne Quart

9 zdjęć

Osiedle Przyjazne Quart
Osiedle Przyjazne Quart
Osiedle Przyjazne Quart
Osiedle Przyjazne Quart

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 40 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Osiedle Przyjazne Quart logo

Osiedle Przyjazne w Lutyni to BEZCZYNSZOWE MIESZKANIA w kameralnym, jednopi9trowym bloku dla 20 szczęśliwych Rodzin.

W naszej ofercie przygotowaliśmy dla Państwa:

• 10 mieszkań – 70m2 z ogródkiem na parterze

(3 pokoje, kuchnia, łazienka, pomieszczenie techniczne, korytarz).

W cenie mieszkania: miejsce postojowe, komórka lokatorska, piec oraz grzejniki, rolety.

• 10 mieszkań dwupoziomowych – 111m2 (piętro 70m2 + antresola 41m2)

(3 pokoje, kuchnia, łazienka, pomieszczenie techniczne, korytarz, antresola 41m2 do samodzielnej adaptacji).

W cenie mieszkania: miejsce postojowe, komórka lokatorska, piec oraz grzejniki na piętrze, na antresoli strop betonowy, wyprowadzona instalacja CO, wodno-kanalizacyjna, elektryczna oraz docieplone połacie dachu, 3 okna połaciowe.

Inwestycja Osiedle Przyjazne Quart znajduje się w Lutyni, ul. Pogodna (1.2 km od Wrocławia), została zrealizowana przez Osiedla Sogo.

Inwestycja Osiedle Przyjazne Quart została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 40 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Przyjazne Quart nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Osiedla Sogo przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Lutynia uważana jest za jeden z obszarów o największym potencjale inwestycyjnym w obrębie Wrocławia. Infrastruktura miasteczka tworzy swoistą enklawę, doskonałą szczególnie dla rodzin z dziećmi. Mieszkańcy Lutyni mają dostęp do żłobka, szkół, w tym nowoczesnego kompleksu przedszkolno-szkolnego (nowo otwartego w 2018 roku), biblioteki, sali sportowej, świetlicy, boiska trawiastego do piłki nożnej oraz Orlika, gdzie dodatkowo można zagrać w siatkówk9 czy koszykówk9, a dzieci mogą pobawić si9 na placu zabaw. W Lutyni znajdziemy także przychodnię medyczną DOLMED, 2 apteki, sklepy spożywcze, market, restauracje, hurtownie budowlaną, sklep AGD i wiele innych.

W okolicach miasteczka powstaje Zachodnia Obwodnica Wrocławia, która połączy w przyszłości trasę ekspresową S5 Wrocław - Poznań z autostradą A4. Do stolicy Dolnego Śląska niezmotoryzowani mieszkańcy dostaną si9 dzi9ki liniom autobusowym - MPK 938. Szybką podróż do centrum metropolii (niespełna 30 minut) czy do Środy Śląskiej zapewnia Droga Krajowa nr 94.

Osiedle Przyjazne to idealna propozycja skierowana do osób poszukujących lokalizacji oferującej ciszę oraz bliskość terenów zielonych, a jednocześnie zapewniającej dobrą komunikację z miastem.

Lutynia to mała miejscowość zlokalizowana zaledwie 20 km od Wrocławia. Kameralna atmosfera i cicha okolica tworzą idealne miejsce do życia. Tutejsze zabudowania pochodzą z różnych okresów historycznych, a stare budynki mieszają się z nowoczesną zabudową mieszkalną. Lutynia, uważana jest za jeden z obszarów o największym potencjale inwestycyjnym w obrębie Wrocławia. Na obrzeżach, w ostatnich latach przybywa coraz więcej willowych domów i osiedli. Infrastruktura miasteczka wciąż się powiększa tworząc swoistą enklawę, doskonałą szczególnie dla rodzin z dziećmi.

Mieszkańcy mają szeroki dostęp do edukacji - szkoła, przedszkole czy miejska świetlica to miejsca, w których najmłodsi mieszkańcy mogą liczyć na poszerzenie wiedzy i zdobycie cennych umiejętności. Miejscowi mogą korzystać także z bogatego zaplecza tj. biblioteki miejskiej, sali sportowej, boiska czy nowoczesnego placu zabaw. W razie choroby bądź niedyspozycji zawsze można skorzystać z usług przychodni, gdzie przyjmują specjaliści, internista, stomatolog. W samym centrum miasta znajdują się dwa sklepy spożywcze, restauracja, hurtownia budowlana i sklep AGD. Wkrótce rozpocznie się także budowa dużego marketu, co zdecydowanie ułatwi codzienne uzupełnianie domowych zapasów.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Przyjazne Quart?

W okolicach miasteczka powstaje Zachodnia Obwodnica Wrocławia, która połączy w przyszłości trasę ekspresową S5 Wrocław - Poznań z autostradą A4. Do stolicy Dolnego Śląska niezmotoryzowani mieszkańcy dostaną się dzięki liniom autobusowym - MPK 938. Szybką podróż do centrum metropolii - niespełna 30 minut - czy do Środy Śląskiej zapewnia Droga Krajowa nr 94.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Przyjazne Quart mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 460 metrów od inwestycji Osiedle Przyjazne Quart znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Lutynia Osiedle.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Przyjazne Quart znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Przyjazne Quart znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole i żłobek niepubliczny Niebieski Słonik w odległości 378 m, Zakątek Malucha w odległości 519 m, Zespół szkolno-przedszkolny w Lutyni w odległości 813 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Przyjazne Quart jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dolmed w odległości 664 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Przyjazne Quart składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 528 m znajduje się Dino, w odległości 672 m znajduje się U Ani - Sklep Rabat.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Przyjazne Quart w odległości 680 m znajduje się Hala sportowa, w odległości 961 m znajduje się boisko / kort, w odległości 968 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 10.08.2022
Data aktualizacji: 29.11.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023