Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Przyjazne Etap I

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Pogodna, oferowane bezpośrednio przez

Osiedla Sogo

dolnośląskie, średzki, Lutynia, ul. Pogodna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 61 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Przyjazne Etap IOsiedle Przyjazne Etap I

5 zdjęć

Osiedle Przyjazne Etap I
Osiedle Przyjazne Etap I
Osiedle Przyjazne Etap I
Osiedle Przyjazne Etap I

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 36 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Przyjazne Etap I logo

Bezczynszowe mieszkania 72 - 128 m z ogródkami w Lutyni ul. Pogodna. Ogród, dwa miejsca postojowe, piec CO, grzejniki oraz komórka lokatorska w cenie mieszkania. Lutynia uważana jest ze jeden z obszarów o największym potencjale inwestycyjnym wokół Wrocławia. Nowo otwarta obwodnica Leśnicy umożliwia doskonałą komunikację Osiedla Lutynia z Wrocławiem.

Inwestycja Osiedle Przyjazne Etap I znajduje się w Lutyni, ul. Pogodna (1.3 km od Wrocławia), została zrealizowana przez Osiedla Sogo.

Inwestycja Osiedle Przyjazne Etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 36 nowych mieszkań znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Przyjazne Etap I nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Osiedla Sogo przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Lutynia to mała miejscowość zlokalizowana zaledwie 20 km od Wrocławia. Kameralna atmosfera i cicha okolica tworzą idealne miejsce do życia. Tutejsze zabudowania pochodzą z różnych okresów historycznych, a stare budynki mieszają się z nowoczesną zabudową mieszkalną. Lutynia, uważana jest za jeden z obszarów o największym potencjale inwestycyjnym w obrębie Wrocławia. Na obrzeżach, w ostatnich latach przybywa coraz więcej willowych domów i osiedli. Infrastruktura miasteczka wciąż się powiększa tworząc swoistą enklawę, doskonałą szczególnie dla rodzin z dziećmi.

Mieszkańcy mają szeroki dostęp do edukacji - szkoła, przedszkole czy miejska świetlica to miejsca, w których najmłodsi mieszkańcy mogą liczyć na poszerzenie wiedzy i zdobycie cennych umiejętności. Miejscowi mogą korzystać także z bogatego zaplecza tj. biblioteki miejskiej, sali sportowej, boiska czy nowoczesnego placu zabaw. W razie choroby bądź niedyspozycji zawsze można skorzystać z usług przychodni, gdzie przyjmują specjaliści, internista, stomatolog. W samym centrum miasta znajdują się dwa sklepy spożywcze, restauracja, hurtownia budowlana i sklep AGD. Wkrótce rozpocznie się także budowa dużego marketu, co zdecydowanie ułatwi codzienne uzupełnianie domowych zapasów.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Przyjazne Etap I?

W okolicach miasteczka powstaje Zachodnia Obwodnica Wrocławia, która połączy w przyszłości trasę ekspresową S5 Wrocław - Poznań z autostradą A4. Do stolicy Dolnego Śląska niezmotoryzowani mieszkańcy dostaną się dzięki liniom autobusowym - MPK 938. Szybką podróż do centrum metropolii - niespełna 30 minut - czy do Środy Śląskiej zapewnia Droga Krajowa nr 94.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Przyjazne Etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 528 metrów od inwestycji Osiedle Przyjazne Etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Lutynia.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Przyjazne Etap I znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Przyjazne Etap I znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zakątek Malucha w odległości 419 m, Przedszkole i żłobek niepubliczny Niebieski Słonik w odległości 512 m, Bajkowa Lutynia w odległości 676 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Przyjazne Etap I jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dolmed w odległości 534 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Przyjazne Etap I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 539 m znajduje się U Ani - Sklep Rabat, w odległości 587 m znajduje się Dino.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Przyjazne Etap I w odległości 540 m znajduje się Hala sportowa, w odległości 837 m znajduje się boisko / kort, w odległości 842 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 25.07.2019
Data aktualizacji: 26.06.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023