Wola Tarasy

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Obozowa, oferowane bezpośrednio przez BPI Real Estate Poland sp. z o.o.

Warszawa, Wola, Młynów, ul. Obozowa 16

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 247 ofert w najbliższej okolicy!

Wola Tarasy

4 zdjęcia

Wola Tarasy
Wola Tarasy
Wola Tarasy
Wola Tarasy

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Wola Tarasy to 6-cio piętrowy budynek, znajdujący się na warszawskiej Woli przy ulicy Obozowej 16.

W budynku znajdują się mieszkania w metrażach od 24m2 – 169m2. Bez względu na wybraną powierzchnię, wszystkie mieszkania zostały starannie rozplanowane. Dopracowany w najdrobniejszych szczegółach rozkład każdego z nich, pozwoli zaaranżować wnętrza w funkcjonalny i wygodny sposób, zgodnie z oczekiwaniami Klienta.

Mieszkania ostatniej kondygnacji posiadają dwupoziomowe tarasy z zaprojektowanymi schodami, które zapewnią mieszkańcom dostęp do prywatnych tarasów położonych na dachu budynku, z których rozpościera się niczym nie zakłócony widok na tętniące życiem centrum miasta.

Ta niecodzienna koncepcja architektoniczna sprawia, że mieszkańcy Wola Tarasów mogą poczuć się naprawdę wyjątkowo.

W budynku znajdować się będzie wiele udogodnień, gwarantujących mieszkańcom komfort i wygodę w nowym lokum – podziemny parking, windy, punkty usługowo– handlowe w parterze, dobrane tak, aby mieszkańcy inwestycji mogli na miejscu spełnić wszystkie swoje potrzeby.

Wola Tarasy to wymarzone osiedle dla aktywnych osób, ceniących wysoki standard i doskonałą jakość życia. To przyjazne miejsce dla rodzin z dziećmi i wszystkich, którzy stawiają na pełnię radości życia.

Inwestycja Wola Tarasy znajduje się na Młynowie, ul. Obozowa 16 (3.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez BPI Real Estate Poland sp. z o.o.

Inwestycja Wola Tarasy została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 159 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Wola Tarasy nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców BPI Real Estate Poland sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 159 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
usługi w budynku, TV kablowa, internet, winda, monitoring, plac zabaw, teren ogrodzony, ochrona całodobowa
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wola Tarasy?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wola Tarasy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Wola Tarasy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Młynów 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wola Tarasy znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wola Tarasy znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny "TIK TAK" w odległości 280 m, ZESPÓŁ PAŃSTWOWYCH OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH SZKÓŁ MUZYCZNYCH I i II st. NR 3 IM.GRAŻYNA BACEWICZ w odległości 370 m, PAŃSTWOWA OGÓLNOKSZTAŁCĄCA SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA w odległości 370 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wola Tarasy jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Zawiszy w odległości 240 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wola Tarasy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Biedronka, w odległości 130 m znajduje się Grzybki, w odległości 230 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wola Tarasy w odległości 230 m znajduje się Mrs.Sporty, w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 24.05.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: