Chronos

Mieszkania na sprzedaż Al. Solidarności, oferowane bezpośrednio przez Moderna Holding

Warszawa, Wola, Mirów, Al. Solidarności 153

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 332 oferty w najbliższej okolicy!

Chronos

9 zdjęć

Chronos
Chronos
Chronos
Chronos

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Ogrodowa

  Apartamenty Ogrodowa

  Dom Development S.A.

  Mieszkanie Mirów, Wola, Warszawa
  ul. Ogrodowa 31/35
  1.8 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 248 m2
  • Mieszkań: 1
  • Pokoje: 1
 • Dzielna 62
  od: 19 000 zł/m2

  Dzielna 62

  Ochnik Development

  Mieszkanie Nowolipki, Wola, Warszawa
  ul. Dzielna 62
  2.5 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2023
  • Metraż: 40-123 m2
  • Mieszkań: 22
  • Pokoje: 2-4
 • Grzybowska 37
  od: 18 123 zł/m2

  Grzybowska 37

  Matexi Polska Sp. Z o.o.

  Mieszkanie Mirów, Wola, Warszawa
  ul. Grzybowska 37
  1.3 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2024
  • Metraż: 31-82 m2
  • Mieszkań: 84
  • Pokoje: 1-3

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • usługi concierge
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja

Przyroda w okolicy

 • 7 parków w okolicy

Opis Inwestycji

Apartamenty Chronos na warszawskiej Woli to ponadczasowa elegancja w atrakcyjnej biznesowej lokalizacji, w której liczy się każda minuta. Czystość i estetyka nowoczesnego modernizmu z elewacją z kamienia sprzed 145 milionów lat. Chronos uzupełni pustą przestrzeń ulicy. Wypełni lukę po istniejącej tu dawniej kamienicy. W naturalny, dostojny i elegancki sposób. Tak, jakby po prostu powinien tu być.

Sylwetka Chronosa uzupełniająca pierzeję wprowadza uporządkowany rytm. Regularny podział elewacji oddaje dawne dostojeństwo tej części miasta. Lekko wycofane najwyższe kondygnacje zachowują naturalną linię pierzei, a wyraziste odróżnienie dwóch pierwszych kondygnacji oddaje styl typowych warszawskich kamienic.

W nowoczesny, ale stonowany sposób nawiązuje do stylistyki dawnych kamienic.

Najważniejszym celem projektantów było stworzenie eleganckiej kreacji. W wysmakowanej, wiecznie aktualnej, dostojnej i reprezentacyjnej formie modernistycznego funkcjonalizmu. To harmonia bez wybujałych zdobień i stylistycznej galanterii.

Imponujące wysokie przeszklenia parteru Chronosa przyciągają wzrok i wraz z pierwszym spojrzeniem wzbudzają uznanie.

Reprezentacyjny charakter miejsca został podkreślony ogromnymi taflami szkła, wysmakowanym oświetleniem oraz wyłożeniem całej strefy wejścia kamieniem naturalnym. We wnętrzu znajduje się stanowisko concierge.

We wnętrzach Chronosa przywitają nas materiały, których człowiek używa od zawsze – kamień i drewno.

Kamień naturalny o różnych strukturach i kolorach dopełniony jest ciemnym dębem. Faktury we wnętrzu zmieniają się symbolizując upływ czasu. Detal jest znakiem nowoczesności – przestrzeń uzupełnia oświetlenie ledowe oraz subtelne elementy metalowe. Przez strefę wejścia można przejść niespiesznie, bo szybkobieżna winda w poruszająca się z prędkością 1,6 m/s prędko dowiezie na górę. Do stylowych grafitowych korytarzy z miękką wykładziną na podłodze i trwałą tapetą winylową na ścianach.

Inwestycja Chronos znajduje się na Mirowie (2 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Moderna Holding.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 108 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Chronos nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Moderna Holding przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2024 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 108 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 280 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Każdy w pewnym momencie doceni wygodę życia w sercu wydarzeń. To kwestia czasu. Chronos to miejsce dla ludzi ceniących każdą chwilę. Zawsze punktualnie. Nie tracąc ani minuty. Nie można go wydobyć. Nie można go zgromadzić. Nie daje się go przenieść, zatrzymać, oddać, ani przyjąć w bezpośredniej formie. Dla ludzi zamożnych staje się nową walutą. Dlatego tak cenne jest bycie w punkcie, umożliwiającym łatwe dotarcie do wszystkich najważniejszych miejsc. Bliskość to niezależność od czwartego wymiaru.

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych, tramwajowych czy II linii metra nie stanowi problemu. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Chronos?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Chronos mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Chronos znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wola-Ratusz 05.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Chronos znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Chronos znajdują się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 70 m, Przedszkole nr 217 Sióstr Rodziny Maryi w odległości 180 m, PRO FORMATIONE w odległości 230 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Chronos składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Biedronka, w odległości 390 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Chronos w odległości 60 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.01.2022
Data aktualizacji: 04.08.2022

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: