Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Piętra
Termin oddania
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Szukasz nowe mieszkania Warszawa, Wola, Czyste

Znaleziono 542 oferty w 5 inwestycjach
map

Zobacz na mapie

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.
Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

Wiadomości na temat Czystego:

Nowe mieszkania na warszawskim osiedlu Czyste – prestiżowa lokalizacja

Czyste to osiedle mieszkaniowe znajdujące się w południowej części dzielnicy Wola. Graniczy z pięcioma innymi osiedlami – Odolanami, Mirowem, Młynowem, Ulrychowem i Nowo-Lipkami. Jego mieszkańcy mogą szybko dojechać do centrum i każdej dzielnicy w Warszawie. W niedalekiej odległości znajduje się dworzec kolejowy, przystanki autobusowe oraz tramwajowe, a także stacja metra. Najważniejszymi arteriami komunikacyjnymi są Aleja Jana Pawła II i trasa W-Z.

Osiedle to uchodzi za jedno z najbardziej prestiżowych w całej Warszawie. Jest uznawane za szybko rozwijający się ośrodek biznesowy i handlowy. Swoje siedziby mają w tej lokalizacji międzynarodowe firmy z różnych branż, w tym finansowej, energetycznej, transportowej, informatycznej i szkoleniowej.

Nowe inwestycje deweloperskie

W ostatnich latach powstają liczne nowe mieszkania na osiedlu Czyste. Deweloperzy budują je w różnych częściach osiedla, m.in. przy ulicy Towarowej, Kolejowej, Ludwiki, Skierniewickiej, Grzybowskiej, Karolkowej, Siedmiogrodzkiej czy Giełdowej. Na osiedlu tym dominują niewielkie lokale 1-pokojowe i 2-pokojowe, których metraż wynosi średnio 30-50 m2. Znakiem rozpoznawczym lokalizacji jest nowoczesna architektura i wysokie budownictwo mieszkaniowe. Deweloperzy wznoszą głównie luksusowe apartamentowce i postmodernistyczne biurowce. Znajduje się tutaj sporo niezagospodarowanych gruntów pod nowe inwestycje deweloperskie.

Czyste dogodnym miejscem zamieszkania

Można zaobserwować duży i dynamicznie rosnący popyt na nowe mieszkania w tej części stolicy. Lokalizacja cieszy się sporym zainteresowaniem m.in. ze względu na rozbudowaną infrastrukturę miejską. Do dyspozycji mieszkańców są liczne placówki edukacyjne, przedszkola, przychodnie, szpitale, gabinety stomatologiczne, restauracje, kawiarnie, strefy sportowo-rekreacyjne i obiekty usługowe. Nieopodal znajdują się także parki oraz centra biznesowe, przyciągające młodych specjalistów z różnych branż.

Ile trzeba zapłacić za nowe mieszkanie?

Lokale mieszkalne na osiedlu Czyste z rynku deweloperskiego kosztują więcej w porównaniu do średniej w całej Warszawie, lecz mniej niż w ścisłym centrum stolicy. Ich ceny systematycznie rosną, dzięki czemu opłacalna może być inwestycja w wynajem, np. pracownikom warszawskich korporacji lub studentom.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie mazowieckim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań na warszawskim osiedlu Czyste na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Czystem

Na Czystem dostępnych jest 580 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 7 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy na Czystem mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 26 do 140 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (179 mieszkań).
 • 2-pokojowe (210 mieszkań).
 • 3-pokojowe (127 mieszkań).
 • 4-pokojowe (52 mieszkania).
 • 5-pokojowe (6 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich na Czystem nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Czystem kosztuje 75 088 zł.

Aktualnie obowiązują 2 oferty promocyjne. Dostępne jest także 1 oferta w przedsprzedaży.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: