Tarasy Dionizosa etap II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez BARC Warszawa S.A.

Warszawa, Białołęka, Nowodwory, ul. Winorośli

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 487 ofert w najbliższej okolicy!

Tarasy Dionizosa etap II

15 zdjęć

Tarasy Dionizosa etap II
Tarasy Dionizosa etap II
Tarasy Dionizosa etap II
Tarasy Dionizosa etap II

Najbliższe inwestycje

 • Przystanek Tarchomin

  Victoria Dom S.A.

 • Sprawna 33
  Pod wynajem

  Besta PB Sp. z o.o

 • Husa Park
  od: 7 300 zł/m2

  PRK7 Nieruchomości Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Całość inwestycji tworzą 4 budynki: 4- i 8- piętrowe (1 czteropiętrowy, 3 – ośmiopiętrowe z częścią 4 i 8 piętrową, wszystkie w kształcie litery L) z podziemnymi garażami. Każdy stanowi odrębną całość i w przyszłości będzie funkcjonował na zasadzie odrębnej wspólnoty. Elewacje oraz części wspólne budynków są utrzymane w ciepłej kolorystyce nawiązującej – zgodnie z nazwą – do krajów południa Europy. Połączy je wspólna wewnętrzna droga, z której będzie można wjechać do poszczególnych garaży. Każdy budynek będzie miał wewnętrzne patio z miejscem zabaw dla dzieci oraz miejscem na odpoczynek.

Budynek Pierwszy

Położony jest przy ul. Winorośli 12. Zaprojektowany jako budynek 4-piętrowy w kształcie litery L; liczy 51 mieszkań, od 1- do 4-pokojowych o powierzchni od 30 do 71,3 m² z balkonami lub tarasami.

W styczniu 2014 r. budynek został oddany do użytku.

Budynek Drugi.

Aktualnie w sprzedaży, zostały ostatnie mieszkania.

Położony jest przy ul. Winorośli 10. Zaprojektowany jako budynek 8-piętrowy w kształcie litery L; liczy 86 mieszkań, od 2- do 4-pokojowych o powierzchni od 34 do 74 m² z balkonami lub tarasami.

Mieszkania przekazaliśmy aktami notarialnymi naszym klientom w grudniu 2015r. W ofercie tego budynku pozostają jeszcze gotowe mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe. Mieszkania można zakupić z wykończeniem "pod klucz".

Budynek Trzeci.

Aktualnie w sprzedaży.

To kolejny nasz budynek o podobnym rozplanowaniu, jak budynek nr 2. W ofercie tego budynku posiadamy atrakcyjne mieszkania 1 pokojowe od 24 do 32 mkw i 2 pokojowe o powierzchni 37,3 mkw, które cieszyły się olbrzymią popularnością w poprzednim budynku. W sprzedaży są także mieszkania 3 i 4 pokojowe.

Mieszkania planujemy przekazać w grudniu 2016r.

Budynek Czwarty

Planowane rozpoczęcie budowy i sprzedaży: czerwiec/lipiec 2016r

Inwestycja Tarasy Dionizosa etap II znajduje się na Nowodworach, ul. Winorośli (12.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera BARC Warszawa S.A..

Inwestycja Tarasy Dionizosa etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 86 nowych mieszkań. Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Tarasy Dionizosa etap II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 59 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper BARC Warszawa S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 86 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, internet, TV kablowa, winda, rowerownia
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Dojazd Do naszego osiedla można dojechać od ul. Modlińskiej (300 m), a po wybudowaniu przedłużenia ul. Światowida także od tamtej strony (200 m). W przyszłości w pobliżu planowane jest wybudowanie pętli tramwajowej (przy skrzyżowaniu ul. Modlińskiej i Światowida).

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Tarasy Dionizosa etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 320 metrów od inwestycji Tarasy Dionizosa etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pętla Winnica.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Tarasy Dionizosa etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ortopedika w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Tarasy Dionizosa etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 460 m znajduje się Biedronka, w odległości 480 m znajduje się Spożywczy.

Data publikacji: 29.10.2014
Data aktualizacji: 06.12.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: