Osiedle Fleminga 33

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Fleminga 33A, oferowane bezpośrednio przez Atlanco Sp. z o.o.

Warszawa, Białołęka, Henryków, ul. Fleminga 33A

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 105 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Fleminga 33

4 zdjęcia

Osiedle Fleminga 33
Osiedle Fleminga 33
Osiedle Fleminga 33
Osiedle Fleminga 33

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Osiedle Fleminga 33 logo

Opis inwestycji

• Zielona okolica

• Kameralna, przyjazna architektura, sąsiedztwo niskiej zabudowy jednorodzinnej wolnostojącej

• Nowoczesna, elegancka bryła budynku

• Wiele udogodnień dla mieszkańców (windy, podziemny parking)

• Dogodny dojazd do arterii miejskich i dostęp do komunikacji miejskiej

Fleminga33 to przyjazny, kameralny budynek w zielonej części Białołęki, oferujący wysoki komfort mieszkania oraz dogodne połączenia komunikacyjne. Spokojna okolica, dużo zieleni, cisza, a jednocześnie bliskość miejsc ważnych w codziennym życiu takich jak przedszkola, szkoły, sklepy sprawia, iż jest to wyjątkowa inwestycja. Nowoczesny, czteropiętrowy budynek gwarantuje komfort mieszkania na najwyższym poziomie w przyjaznym otoczeniu, wśród zabudowy jednorodzinnej. Budynek posiada nowoczesną, elegancką bryłę o stonowanej, jasnej kolorystyce. Jest to idealne miejsce do zamieszkania.

Wśród 32 mieszkań przyszli nabywcy znajdą lokale o powierzchni od 51 m2 do 75 m2, o zróżnicowanych rozkładach. Mieszkania posiadają funkcjonalny układ, dobrze doświetloną powierzchnię mieszkalną oraz przestronny balkon. Z myślą o wygodzie lokatorów zaplanowano dwupoziomowy garaż z 48 miejscami parkingowymi. Każda klatka wyposażona jest w nowoczesną windę z poziomu garaży.

Inwestycja Osiedle Fleminga 33 znajduje się na Henrykowie, ul. Fleminga 33A (10.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Atlanco Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Fleminga 33 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 32 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Fleminga 33 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Atlanco Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 32 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

W okolicy znajduje się wiele udogodnień rekreacyjnych między innymi przepiękny Park Henrykowski, najbardziej popularny wśród rodzinnych miejsc Białołęki. W odległości około 20 minut jazdy znajduje się Zalew Zegrzyński, który zapewni idealną rozrywkę dla miłośników weekendowych wypadów.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Fleminga 33?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Fleminga 33 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 360 metrów od inwestycji Osiedle Fleminga 33 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Obrazkowa 02.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Fleminga 33 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Biedronka, w odległości 410 m znajduje się Delikatesy 24h, w odległości 440 m znajduje się BP Tarchomin.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Fleminga 33 w odległości 250 m znajduje się Siłownia Markus, w odległości 310 m znajduje się Total Fitness, w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.02.2015
Data aktualizacji: 29.10.2020

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: