Atlanco Sp. z o.o. logo

Atlanco Sp. z o.o.

Warszawa, ul. Boremlowska 46
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma ATLANCO Sp. z o.o. powstała w oparciu o ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie budownictwa firmy Atlantis Construction Sp. z o.o. Specjalizujemy się w budowie domów jednorodzinnych i wielorodzinnych. Spółka ATLANCO dotychczas zrealizowała inwestycję „Leśny Zakątek” w Ząbkach oraz uczestniczyła w procesie budowy osiedla „Słoneczna Aleja” w dzielnicy Wawer. Od nowego roku zamierzamy szeroko rozwijać naszą działalność czego potwierdzeniem jest nowo rozpoczęta inwestycja mieszkaniowa przy ul. Fleminga 33A.

Firma ATLANTIS CONSTRUCTION, nasz główny wykonawca, powstała w 1992 roku i funkcjonuje nieprzerwanie na rynku z ugruntowaną opinią solidnego wykonawcy realizującego obiekty w systemie generalnego wykonawstwa. Prace prowadzone są we wszystkich branżach, oddajemy obiekt "pod klucz" z pełną infrastrukturą techniczną tj. uzbrojeniem terenu, drogami, ogrodzeniem i zielenią.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą. Oprócz mieszkań i domów oferujemy także profesjonalne doradztwo inwestycyjne.

Zakończyliśmy sprzedaż 3 inwestycji

Kontakt

Atlanco Sp. z o.o. logo
Atlanco Sp. z o.o.
Warszawa, ul. Boremlowska 46
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: