Nowa Grobla Apartamenty

ARCHIWALNA

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez ATAL S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 478 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Nowa Grobla Apartamenty

Najbliższe inwestycje

 • Nadmotławie Estate(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Śródmieście, ul. Sienna Grobla (1.4 km od centrum Gdańska)
  Ceny od: 10 100 brutto/m2
  Nadmotławie Estate
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 63
  Powierzchnia: 33 - 58 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  Robyg Grupa Deweloperska
 • Nadmotławie Apartments(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Śródmieście, ul. Sienna Grobla (1.4 km od centrum Gdańska)
  Ceny od: 10 500 brutto/m2
  Nadmotławie Apartments
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 40
  Powierzchnia: 27 - 89 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Robyg Grupa Deweloperska
 • CHLEBOVA apartamenty(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Śródmieście, ul. Wiosny Ludów 4 (1.4 km od centrum Gdańska)
  CHLEBOVA apartamenty
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 21
  Powierzchnia: 26 - 84 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  NDI Development

Opis Inwestycji

W samym sercu Gdańska powstanie prestiżowa inwestycja – Nowa Grobla Apartamenty. To pierwszy projekt ogólnopolskiego dewelopera ATAL S.A. w Trójmieście. Osiedle zostanie zlokalizowana przy ulicy Długa Grobla, w bezpośrednim sąsiedztwie tętniącego życiem centrum miasta. Kompleks dwóch dwusegmentowych budynków urozmaici okoliczną panoramę i stanie się jednym z najciekawszych osiedli w tej części miasta.Planowana inwestycja powstanie w bardzo dobrze skomunikowanej części Gdańska i zostanie wkomponowana w prężnie rozwijający się obszar Starego Miasta. Osiedle Nowa Grobla Apartamenty to inwestycja, która obejmuje budowę dwóch dwusegmentowych budynków. W ich obrębie zaplanowano 168 komfortowych mieszkań o zróżnicowanych powierzchniach – od 24,06 do 120,55 mkw.Lokale zostały zaprojektowane z troską o ergonomię i łatwość aranżacji. Mieszkania będą liczyły od 1 do 5 pokoi, wyróżnią się przestronnością, ustawnością i odpowiednim doświetleniem. Projektanci zabudowy uwzględnili potrzeby osób zmotoryzowanych – w ramach inwestycji powstanie parking podziemny, na którym przewidziano 164 miejsca na samochody, a na zewnątrz budynków zaplanowano dodatkowe 22 miejsca postojowe. Kolejnym udogodnieniem będą liczne komórki lokatorskie oraz 10 lokali usługowych.Inwestycja Nowa Grobla Apartamenty wyróżni się na tle otoczenia estetyką i dopracowaną architekturą. Proste bryły budynków zyskają eleganckie wykończenie w stonowanej, klasycznej kolorystyce. Osiedle zostanie otoczone pasem zieleni z efektownymi kompozycjami roślinnymi.Do mieszkań parterowych będą przylegały przestronne ogródki do samodzielnej aranżacji, które dadzą mieszkańcom możliwość stworzenia własnej enklawy w samym sercu miasta. Przestrzeń pomiędzy budynkami zostanie wypełniona dużymi trawnikami i wygodnymi ciągami dla pieszych.W obrębie osiedla powstaną: plac zabaw dla dzieci, wygodne drogi dojazdowe do budynków, chodniki dla spacerowiczów oraz ławki. Przy projektowaniu zabudowy uwzględniono potrzeby osób niepełnosprawnych. Budynki zostaną wyposażone w cichobieżne windy, dzięki którym poruszanie się pomiędzy wszystkimi kondygnacjami stanie się komfortowe i szybkie. Nowa Grobla Apartamenty to inwestycja o dopracowanej, minimalistycznej architekturze i wysokim standardzie wykończenia. Do budowy zostaną użyte materiały wysokiej jakości, a estetyczne elewacje, balkony i ogródki sprawią, że osiedle stanie się jednym z najciekawszych miejsc do zamieszkania w tej części Gdańska.

Inwestycja Nowa Grobla Apartamenty znajduje się w Śródmieściu, ul. Długa Grobla (1.4 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera ATAL S.A..

Inwestycja Nowa Grobla Apartamenty została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 168 nowych apartamentów. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowa Grobla Apartamenty pozostało na sprzedaż 0 apartamentów o powierzchni 74 metrów kwadratowych w cenie od 7 940 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ATAL S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (164 miejsca)
 • miejsca postojowe naziemne (22 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 168 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (164 miejsca).
 • miejsca postojowe naziemne (22 miejsca).
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.
Typ nieruchomości:Apartament inwestycyjny

Lokalizacja inwestycji Nowa Grobla Apartamenty

Osiedle Nowa Grobla Apartamenty powstanie w doskonale rozwiniętej części Gdańska. Lokalizacja nieopodal centrum miasta zapewni wygodny dojazd do pracy, szkoły i do licznych obiektów kulturalnych. W pobliżu osiedla znajdują się liczne placówki handlowe, usługowe i rekreacyjne. Codzienne zakupy ułatwią pobliskie sklepy: Lidl, ABC, Biedronka. W okolicy znajdują się również małe sklepy osiedlowe z warzywami i owocami, apteka, drogeria, stacje paliw i sklepy przemysłowe. Na kolację lub obiad można będzie wybrać się do okolicznych, cenionych restauracji ulokowanych nad samą wodą z zapierającym dech widokiem na Stare Miasto, a słodkości i wypieki zakupić w cukierni przy ulicy Szafarnia. Rodziny z dziećmi docenią bliskie sąsiedztwo placówek edukacyjnych. Przy ulicy Łąkowej funkcjonuje Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki oraz Szkoła Podstawowa numer 4, przy ulicy Mariana Seredyńskiego jest zlokalizowana Szkoła Ekonomiczno-Handlowa, a przy ulicy Świętej Barbary - Szkoła Podstawowa Lingwista. W pobliżu osiedla funkcjonują również placówki dla najmłodszych: Przedszkole Lingwista przy ulicy Świętej Barbary, Przedszkole numer 41 przy ulicy Głębokiej oraz Przedszkole prywatne Parkowe Wzgórze. Lokalizacja inwestycji Nowa Grobla Apartamenty będzie sprzyjała osobom, które cenią aktywny tryb życia. W bliskim sąsiedztwie osiedla znajdują się nie tylko ciekawe muzea i galerie, ale również liczne obiekty sportowe i rekreacyjne: Centrum Sportowe MARSEL, studio fitness oraz salony SPA. Dbanie o zdrowie i urodę ułatwią pobliskie salony piękności, fryzjer, stomatolog i placówki medyczne. Dojazd do szpitala również nie zajmie wiele czasu – do najbliższej placówki tego typu można dotrzeć samochodem w zaledwie 10 minut. Osiedle Nowa Grobla Apartamenty zapewni mieszkańcom wygodę dnia codziennego – dostęp do znakomitej oferty kulturalnej, rekreacyjnej, sportowej i edukacyjnej Gdańska. Dla miłośników wycieczek ciekawymi kierunkami może być samo Trójmiasto oraz pobliskie miejscowości: Hel, Władysławowo, Krynica Morska. Wyjazd na trasy podmiejskie ułatwią drogi 91 i 89, do których można będzie dojechać z terenu osiedla w kilka minut. Dojazd do Dworca PKP i PKS zajmie niecały kwadrans. Przyjemną atrakcją dla mieszkańców będzie możliwość korzystania ze wszystkich uroków nadmorskiej miejscowości: przechadzek po porcie i molo, do których można dotrzeć tramwajem wodnym, komunikacją miejską lub samochodem.

Gdańsk Śródmieście to dzielnica o powierzchni 5,6 km kw położona pomiędzy dzielnicami Aniołki, Młyniska, Przeróbka, Chełm, Orunia, Olszynka, granicząca od północy z rzeką Martwa Wisła. Mieszka tu 30 tys. mieszkańców a na zabudowę składają się w większości zabytkowe kamienice, odrestaurowana starówka i nowoczesne budynki. Z zachodu na wschód dzielnicę przedziela Al. Armii Krajowej a z północy na południe – droga E77 a także rzeka Motława. Znajduje się tu wiele najważniejszych dla Gdańska zabytków, takich jak Muzeum Narodowe, Fontanna Neptuna, Brama Wyżynna, Bazylika Mariacka czy Filharmonia Bałtycka. Na terenie dzielnicy działa m.in. szpital Copernicus i apteka całodobowa, można tu znaleźć również Stadion im. Zbigniewa Podleckiego, Urząd Miejski w Gdańsku czy Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia. O edukację dbają położone tu szkoły, takie jak Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna, Wyższa Szkoła Bankowa czy Szkoła Wyższa Ateneum. Komunikację zapewnia położona na zachodzie dzielnicy stacja Gdańsk Główny i dworzec PKS.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się główna stacja PKS dla Gdańska a także dworzec Gdańsk Główny, z którego można dojechać na wszystkie stacje Trójmiasta i do większości polskich miast. W Śródmieściu spotykają się ze sobą wszystkie najważniejsze linie tramwajowe miasta a na tutejszych pętlach autobusowych kończy bieg 15 autobusów, w tym kilka nocnych. Transport wewnątrz dzielnicy uzupełnia Tramwaj Wodny a dodatkową atrakcją są promy na Hel, do Kaliningradu czy na Westerplatte.

W odległości 150 metrów od inwestycji Nowa Grobla Apartamenty znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Elbląska.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Grobla Apartamenty znajduje się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoły Ekonomiczno - Handlowe im. Macierzy Szkolnej w Gdańsku w odległości 150m, Przedszkole nr 31 w odległości 150m, Przedszkole nr 41 Plastusiowo w odległości 450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 850 m znajduje się Apteka Jaskółcza Dbam o zdrowie, w odległości 900 m znajduje się Apteka Pod Białą Basztą, w odległości 950 m znajduje się NZOZ Centrum Pediatr. - Internist. 'Jaskółka' Sp. z o.o..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 250 m znajduje się Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 43, w odległości 300 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka pw. Św. Barbary, w odległości 500 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka pw. Matki Boskiej Bolesnej.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 450 m znajduje się Stadion żużlowy im. Z. Podleckiego Obiekt MOSIR, w odległości 1000 m znajduje się Armada - centrum sportowe.

Data publikacji: 07.09.2016

Data aktualizacji: 19.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie