Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Planty Racławickie

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Racławicka, oferowane bezpośrednio przez

Archicom S.A.

Wrocław, Fabryczna, Grabiszyn-Grabiszynek, ul. Racławicka

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 39 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Planty RacławickiePlanty Racławickie

13 zdjęć

Planty Racławickie
Planty Racławickie
Planty Racławickie
Planty Racławickie
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • sala fitness

Przyroda w okolicy

  • 4 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 248 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 292 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

• 2, 3, 4 i 5-pokojowe mieszkania od 36 m2 do 89 m2 w cenie od 404 500 zł od dewelopera Archicom

• Wysokość pomieszczeń od 2,62 do 2,92 metrów

• Klub fitness do wyłącznej dyspozycji mieszkańców

• Stacja ładowania samochodów elektrycznych i naprawy rowerów

• Tereny spacerowe nad rzeką Ślęzą (4 minuty spacerem)

• Park Grabiszyński (10 minut spacerem)

• Pętla autobusowa (4 minuty spacerem)

• Biedronka (4 minuty samochodem)

Planty Racławickie to osiedle w standardzie premium, powstające z myślą o współgraniu z otoczeniem i naturalnymi potrzebami człowieka. Inwestycja znajduje się w sercu wrocławskich Krzyków w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Grabiszyńskiego. Lokalizacja gwarantuje wygodne i bezproblemowe skomunikowanie z pozostałymi częściami miasta – w ciągu 2 minut dotrzesz pieszo do pętli autobusowej skąd kursują 3 linie dzienne, 3 linie nocne i 1 pośpieszna. W okolicy znajdują się również tereny spacerowe nad Ślęzą. Zieleni nie zabraknie również na terenie osiedla, ponieważ realizowany jest rozległy teren rekreacyjny ze starannie zaaranżowaną zielenią. Pojawią się m.in. łąki kwietne, nowe nasadzenia, małe pagórki, które zimą mogą posłużyć jako górki saneczkowe, ścieżki z drewnianych krążków, pnie drzew służące za siedzisko czy skałki. Na Plantach Racławickich powstaje naturalny, akacjowy plac zabaw, który zapewni najmłodszym mieszkańcom nie tylko zabawę, ale także elementy wspierające sensorykę. Dla lubiących aktywnie spędzać czas powstaje nowoczesny klub fitness o designie biofilicznym nawiązującym do natury. W ofercie znajdą się mieszkania o ponadnormatywnych wysokościach aż do 2,92 m z licznymi przeszkleniami gwarantującymi idealne nasłonecznienie pomieszczeń. Na terenie inwestycji znajdą się również lokale usługowe, stacja do ładowania samochodów elektrycznych, stacja naprawy rowerów oraz paczkomat.

Inwestycja Planty Racławickie znajduje się na Grabiszynie-Grabiszynku, ul. Racławicka (4.9 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez Archicom S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 248 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Planty Racławickie nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Archicom S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Krzyki, w pobliżu Parku Grabiszyńskiego, ul. Racławicka

• 4,9 km do centrum

• 2 min. spacerem do przystanku autobusowego

• 5 min. samochodem do przystanku tramwajowego

• dojazd do centrum: 17 min samochodem

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Planty Racławickie?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Planty Racławickie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2054 metrów od inwestycji Planty Racławickie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Partynice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Planty Racławickie znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Planty Racławickie znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Centrum Edukacji Międzynarodowej w odległości 150 m, szkoła w odległości 242 m, Wroclaw International School - IB World School w odległości 278 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Planty Racławickie jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: ESTmedica w odległości 691 m, Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej w odległości 697 m, MedicArt w odległości 981 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Planty Racławickie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 109 m znajduje się Żabka, w odległości 110 m znajduje się Ziarnoo, w odległości 432 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Planty Racławickie w odległości 162 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 177 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 182 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 14.06.2019
Data aktualizacji: 14.06.2024

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023