Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 113,92 m² - numer m7

Przecena 7%

Katowice, Zespół Dzielnic Południowych, ul. Zbożowa 20HInwestycja: Apartamenty ZbożowaDeweloper: Dom Inwestor Sp. z o.o.

Cena: 899 968 zł brutto
stara cena: 967 180 zł brutto
Apartamenty Zbożowa

6 zdjęć

Apartamenty Zbożowa

Promocje

  • Przecena

    W ostatnim czasie obniżono ceny niektórych ofert

Cena:
899 968 zł
Termin oddania:
4 kw. 2021
Ilość pokoi:
4 pokoje
Metraż:
113,92 m²
Piętro:
2 piętro
Strona świata:
wschód, zachód, południe
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe
dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne: garaże w bryle budynku
Standard wykończenia
standard deweloperski
Realizacja inwestycji
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Udogodnienia
teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, własna kotłownia
Przyroda
w okolicy inwestycji znajduje się park
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności
odrębna własność z własnością gruntu
Wysokość czynszu
informacja u dewelopera
Warunki rezerwacji
informacja u dewelopera
Zabezpieczenie środków
informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Zbożowa

Transport

Piotrowice Fabryka Maszyn - 450 m

Edukacja

Niepubliczne przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi przy Niepublicznej Szkole Podstawowej "Nasza Szkoła" - 310 m

Sport

Boisko - 180 m

Zdrowie

Angelius - 380 m

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5+

Opis oferty

Apartamenty Zbożowa logo

Na sprzedaż 4 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 113,29 mkw w nowej kameralnej inwestycji na południu Katowic przy ul. Zbożowej 20H.

Przestrzeń w mieszkaniu oraz przeszklenia i dwa balkony dadzą to na co zasługuje każdy z nas, radość z przebywania w komfortowych i słonecznych wnętrzach.

Nowoczesna bryła, cichobieżna winda, indywidualne garaże w przyziemiu budynku zapewnią wygodę i komfort przyszłym mieszkańcom. Każde mieszkanie zostanie wyposażone w indywidualne, gazowe ogrzewanie podłogowe. Nowoczesna, energooszczędna technologia zapewni niskie koszty eksploatacji.

Położenie w zaciszu, z dala od miejskiego zgiełku, zapewni prawdziwe wyciszenie i odpoczynek po intensywnym dniu. Bliskość Doliny Ślepiotki umożliwi mieszkańcom łatwy dostęp do plenerowych aktywności i rekreacji na świeżym powietrzu. Dobra komunikacja tej okolicy z centrum Katowic (7km), dzięki niedawnej przebudowie skrzyżowania ulic Kościuszki i Armii Krajowej, została jeszcze bardziej usprawniona.

Zakończenie budowy i oddanie lokali do użytku planowane jest już na grudzień 2021 roku.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Sprzedaży oraz spotkań na terenie inwestycji!

Nowe 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 113,9 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Apartamenty Zbożowa w Zespole Dzielnic Południowych, ul. Zbożowa 20H (6.3 km od centrum Katowic).

Inwestycja jest realizowana przez Dom Inwestor Sp. z o.o.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 11 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 8 ofert o powierzchni od 33 do 228 m².

W budynku jest 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Apartamenty Zbożowa jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu m7 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 250 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 4 pokoje.

Okna w mieszkaniu wychodzą na wschód, zachód, południe.

Okna wychodzące na południe to duża ilość światła naturalnego. Umiejscowienie salonu czy pokoju dziennego od strony południowej sprawi, że przyszli mieszkańcy zyskają jasną i przytulną przestrzeń, w której chce się przebywać. Dodatkowo umiejscowienie okien od strony południowej będzie sprzyjać obniżeniu kosztów za ogrzewanie, co ma szczególne znaczenie w sezonie zimowym.

Dzięki oknom od wschodu, promienie słońca nie będą ogrzewać pomieszczeń z tak dużą intensywnością. Umiejscowienie kuchni czy sypialni od strony wschodniej pozwoli utrzymać optymalną temperaturę i odpowiednią ilość światła naturalnego w pomieszczeniach.

Okna, które wychodzą na zachód zapewniają dużą ilość intensywnego światła naturalnego. Orientacja zachodnia najlepiej sprawdzi się w salonie, gdzie nasłonecznienie jest szczególnie pożądane. Strona zachodnia będzie idealna we wszystkich pomieszczeniach, które posiadają balkon lub wyjście na taras. Okno wychodzące na zachód to również dobre rozwiązanie w gabinetach. Warto jednak rozważyć zakup rolet i zasłon, które nieco ograniczają ilość światła wpadającego do mieszkania.

Dla przyszłych mieszkańców Dom Inwestor Sp. z o.o. przewidział miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Cena ofertowa mieszkania wynosi 899 968 zł (7 900 zł/m²).

Opis Inwestycji

Tereny zielone3 parki w okolicy
Kameralny budynek11 mieszkań w inwestycji
Pow. dodatkoweBalkon, Balkon

Apartamenty Zbożowa ● Kameralne Katowice

Z przyjemnością prezentujemy nowo powstałą kameralną inwestycję w południowej dzielnicy Katowic - apartamentowiec składający się z 11 mieszkań na 5 mieszkalnych kondygnacjach, położony przy ul. Zbożowej 20H.

Nowoczesna bryła, cichobieżna winda, indywidualne garaże w przyziemiu budynku zapewnią wygodę i komfort przyszłym mieszkańcom. Każde mieszkanie zostanie wyposażone w indywidualne, gazowe ogrzewanie podłogowe. Nowoczesna, energooszczędna technologia zapewni niskie koszty eksploatacji.

Wierzymy, że spokojna okolica oraz kameralny budynek zagwarantują ciszę i możliwość odpoczynku po długim dniu w pracy.

Wygodna lokalizacja, ul. Zbożowa oddalona jest zaledwie ok. 7 km od centrum Katowic - w sąsiedztwie znajdują się punkty handlowe, usługowe, przychodnie, przedszkola, szkoły czy przystanki autobusowe, a komunikację z centrum miasta ułatwia nowo powstały węzeł Piotrowice.

Zakończenie budowy i oddanie lokali do użytku planowane jest już na grudzień 2021 roku.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Sprzedaży oraz spotkań na terenie inwestycji!

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Apartamenty Zbożowa, w której znajdują się w sprzedaży jeszcze 4 podobne nowe mieszkania.

Data publikacji: 16.03.2020
Data aktualizacji: 23.11.2021
Apartamenty Zbożowa logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Opolska 22, 40-084 Katowice

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: