Maksimum Sp. z o.o. Holding S.K.A. logo

Maksimum Sp. z o.o. Holding S.K.A.

Katowice, ul. Opolska 22
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Jesteśmy jedną z największych śląskich firm nieruchomości komercyjnych na południu Polski. Nasz teren działania to głównie Aglomeracja Śląska. Specjalizujemy się zarówno w komercjalizacji nieruchomości jak i w prowadzeniu inwestycji, w szczególności w rewitalizacji obiektów. Aktywne uczestnictwo na rynku nieruchomości pozwoliło nam na zdobycie wiedzy i doświadczenia, które stanowią dziś podstawę naszego sukcesu. Główne kierunki naszej działalności: działalność inwestycyjna, działalność deweloperska, zarządzanie nieruchomościami, rewitalizacja obiektów zabytkowych i poprzemysłowych, sprzedaż i wynajem nieruchomości, doradztwo w zakresie lokowania kapitału inwestycyjnego, usługi telefonii komórkowej. Nasze szerokie doświadczenie w realizacji projektów rewitalizacyjnych kierujemy w stronę przywrócenia niszczejącym budynkom ich dawnej świetności i nadania im funkcji użytkowej wykorzystując nowe rozwiązania architektoniczne. Odnawiając stare obiekty fabryczne, hotelowe, kamienice mieszkalne przyczyniamy się nie tylko do poprawy walorów estetycznych śląskich miast, ale też do polepszenia jakości życia mieszkańców Śląska. Śląsk, to region kraju dotąd najbardziej uprzemysłowiony, ale wciąż podlegający ogromnym przeobrażeniom – zależy nam, żeby jeszcze bardziej zyskał na atrakcyjności do zamieszkania, odwiedzania, prowadzenia biznesu. Działając z wizją i pasją przyczyniamy się do kształtowania pozytywnego wizerunku Śląska, wizerunku łączącego tradycję z nowoczesnością.

Do najbardziej prestiżowych obiektów, zrealizowanych w ramach procesu rewitalizacji należą:

- Katowice, Opolska 22 (dawna drukarnia – rewitalizacja i odnowa kompleksu budynków)

- Katowice, Pod Lipami (obiekt zabytkowy – rewitalizacja z przeznaczeniem na biura klasy A)

- Katowice, Kolista 25 (były hotel robotniczy, obecnie zrewitalizowany obiekt biurowy)

- Bytom, Browarniana (odnowienie, przebudowa zabytkowej kamienicy)

- Tychy (rewitalizacja hotelu Tychy, dobudowa pawilonu)

Obecnie firma OPAL Maksimum podejmuje szereg działań zmierzających do odnowienia i rewitalizowania poprzemysłowych budynków nieczynnej Huty Baildon. W ramach projektu - Rozbudowa Parku Przemysłowo-Technicznego REVITA-PARK – planowany jest remont, przebudowa istniejących obiektów i zagospodarowanie terenu wokół budynków (utworzenie miejsc postojowych, zieleni i małej architektury).

OPAL MAKSIMUM to:

- 15 lat doświadczenia w realizacji inwestycji komercyjnych

- Lider śląskiej branży nieruchomości

- Właściciel kilkudziesięciu nieruchomości na całym Śląsku

- Aktualny partner biznesowy dla ponad 300 firm

- Znaczący inwestor w Aglomeracji Śląskiej

Naszym partnerom i klientom gwarantujemy: profesjonalną obsługę, najlepsze zagospodarowanie kapitału inwestycyjnego, specjalistyczne doradztwo inwestycyjne, bezpieczeństwo transakcji biznesowych. Nasze atuty: wszechstronna wiedza na temat rynku nieruchomości, duża ilość własnych różnego rodzaju nieruchomości, doświadczenie w rewitalizacji kamienic, obiektów biurowych i poprzemysłowych, skuteczne wyszukiwanie inwestycji dla potrzeb klienta, kompleksowe przygotowanie gruntów dla realizacji projektu inwestycyjnego, optymalne przygotowanie koncepcji zagospodarowania terenu.

W naszej ofercie sprzedaży posiadamy: biura, magazyny, powierzchnie handlowe, centra logistyczne, hotele, kamienice, tereny inwestycyjne, działki budowlane.

“Maksimum dla Śląska!” – to myśl przewodnia, którą się kierujemy. Jako ekspert w fachowym doradztwie i kompleksowej obsłudze klienta, potrafimy znaleźć i dopasować odpowiednie rozwiązania dla najbardziej wymagających klientów.

Posiadamy w sprzedaży 52 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Gwarek Park
  gotowe
  Budynek mieszkalny 4 kondygnacyjny, 79 mieszkań o powierzchni od 29 m2 do 93 m2 dostępne na 4 kondygnacjach w tym 19 mieszkań parterowych z ogródkami lub tarasami. W budynku dwie windy oraz dwie klatki

  Gwarek Park

  ul. Mickiewicza Adama 29 , Tarnowskie Góry(8.3 km od Zabrza)
  Maksimum Sp. z o.o. Holding S.K.A.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Maksimum Sp. z o.o. Holding S.K.A. logo
Maksimum Sp. z o.o. Holding S.K.A.
Katowice, ul. Opolska 22
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: