Apartamenty Zbożowa

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDom Inwestor Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 189 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Fabryczna(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Katowice, Zespół Dzielnic Południowych, ul. Fabryczna (5.8 km od centrum Katowic)
  Ceny od: 5 200/m2
  Osiedle Fabryczna
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 63 m2
  Liczba pokoi: 3
  Adatex
 • Nowy Brynów(1.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Katowice, Zespół Dzielnic Południowych, ul. Rzepakowa (4.9 km od centrum Katowic)
  Ceny od: 5 600/m2
  Nowy Brynów
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 61
  Powierzchnia: 42 - 86 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  ATAL S.A.
 • Park Bażantów - Etap 4(1.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Katowice, Zespół Dzielnic Południowych, ul. Bażantów (7.7 km od centrum Katowic)
  Ceny od: 6 300/m2
  Park Bażantów - Etap 4
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 14
  Powierzchnia: 48 - 88 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Opal Maksimum

Opis Inwestycji

Apartamenty Zbożowa

Apartamenty Zbożowa - wygodne codzienne życie.Prezentujemy nowo powstającą kameralną inwestycję - apartamentowiec składający się z 11 mieszkań na 5 mieszkalnych kondygnacjach, powstający na ul. Zbożowej w Katowicach. Nowoczesna bryła, cichobieżna winda, indywidualne garaże w przyziemiu budynku zapewnią wygodę i komfort przyszłym mieszkańcom. Każde mieszkanie zostanie wyposażone w indywidualne, gazowe ogrzewanie podłogowe. Spokojna okolica oraz kameralny budynek zapewniają ciszę i możliwość odpoczynku po długim dniu w pracy, natomiast nowoczesna, energooszczędna technologia komfort oraz niskie koszty eksploatacji.Wygodna lokalizacja oddalona zaledwie ok. 7 km od centrum Katowic - w sąsiedztwie znajdują się punkty handlowe, usługowe, przychodnie, przedszkola, szkoły czy przystanki autobusowe, a komunikację z centrum miasta ułatwi trwająca przebudowa dróg dojazdowych: Kościuszki / Armii Krajowej.Zakończenie budowy planowane jest już na koniec roku 2020.Dostępne mieszkania o powierzchni od 30 do 200 mkw.

Inwestycja Apartamenty Zbożowa znajduje się w Zespole Dzielnic Południowych, ul. Zbożowa 20H (6.3 km od centrum Katowic), jest realizowana przez dewelopera Dom Inwestor Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Zbożowa jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 11 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Zbożowa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 31 do 205 metrów kwadratowych w cenie od 5 200 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dom Inwestor Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 11 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 250 do 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Zbożowa

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Zbożowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 450 metrów od inwestycji Apartamenty Zbożowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piotrowice Fabryka Maszyn.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Zbożowa znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi przy Niepublicznej Szkole Podstawowej "Nasza Szkoła" w odległości 310 m, Miejskie Przedszkole84 w odległości 340 m, Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna SPERARE w odległości 390 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Zbożowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Angelius w odległości 380 m, Szpital w odległości 540 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Zbożowa w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 16.03.2020

Data aktualizacji: 23.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie