Apartamenty Zbożowa

Mieszkania na sprzedaż ul. Zbożowa, oferowane bezpośrednio przez

Dom Inwestor Sp. z o.o.

Katowice, Zespół Dzielnic Południowych, ul. Zbożowa 20H

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 114 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Zbożowa

7 zdjęć

Apartamenty Zbożowa
Apartamenty Zbożowa
Apartamenty Zbożowa
Apartamenty Zbożowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 11 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : garaże w bryle budynku

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Apartamenty Zbożowa logo

Apartamenty Zbożowa ● Kameralne Katowice

Z przyjemnością prezentujemy nowo powstałą kameralną inwestycję w południowej dzielnicy Katowic - apartamentowiec składający się z 11 mieszkań na 5 mieszkalnych kondygnacjach, położony przy ul. Zbożowej 20H.

Nowoczesna bryła, cichobieżna winda, indywidualne garaże w przyziemiu budynku zapewnią wygodę i komfort przyszłym mieszkańcom. Każde mieszkanie zostanie wyposażone w indywidualne, gazowe ogrzewanie podłogowe. Nowoczesna, energooszczędna technologia zapewni niskie koszty eksploatacji.

Wierzymy, że spokojna okolica oraz kameralny budynek zagwarantują ciszę i możliwość odpoczynku po długim dniu w pracy.

Wygodna lokalizacja, ul. Zbożowa oddalona jest zaledwie ok. 7 km od centrum Katowic - w sąsiedztwie znajdują się punkty handlowe, usługowe, przychodnie, przedszkola, szkoły czy przystanki autobusowe, a komunikację z centrum miasta ułatwia nowo powstały węzeł Piotrowice.

Inwestycja gotowa - oddana do użytkowania w 2 kw. 2022.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Sprzedaży oraz spotkań na terenie inwestycji!

Inwestycja Apartamenty Zbożowa znajduje się w Zespole Dzielnic Południowych, ul. Zbożowa 20H (6.3 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez Dom Inwestor Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty Zbożowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 11 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Zbożowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dom Inwestor Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Katowice to miasto w województwie śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców ponad 300 tys. osób. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice pogrupowane w zespoły dzielnic: zespół północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z kilkunastoma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Zbożowa?

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Zbożowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 460 metrów od inwestycji Apartamenty Zbożowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piotrowice Fabryka Maszyn.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Zbożowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Zbożowa znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi przy Niepublicznej Szkole Podstawowej "Nasza Szkoła" w odległości 310 m, Miejskie Przedszkole84 w odległości 340 m, Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna SPERARE w odległości 390 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Zbożowa w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 16.03.2020
Data aktualizacji: 20.09.2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: