Nova Mikołowska

Oferta archiwalna

Katowice, Zespół Dzielnic Śródmiejskich, ul. Mikołowska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1829 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nova Mikołowska

5 zdjęć

Nova Mikołowska
Nova Mikołowska
Nova Mikołowska
Nova Mikołowska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • 6 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 6 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 353 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Nova Mikołowska logo

Nova Mikołowska została zaprojektowana z myślą stworzenia nowej miejskiej przestrzeni przyjaznej mieszkańcom, która idealnie wkomponuje się w klimat tętniącego życiem centrum Katowic.

Spójnie zaprojektowana przestrzeń stworzy nowoczesny kompleks mieszkalno – usługowy oferujący 353 mieszkania. Wśród nich znajdą się małe lokale 1- i 2-pokojowe o powierzchniach od 29 do 38 m² dedykowane singlom, parom jak i Klientom inwestycyjnym. Dla tych poszukujących większej przestrzeni zostały zaprojektowane przestronne apartamenty o metrażach do 109 m². Dodatkowo infrastruktura zostanie wzbogacona o prawie 2000 m² powierzchni komercyjnej znajdującej się na parterze inwestycji, która zaoferuje mieszkańcom różnego rodzaju punkty handlowe i usługowe, zapewniające komfort życia.

Termin oddania do użytkowania:

Budynek B - III kwartał 2022

Budynek A - I kwartał 2023

Inwestycja Nova Mikołowska znajduje się w Zespole Dzielnic Śródmiejskich, ul. Mikołowska (1.5 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez Activ Investment Sp. z o.o.

Inwestycja Nova Mikołowska została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 353 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 6 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nova Mikołowska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Activ Investment Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja w centrum Katowic daje nieskończone możliwości spędzania wolnego czasu, dostępu do wszelkich udogodnień kulturowo - rozrywkowych, miejsc pracy jak i wielu uczelni wyższych, znajdujących się w promieniu 2 km od inwestycji.

Niewątpliwym atutem jest inwestycji bliskość rozwiniętej sieci komunikacyjnej. Dojście do najbliższego przystanku autobusowego zajmie nie więcej niż 5 minut spacerem, skąd dostaniemy się szybko i sprawnie w każdy rejon miasta.

Katowice to miasto w województwie śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców ponad 300 tys. osób. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice pogrupowane w zespoły dzielnic: zespół północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z kilkunastoma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nova Mikołowska?

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nova Mikołowska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Nova Mikołowska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Katowice Mikołowska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nova Mikołowska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nova Mikołowska znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Ekonomicznych w odległości 40 m, Szkoła Policealna Nr 7 w odległości 40 m, Technikum nr 2 w odległości 40 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nova Mikołowska w odległości 70 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Laserhouse Katowice.

Data publikacji: 28.11.2019
Data aktualizacji: 04.10.2022

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Zespole Dzielnic Śródmiejskich

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: