Nova Mikołowska

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezActiv Investment Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 383 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Opolska - Dom przy filharmonii(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Katowice, Zespół Dzielnic Śródmiejskich, ul. Opolska (0.8 km od centrum Katowic)
  Opolska - Dom przy filharmonii
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 33
  Powierzchnia: 33 - 79 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Wawel Service Sp. z o.o.
 • Zdrowe Stylove(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Katowice, Zespół Dzielnic Zachodnich, ul. Ceglana (2.4 km od centrum Katowic)
  Zdrowe Stylove
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 130
  Powierzchnia: 25 - 126 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Geo Grupa Deweloperska
 • Ceglana Park(1.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Katowice, Zespół Dzielnic Zachodnich, ul. Ceglana (2.5 km od centrum Katowic)
  Ceny od: 6 499 brutto/m2
  Ceglana Park
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 118
  Powierzchnia: 30 - 120 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  DEVELIA (wcześniej LC Corp S.A.)

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Nova Mikołowska

Nova Mikołowska została zaprojektowana z myślą stworzenia nowej miejskiej przestrzeni przyjaznej mieszkańcom, która idealnie wkomponuje się w klimat tętniącego życiem centrum Katowic.Spójnie zaprojektowana przestrzeń stworzy nowoczesny kompleks mieszkalno – usługowy oferujący 353 mieszkania. Wśród nich znajdą się małe lokale 1- i 2-pokojowe o powierzchniach od 29 do 38 m² dedykowane singlom, parom jak i Klientom inwestycyjnym. Dla tych poszukujących większej przestrzeni zostały zaprojektowane przestronne apartamenty o metrażach do 109 m². Dodatkowo infrastruktura zostanie wzbogacona o prawie 2000 m² powierzchni komercyjnej znajdującej się na parterze inwestycji, która zaoferuje mieszkańcom różnego rodzaju punkty handlowe i usługowe, zapewniające komfort życia.

Inwestycja Nova Mikołowska znajduje się w Zespole Dzielnic Śródmiejskich, ul. Mikołowska (1.5 km od centrum Katowic), jest realizowana przez dewelopera Activ Investment Sp. z o.o..

Inwestycja Nova Mikołowska jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 353 nowych mieszkań. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Nova Mikołowska pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 27 do 109 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Activ Investment Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 353 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Nova Mikołowska

Lokalizacja w centrum Katowic daje nieskończone możliwości spędzania wolnego czasu, dostępu do wszelkich udogodnień kulturowo - rozrywkowych, miejsc pracy jak i wielu uczelni wyższych, znajdujących się w promieniu 2 km od inwestycji. Niewątpliwym atutem jest inwestycji bliskość rozwiniętej sieci komunikacyjnej. Dojście do najbliższego przystanku autobusowego zajmie nie więcej niż 5 minut spacerem, skąd dostaniemy się szybko i sprawnie w każdy rejon miasta.

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nova Mikołowska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Nova Mikołowska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Katowice Mikołowska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nova Mikołowska znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Ekonomicznych w odległości 40 m, Szkoła Policealna Nr 7 w odległości 40 m, Technikum nr 2 w odległości 40 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nova Mikołowska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w odległości 170 m, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Szpital Specjalistyczny im. Prof. E. Michałowskiego w odległości 200 m, Katowickie Centrum Onkologii (dawn. Szpital im. Stanisława Leszczyńskiego) w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nova Mikołowska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Piekarnia Kłos, w odległości 200 m znajduje się Żabka, w odległości 280 m znajduje się Spożywczy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nova Mikołowska w odległości 70 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.11.2019

Data aktualizacji: 03.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie