Powstaje czwarty budynek Red Parku. Zobacz mieszkania!

PR Expert

Data publikacji: 19.09.2019, Data aktualizacji: 19.03.2020

Średnia ocen 3/5 na podstawie 4 głosów

Powstaje czwarty budynek Red Parku. Zobacz mieszkania!
Premiera czwartego etapu inwestycji odbędzie się już w ten weekend na poznańskich targach mieszkaniowych.

Na Zielonym Dębcu, przy ul. 28 czerwca 1956 r., rozpoczęła się budowa ostatniego budynku Red Parku. W nowej inwestycji pojawią się nowości, których brakowało w trzech poprzednich budynkach, np. mieszkania 4-pokojowe. – To odpowiedź na potrzeby klientów, którzy chcą mieszkać w przestronnych wnętrzach o komfortowych układach pomieszczeń – wyjaśnia Roma Peczyńska, marketing manager Red Park.

Nie mniejszą uwagę powinny przyciągnąć mieszkania na parterze. Wyróżnią się nie tylko niestandardową wysokością (3 m) - podobnie jak te na 13. kondygnacji - ale przede wszystkim dużymi ogródkami, które ze względu na wielkość będą unikatowe na Dębcu. Największy z nich będzie miał ok. 267 mkw. Na takiej powierzchni zmieściłoby się np. boisko do siatkówki plażowej i jeszcze zostałby spory zapas na inne atrakcje. Roma Peczyńska podkreśla, że możliwości zagospodarowania takiej przestrzeni są naprawdę ogromne: – Można postawić mały plac zabaw dla dzieci, ze zjeżdżalnią i piaskownicą. Miejsca dla roślin na pewno też nie zabraknie. Duży ogródek to znakomite miejsce do ugoszczenia rodziny i znajomych – wymienia. Jedną z licznych zalet mieszkań parterowych jest bezpośredni widok na park. – Oprócz tego wyróżniają je wygodne, rodzinne i różnorodne układy. To idealne miejsce dla młodej rodziny z dzieckiem, które zyska miejsce do zabawy na świeżym powietrzu pod opieką rodziców – dodaje Roma Peczyńska. Tak duże dodatkowe tereny rekreacyjne to kolejna nowość na osiedlu.

137 po raz czwarty

Wszystkie mieszkania położone wyżej będą miały balkony, loggie lub tarasy. Podobnie jak w poprzednich budynkach, tak i w czwartym powstanie 137 mieszkań. Będą to lokale o powierzchni od 34 do 99 mkw. i liczbie pokoi od 2 do 4. Inwestorzy, którzy zdecydują się na zakup mieszkania w początkowym stadium budowy, mają możliwość na pełne przearanżowanie lokalu.

Red Park to dobre miejsce nie tylko dla osób poszukujących mieszkań na własne potrzeby, ale także dla inwestorów, którzy coraz chętniej chcą lokować kapitał w spokojnych i zielonych dzielnicach Poznania. - W ścisłym centrum jest coraz mniej atrakcyjnych gruntów, inwestowanie rozwija się zatem w nieco dalszych rejonach – zauważa Roma Peczyńska. Dodaje, że w trzecim budynku w celach inwestycyjnych kupiona została prawie 1/3 lokali, większość o powierzchni od 45 do 50 mkw. Pomimo tego, że zainteresowanie inwestorów rośnie, to wciąż najwięcej nabywców kupuje mieszkania na potrzeby własne. – Z tego powodu w nowym budynku znajdzie się sporo dużych mieszkań trzypokojowych. Połowa mieszkań na własny użytek kupowanych jest u nas z polecenia, co świadczy o tym, że nasze osiedle jest przyjaznym miejscem do życia – informuje Roma Peczyńska. I jedną, i drugą grupę nabywców zachęca system płatności 20/80. - To szczególnie atrakcyjny harmonogram, w którym przy podpisaniu umowy deweloperskiej płaci się jedynie 20 procent, a resztę dopiero przed odbiorem kluczy – argumentuje Roma Peczyńska. - Pozwala to na spore oszczędności, umożliwia swobodne operowanie gotówką przez najbliższe lata lub daje czas na sprzedanie dotychczasowej nieruchomości - dodaje. Co więcej, na wstępnym etapie sprzedaży, która oficjalnie rozpoczęła się na początku września, deweloper (RED) oferuje możliwość łączenia mieszkań lub zaaranżowania ich według własnych potrzeb.

Wszystkie budynki Red Parku posiadają elegancką elewację, gustownie wykończone części wspólne, nowoczesne windy, wózkownie i komórki lokatorskie. Na zmotoryzowanych czekają miejsca parkingowe w garażu podziemnym. – Teraz wybrane miejsca postojowe sprzedajemy za 20 tys. zł. Ceny mieszkań zaczynają się natomiast od 6,2 tys. zł za mkw. – informuje Roma Peczyńska. Całe osiedle jest chronione i monitorowane. Tuż obok Red Parku znajdują się m.in. Lasek Dębiecki, park Dębina, Galeria Dębiec i ryneczek. Roma Peczyńska zauważa, że dotychczasowi klienci Red Parku docenili fakt, że Dębiec to piękna i zielona okolica oraz komfortowe i ciekawe miejsce do życia:

To jedna z bardziej zielonych dzielnic Poznania, która daje szansę na ucieczkę od miejskiego zgiełku. Są tu wszystkie udogodnienia, takie jak infrastruktura sportowa, żłobki, przedszkola, szkoły, przychodnie i liczne sklepy. Dzięki tramwajom, autobusom, stacji kolejowej i szybkiemu dojazdowi do autostrady i obwodnicy Dębiec jest bardzo dobrze skomunikowany z innymi częściami Poznania i miastami Polski.

Przewidywany termin zakończenia budowy ostatniej części Red Parku to pierwszy kwartał 2021 roku. Głównym wykonawcą jest spółka Alfa-Bet, sprawdzony przy trzecim etapie Red Parku.

Swoją premierę czwarty etap Red Parku będzie miał podczas targów mieszkaniowych w Poznaniu 21-22 września (hala nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich, ul. Głogowska 14). Nabywcom zostaną przedstawione również mieszkania dostępne w najnowszym etapie Red Parku, a także możliwość skorzystania ze specjalnej oferty harmonogramu płatności 20/80. Kolejną okazją do przyjrzenia się lokalom mieszkalnym nowego etapu będzie Dzień Otwarty Red Parku, który odbędzie się 28 września.

 

Subskrybuj rynekpierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

KATEGORIE:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Regionalne

  Rynek nieruchomości

  Wiadomości

  Wnętrza

  Inne

  Udostępnij
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: