Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Unii Lubelskiej Vita

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Unii Lubelskiej, oferowane bezpośrednio przez

Develia

Poznań, Nowe Miasto, Starołęka-Minikowo-Marlewo, ul. Unii Lubelskiej 10

Unii Lubelskiej VitaUnii Lubelskiej Vita

5 zdjęć

Unii Lubelskiej Vita
Unii Lubelskiej Vita
Unii Lubelskiej Vita
Unii Lubelskiej Vita
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

1 kw. 2026

Powierzchnie

26 - 88/m2

Przedział pokoi

1 - 4

Kondygnacje

5 - 13

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Poznań Starołęka - 1192 m

Przystanek Tramwajowy - 90 m

Przystanek Autobusowy - 91 m

Dojazd do centrum: pokaż

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

4 placówki medyczne, 7 placówek edukacyjnych, 3 kawiarnie i restauracje, 18 sklepów, 27 obiektów sportowych, 28 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2024 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2026 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 5 do 13 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 285 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 264 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejska sieć cieplna

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: nieobowiązkowy zakup

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (302 miejsca) : obowiązkowy zakup

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 278 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 26 do 88 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Położona w popularnej lokalizacji na Starołęce w Poznaniu inwestycja Unii Lubelskiej Vita została zaprojektowana z myślą o nowoczesności i komforcie.

Powstanie 285 mieszkań w budynku o atrakcyjnej architekturze, liczącym od 5 do 13 kondygnacji. Bogaty wybór lokali o różnych metrażach mieszczących od 1 do 4 pokoi sprawia, że oferta ta jest idealna dla rodzin, par, singli oraz osób poszukujących inwestycji pod wynajem.

Dwupoziomowy garaż podziemny z niezależnym wjazdem na każdą kondygnację zapewnia 291 stanowisk postojowych, w tym 8 dostępnych dla osób z niepełnosprawnościami, a na terenie inwestycji utworzone będą także 3 naziemne miejsca parkingowe oraz stojaki dla rowerów. Na parterze przewidziano też 7 lokali usługowych, co dodatkowo podniesie komfort życia mieszkańców.

Inwestycja zapewnia także strefy rekreacyjne z urządzeniami dla dzieci i dorosłych, otoczone zielenią i elementami małej architektury. Nawierzchnia utwardzona została zaprojektowana tak, aby przepuszczać wody opadowe i roztopowe, co przyczyni się do zachowania ekologicznej równowagi.

Koncepcja architektoniczna Unii Lubelskiej Vita zakłada też duży nacisk na tereny zielone i ograniczenie ruchu kołowego, co sprzyjać będzie spokojnej atmosferze i aktywnemu wypoczynkowi mieszkańców.

Termin zakończenia budowy osiedla zaplanowany jest na I kwartał 2026 r.

Atuty

• Szeroki wybór mieszkań od kawalerek po 4-pokojowe

• Siedem lokali usługowych na parterze

• Atrakcyjna lokalizacja na poznańskiej Starołęce

• Sąsiedztwo terenów zielonych

• Lokalizacja bezpośrednio przy pętli tramwajowej

Inwestycja Unii Lubelskiej Vita znajduje się na Starołęce-Minikowie-Marlewie, ul. Unii Lubelskiej 10 (4.1 km od centrum Poznania), jest realizowana przez Develia.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2026 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 285 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 5 do 13 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Unii Lubelskiej Vita w sprzedaży jest 278 nowych mieszkań o powierzchni od 26 do 88 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Develia przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (302 miejsca)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie nieobowiązkowy zakup.

Lokalizacja inwestycji

Unii Lubelskiej Vita to najnowsza propozycja Develii w Poznaniu. Inwestycja powstaje przy ul. Unii Lubelskiej 10, na poznańskiej Starołęce, na terenie bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Nowe Miasto.

Jedną z największych zalet tej lokalizacji są bogate tereny zielone w najbliższej okolicy. Malowniczy Las Dębiński, oddalony jedynie o 1,5 km, jest rajem dla miłośników przyrody, oferującym możliwość aktywnego wypoczynku przez cały rok. W bliskim sąsiedztwie znajduje się też urokliwa Wartostrada: idealna trasa dla spacerowiczów i rowerzystów, biegnąca wzdłuż rzeki Warty. Nieopodal położony jest także Park Rataje, który zachwyca fascynującymi instalacjami, skansenem kolejowym oraz różnorodnymi placami zabaw.

Lokalizacja projektu zapewnia niezrównaną wygodę komunikacyjną. Mieszkańcy tego obszaru mają bezpośredni dostęp do wyremontowanej pętli tramwajowej, co gwarantuje sprawny dojazd do Dworca Głównego oraz Starego Miasta, zajmujący zaledwie 20 minut. Ponadto, transportem publicznym można w łatwy i szybki sposób dotrzeć do renomowanych uczelni takich jak AWF i Politechnika Poznańska.

Korzystając z rozbudowanej infrastruktury drogowej, podróże samochodem do licznych szkół oraz do 4 okolicznych galerii handlowych zajmą mniej niż 10 minut, a oddalona o ok. 2 km stacja kolejowa Poznań Starołęka umożliwia połączenie z Dworcem Głównym w zaledwie kilka minut.

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Unii Lubelskiej Vita?

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Unii Lubelskiej Vita mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Unii Lubelskiej Vita znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Unii Lubelskiej.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Unii Lubelskiej Vita znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Unii Lubelskiej Vita znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zakład Poprawczy w odległości 175 m, Szkoła Podstawowa nr 18 im. Zofii Nałkowskiej w odległości 729 m, szkoła w odległości 785 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Unii Lubelskiej Vita jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gromadziński Zespół Medyczny w odległości 312 m, Szpital i Przychodnia Medica Celsus w odległości 441 m, Certus w odległości 598 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Unii Lubelskiej Vita składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 315 m znajduje się Lewiatan, w odległości 325 m znajduje się u Kingi, w odległości 337 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Unii Lubelskiej Vita w odległości 196 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 292 m znajduje się boisko / kort, w odległości 300 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 09.05.2024
Data aktualizacji: 18.07.2024
Develia logo

Develia

Adres biura sprzedaży:

ul. Milczańska 1, 61-131 Poznań

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 10:00 - 18:00
 • Środa: 10:00 - 18:00
 • Czwartek: 10:00 - 18:00
 • Piątek: 10:00 - 18:00
 • Sobota: 10:00 - 15:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Artykuły powiązane:

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023