Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Widok Warta etap II

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Starołęcka, oferowane bezpośrednio przez

Widok Warta

Poznań, Nowe Miasto, Starołęka-Minikowo-Marlewo, ul. Starołęcka 34

Widok Warta etap IIWidok Warta etap II

5 zdjęć

Widok Warta etap II
Widok Warta etap II
Widok Warta etap II
Widok Warta etap II
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

3 kw. 2025

Powierzchnie

29 - 84/m2

Przedział pokoi

1 - 4

Kondygnacje

7

Budynki

2

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Poznań Starołęka - 574 m

Przystanek Tramwajowy - 160 m

Przystanek Autobusowy - 150 m

Dojazd do centrum: pokaż

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

3 placówki medyczne, 2 placówki edukacyjne, 2 kawiarnie i restauracje, 21 sklepów, 6 obiektów sportowych, 5 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 154 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 263 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, ogródek

Komórki lokatorskie:

posiada (63)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (119 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (35 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 104 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 29 do 84 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Widok Warta to wyjątkowy projekt mieszkaniowy realizowany przy linii brzegowej Warty i sercu dzielnicy Starołęka w Poznaniu. Osiedle składa się z 4 budynków zlokalizowanych w drugiej linii zabudowy ul. Starołęckiej. I Etap inwestycji został oddany do odbioru w 2022 roku. Obecnie powstają 2 budynki mieszkalne inspirowane prostą formą modernistyczną. Kolorystyka elewacji to gra bieli i grafitu, które o rożnych porach dnia nabierają innego charakteru i uwypuklają detale architektoniczne. Ikonografia w złocie przy strefach wejściowych nada fasadzie inwestycji szlachetności i elegancji.

W inwestycji zaplanowano mieszkania o powierzchni od ok. 29 m² do ok. 84 m². Wszystkie lokale zostały zaprojektowane o przemyślanych rozkładach wnętrz. Będą wygodne, ustawne z dużą możliwością aranżacyjną. Przeszklenia i duże okna zapewnią doskonałe nasłonecznienie.

Wartością dodaną są przestronne balkony i ogródki na parterze. Mieszkańcy, którzy wybiorą swoje wymarzone lokum od strony bulwarów, będą mogli codziennie cieszyć się niepowtarzalnym widokiem na Wartę i rozległy Las Dębiński.

Strefy wejściowe do inwestycji posiadać będą łagodne podjazdy, ułatwiającymi swobodne poruszanie się rodzinom z dziećmi i osobom niepełnosprawnym. Udogodnieniem będzie montaż cichobieżnych wind w obu budynkach. Przewidziano również miejsca postojowe w halach garażowych i na parkingu naziemnym oraz komórki lokatorskie.

Osiedle Widok Warta powstaje przy ul. Starołęcka 34/36, wypełnionej zielenią okolicy i bezpośrednim otoczeniu wschodniego brzegu Warty w dzielnicy Starołęka. Usytuowanie inwestycji poza głównym ciągiem komunikacyjnym tworzy kameralną atmosferę prywatności.

Odskocznia od codzienności

Sąsiedztwo Lasu Dębińskiego pozwala obcować z naturą oraz przyjemnie spędzić czas. Miłośnicy zdrowego stylu życia mogą uprawiać tu różne aktywności sportowe jak jogging czy jazda na rowerze. Pasjonaci przyrody znajdą tu liczne szlaki do codziennych spacerów, zadaszenia, paleniska, plac zabaw i liczne polany z ławkami, na których można wypocząć.

Zaoszczędź swój czas na dojazdy

Bliskość przystanków tramwajowych i autobusowych zapewnia stałą komunikację z innymi częściami Poznania. W zaledwie 15 minut znajdziemy się w centrum miasta. W odległości 10 minut piechotą znajduje się stacja PKP Poznań Starołęka.

Wszystko w jednym miejscu

Niewątpliwą zaletą lokalizacji jest rozbudowana infrastruktura, a także bogate zaplecze handlowo-usługowe. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, placówki medyczne, placówki edukacyjne oraz gastronomiczne, bez konieczności długich dojazdów.

Już nie musisz wybierać pomiędzy bliskością przyrody a dynamiką tętniącego życia miastem.

Inwestycja Widok Warta etap II znajduje się na Starołęce-Minikowie-Marlewie, ul. Starołęcka 34 (3.9 km od centrum Poznania), jest realizowana przez Widok Warta.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 154 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Widok Warta etap II w sprzedaży są 104 nowe mieszkania o powierzchni od 29 do 84 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Widok Warta przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (119 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (35 miejsc)

W inwestycji znajdują się 63 komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Widok Warta etap II?

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Widok Warta etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Widok Warta etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bystra.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Widok Warta etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Widok Warta etap II znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Wyższa szkoła zawodowa "Kadry dla Europy" w odległości 65 m, Przedszkole nr 15 w odległości 841 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Widok Warta etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: MedPolonia w odległości 205 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 233 m, Przychodnia Medycyny Rodzinnej Big-Med w odległości 398 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Widok Warta etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 165 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 317 m znajduje się Żabka, w odległości 327 m znajduje się Limaro.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Widok Warta etap II w odległości 124 m znajduje się Dwór Grunwaldzki, w odległości 837 m znajduje się boisko / kort, w odległości 854 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 30.05.2023
Data aktualizacji: 16.07.2024
Widok Warta logo

Widok Warta

Adres biura sprzedaży:

ul. Bystra 7 lokal 711 61-366 Poznań

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023