Panoramiqa

4 zdjęcia

Panoramiqa
Panoramiqa
Panoramiqa
Panoramiqa

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Panoramiqa dostępne są 252 oferty

 • 11 pokój
 • 22 pokoje
 • 33 pokoje
 • 44 pokoje
 • 5+5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • instalacja fotowoltaiczna

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 9 do 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 272 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie, z cieplika

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, taras, loggia.

Komórki lokatorskie:

posiada (94): 2,06 m2 - 9,75 m2. Komórki lokatorskie występują na piętrach, ich cena wynosi od 12 000 do 17 800 zł brutto, schowki znajdują się w podziemnych halach garażowych, kosztują od 7 500 zł do 35 200 zł brutto, nie są przewidziane dla każdego mieszkania.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (214 miejsc) w cenie 37 500 zł : Nabywca ma prawo wyboru czy woli miejsce zewnętrzne, czy w hali. Miejsca postojowe przewidziane są dla każdego mieszkania.
 • miejsca postojowe naziemne (60 miejsc) w cenie 21 000 zł .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 252 mieszkania.

Powierzchnie mieszkań:

od 29 do 82 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Panoramiqa znajdują się 153 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Opis inwestycji

Panoramiqa to nowoczesny projekt mieszkaniowy powstający przy ul. Wagrowskiej na Starołęce – miejscu z potencjałem, które w ostatnich latach dynamicznie się rozwija. To przyjazna mieszkańcom część Poznania – z dala od zgiełku centrum ale w wygodnym i dobrze skomunikowanym miejscu.

Panoramiqa składa się z 2 budynków o zróżnicowanej wysokości, w których łącznie powstaną 272 komfortowe mieszkania o powierzchni od 26 do 82 m² z dużymi loggiami, ogródkami i tarasami. Budynki posiadają od 9 do 18 kondygnacji naziemnych. W inwestycji powstanie również podziemna hala garażowa oraz lokal usługowy na parterze budynku. Wśród udogodnień nie zabraknie również komórek lokatorskich, boksów garażowych, oraz naziemnych miejsc postojowych dla samochodów i licznych miejsc do przechowywania rowerów.

Pomiędzy budynkami zaprojektowano zielony dziedziniec z placem zabaw dla dzieci. Inwestycję wyróżnia nowoczesna, kaskadowa architektura oraz przestronny taras na dachu, z którego mieszkańcy będą mogli podziwiać panoramę Poznania z wyjątkowej perspektywy 18. piętra.

Usytuowanie Panoramiqi w pobliżu skrzyżowania ulic Hetmańskiej i Unii Lubelskiej zapewnia doskonałą komunikację z centrum miasta i dostęp do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej. W pobliżu nie brakuje również szkół i przedszkoli, stąd będzie to idealne miejsce do życia dla rodzin z dziećmi.

- 2 budynki o nowoczesnej architekturze

- Doskonała lokalizacja

- Taras widokowy na dachu

- Termin realizacji: IV Q 2024 r

- Lokal usługowy na parterze

- Plac zabaw dla dzieci

- Rowerownia

- Wózkownia

- 272 komfortowe mieszkania

- Duże i wygodne loggie, ogródki i tarasy

- Tarasy widokowy na dachu

- Parkingi podziemne i naziemne miejsca postojowe

- Infrastruktura pod instalację ładowarek do samochodów elektrycznych

- Komórki lokatorskie i boksy garażowe

Inwestycja Panoramiqa znajduje się na Starołęce-Minikowie-Marlewie, ul. Wagrowska null (3.8 km od centrum Poznania), jest realizowana przez BPI Real Estate Poland sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 272 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 9 do 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Panoramiqa w sprzedaży są 252 nowe mieszkania o powierzchni od 29 do 82 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców BPI Real Estate Poland sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (214 miejsc) w cenie 37 500 zł
 • miejsca postojowe naziemne (60 miejsc) w cenie 21 000 zł

W inwestycji znajdują się 94 komórki lokatorskie 2,06 m2 - 9,75 m2. Komórki lokatorskie występują na piętrach, ich cena wynosi od 12 000 do 17 800 zł brutto, schowki znajdują się w podziemnych halach garażowych, kosztują od 7 500 zł do 35 200 zł brutto, nie są przewidziane dla każdego mieszkania..

Lokalizacja inwestycji

Okolica swoją wyjątkowość zawdzięcza połączeniu bliskości terenów zieleni z dobrym dostępem do centrum miasta. Położenie inwestycji w pobliżu rzeki Warty, daje możliwość obcowania na co dzień z malowniczym krajobrazem, który z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom pieszych i rowerowych wycieczek. W okolicy nie brakuje również sklepów, placówek edukacyjnych, kulturalnych czy sportowych oraz terenów rekreacyjnych, idealnych do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Panoramiqa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Panoramiqa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Panoramiqa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wagrowska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Panoramiqa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Panoramiqa znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 18 w odległości 320 m, Niepubliczne Przedszkole Liczmanek w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Panoramiqa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 360 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 400 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Panoramiqa w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.07.2022
Data aktualizacji: 25.01.2023

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Starołęce-Minikowie-Marlewie

Oferty na Starołęce-Minikowie-Marlewie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: