Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Panoramiqa

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Wagrowska, oferowane bezpośrednio przez

BPI Real Estate Poland sp. z o.o.

Poznań, Nowe Miasto, Starołęka-Minikowo-Marlewo, ul. Wagrowska

Ceny od: 10 309 zł/m2
PanoramiqaPanoramiqa

13 zdjęć

Panoramiqa
Panoramiqa
Panoramiqa
Panoramiqa
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

4 kw. 2024

Powierzchnie

45 - 82/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

9 - 18

Budynki

2

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Poznań Starołęka - 1710 m

Przystanek Tramwajowy - 79 m

Przystanek Autobusowy - 201 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

6 placówek medycznych, 17 placówek edukacyjnych, 7 kawiarni i restauracji, 29 sklepów, 37 obiektów sportowych, 56 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • instalacja fotowoltaiczna

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 9 do 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 272 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie, z cieplika

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, loggia

Komórki lokatorskie:

posiada (94): 2,06 m2 - 9,75 m2. Komórki lokatorskie występują na piętrach, ich cena wynosi od 12 000 do 17 800 zł brutto, schowki znajdują się w podziemnych halach garażowych, kosztują od 7 500 zł do 35 200 zł brutto, nie są przewidziane dla każdego mieszkania.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (214 miejsc) w cenie 37 500 zł : Nabywca ma prawo wyboru czy woli miejsce zewnętrzne, czy w hali. Miejsca postojowe przewidziane są dla każdego mieszkania
 • miejsca postojowe naziemne (60 miejsc) w cenie 21 000 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 69 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 45 do 82 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 529 100 do 1 070 500 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 10 309 do 15 251 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Panoramiqa znajduje się 31 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem

Opis inwestycji

Planowane zakończenie prac Wrzesień 2024

Panoramiqa to nowoczesny projekt mieszkaniowy powstający przy ul. Wagrowskiej na Starołęce – miejscu z potencjałem, które w ostatnich latach dynamicznie się rozwija. To przyjazna mieszkańcom część Poznania – z dala od zgiełku centrum ale w wygodnym i dobrze skomunikowanym miejscu.

Panoramiqa składa się z 2 budynków o zróżnicowanej wysokości, w których łącznie powstaną 272 komfortowe mieszkania o powierzchni od 26 do 82 m² z dużymi loggiami, ogródkami i tarasami. Budynki posiadają od 9 do 18 kondygnacji naziemnych. W inwestycji powstanie również podziemna hala garażowa oraz lokal usługowy na parterze budynku. Wśród udogodnień nie zabraknie również komórek lokatorskich, boksów garażowych, oraz naziemnych miejsc postojowych dla samochodów i licznych miejsc do przechowywania rowerów.

Pomiędzy budynkami zaprojektowano zielony dziedziniec z placem zabaw dla dzieci. Inwestycję wyróżnia nowoczesna, kaskadowa architektura oraz przestronny taras na dachu, z którego mieszkańcy będą mogli podziwiać panoramę Poznania z wyjątkowej perspektywy 18. piętra.

Usytuowanie Panoramiqi w pobliżu skrzyżowania ulic Hetmańskiej i Unii Lubelskiej zapewnia doskonałą komunikację z centrum miasta i dostęp do pełnej infrastruktury handlowo-usługowej. W pobliżu nie brakuje również szkół i przedszkoli, stąd będzie to idealne miejsce do życia dla rodzin z dziećmi.

- 2 budynki o nowoczesnej architekturze

- Doskonała lokalizacja

- Taras widokowy na dachu

- Termin realizacji: IV Q 2024 r

- Lokal usługowy na parterze

- Plac zabaw dla dzieci

- Rowerownia

- Wózkownia

- 272 komfortowe mieszkania

- Duże i wygodne loggie, ogródki i tarasy

- Tarasy widokowy na dachu

- Parkingi podziemne i naziemne miejsca postojowe

- Infrastruktura pod instalację ładowarek do samochodów elektrycznych

- Komórki lokatorskie i boksy garażowe

Inwestycja Panoramiqa znajduje się na Starołęce-Minikowie-Marlewie, ul. Wagrowska (3.8 km od centrum Poznania), jest realizowana przez BPI Real Estate Poland sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 272 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 9 do 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Panoramiqa w sprzedaży jest 69 nowych mieszkań o powierzchni od 45 do 82 metrów kwadratowych , w cenie od 10 309 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców BPI Real Estate Poland sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (214 miejsc) w cenie 37 500 zł
 • miejsca postojowe naziemne (60 miejsc) w cenie 21 000 zł

W inwestycji znajdują się 94 komórki lokatorskie 2,06 m2 - 9,75 m2. Komórki lokatorskie występują na piętrach, ich cena wynosi od 12 000 do 17 800 zł brutto, schowki znajdują się w podziemnych halach garażowych, kosztują od 7 500 zł do 35 200 zł brutto, nie są przewidziane dla każdego mieszkania..

Lokalizacja inwestycji

Okolica swoją wyjątkowość zawdzięcza połączeniu bliskości terenów zieleni z dobrym dostępem do centrum miasta. Położenie inwestycji w pobliżu rzeki Warty, daje możliwość obcowania na co dzień z malowniczym krajobrazem, który z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom pieszych i rowerowych wycieczek. W okolicy nie brakuje również sklepów, placówek edukacyjnych, kulturalnych czy sportowych oraz terenów rekreacyjnych, idealnych do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Panoramiqa?

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Panoramiqa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1710 metrów od inwestycji Panoramiqa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Starołęka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Panoramiqa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Panoramiqa znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 18 im. Zofii Nałkowskiej w odległości 238 m, Zakład Poprawczy w odległości 249 m, szkoła w odległości 289 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Panoramiqa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital i Przychodnia Medica Celsus w odległości 245 m, Certus w odległości 471 m, AlfaMed.pl w odległości 807 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Panoramiqa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 205 m znajduje się Fawor, w odległości 358 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 400 m znajduje się Twój mały sklep.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Panoramiqa w odległości 145 m znajduje się boisko / kort, w odległości 255 m znajduje się boisko / kort, w odległości 265 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 14.07.2022
Data aktualizacji: 27.05.2024
BPI Real Estate Poland sp. z o.o. logo

BPI Real Estate Poland sp. z o.o.

Adres biura sprzedaży:

ul. Święty Marcin 11/5, drugie piętro, Poznań

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00

Wizyty w biurze sprzedaży są możliwe tylko po wcześniejszym umówieniu.

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023